reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza - czyli relacje z wizyt, oraz zdjęcia USG :)

teva no u mnie tak jest w 17 tyg dowiedziałam się od mojej ginki, że na 99% chłopak bo coś tam dynda a to nie pępowina :-D a jak byłam teraz w 22 na genetycznym to lekarz powiedział, że on tam jajek nie widzi i dla niego na 99% dziewczynka :-D i bądź tu mądry:rofl2:
 
reklama
Oliwka 36; no widzisz :-D ja tak sobie mysle ze na genetycznym skoro zastawki, przeplywy, nereczki dokladnie ogladaja to pewnie np. jajniki tez widza czy macice... kurcze zaczelam sie wahac czy bedzie Zosia:-) :-)ostatnio na usg cos z lekarzem wypatrzylismy miedzy nozkami ... ale to moze pepowina/lozysko albo blad usg ;-)
 
Oliwka 36; ja juz mojemu przekornemu malenstwu zapowiedzialam ze jak jest chlopcem to i tak bedzie chodzil w tych rozowych falbaneczkach ktore kupilam i o bodziakach z traktorkiem nie ma co marzyc... mogl sie wczesniej zdeklarowac ;-P
 
teva moja siostra na porodówce po cc dowiedziała się że Zuzia z USG jest Bartusiem :szok: wcześniej trzech innych lekarzy obstawiło dziewczynkę tak się mały kamuflował :-D a w domu już wyprawka dla Zuzi czekała, dobrze że poza ciuszkami wybierała neutralne kolory z myślą o drugim dziecku :-)
 
Teva moja koleżanka leżąc prawie pół ciąży w szpitalu (więc badania często były) do ostatniego USG myślała, że będzie Julka. A wyszedł Oskar:-) Gdy ona leżała w szpitalu rodzina zrobiła całą wyprawkę za nią. Wszystko było różowe, łącznie ze ścianami w pokoju.
 
No pieknie... :-D dziewczyny czy te przypadki rowniez mialy genetyczne USG po 20tc ???:-D Moje malenstwo dak daje popalic mi cala ciaze i jest tak przekorne ze sie nie zdziwie jak skoncze podobnie :tak:
 
reklama
Do góry