reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki u lekarza - czyli relacje z wizyt, oraz zdjęcia USG :)

reklama
ypra - super, że masz już za sobą. Ja też byłam zdziwiona ilością próbek które pobierają, ale Pni powiedziała, ze do niektórych badań cała próbka jest potrzebna i nic więcej z nią nie zrobisz!

Anka4 - zdrówka życzę
 
ja glukoze pewnie zrobie 4.01 :-) bo wizyte mam 9.01 :-) jak z wiki bylam na glukozie to zmieszalam w malej buteleczke po wodzie zywca, misiek upil polowe a ja reszte z glukoza, teraz tez tak zamierzam :-)
a babeczka powiedziala ze tez duzo dziewczyn przychodzi z bidonem (takim no po kubusiu play) a w 2-giej butelce maja troche czystej wody do przepicia :-)
 
Hej, odebrałam dzisiaj wyniki posiewu i ... brak bakterii. i się kurna zastanawiam. Czy dwa dni zażywania urofuraginum mogły wybić bakterie? Albo czy mogłam źle pobrać mocz do wcześniejszego posiewu? A moze próbkę pomylili? Chodzi za mną, żeby jeszcze poprosić o jeden posiew, jak myślicie?
 
reklama
pscółka no rzeczywiście dziwne te Twoje bakterie

myszka chyba Twój sposób na glukozę mi najbardziej podpasował. Będę uskuteczniać w styczniu.


A ja dziś po wizycie. Córka potwierdzona u innego lekarza, bo akurat ordynator dziś miał zastępstwo. Było mało kobiet więc sobie popatrzyłam troszkę na córeczkę. Cały czas buzią rusza:-D. Ale żeby nie była tak super to mi hemoglobina spadła i dostałam żelazo dodatkowo.
 
Do góry