reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki u lekarza - czyli relacje z wizyt, oraz zdjęcia USG :)

Beti ja brałam Furaginum 3x2 tabletki przez 7 dnii bałam się że to zbyt krótko ale dwa tyg po zakończonej kuracji wyniki super zero leukocytów, bakterii więc skuteczne to było a startowałam z leukocytami 500 i bardzo gęstymi bakteriami a teraz zero śladu po nich w moczu
 
reklama
oby jak najwięcej takich informacji:-) zonqa dobrze, że już to za Tobą, beti oby i u Ciebie kuracja podziałała

ja mam wizytę jutro
 
Gratuluję udanych wizyt :-)
Ja dziś ledwo żywa jestem. Jakoś wypiłam glukozę 75 g, po 10 min. musiałam lecieć do łazienki, ale mnie przeczyściło. Udało się chociaż nie zwrócić ;-)Dowiedziałam się, że dziś kilka dziewczyn niestety piło 2i raz. W poprzedniej ciąży strasznie mnie mdliło, ledwo dałam radę. Dobrze, że już mam to za sobą. Były 3 kłucia, ogółem 7 probówek krwi (na same przeciwciała 1 probówka, co oni z tym robią?), ręka cała obolała. Dziwne, bo na wieczór kręci mi się w głowie i dziwnie się czuję, więc niebawem wskakuję do łóżka.
Nawet nie zapytałam kiedy wyniki, ale w poniedziałek mam wizytę, to wytrzymam.
 
ankzoc - to jatam miałam po pierwszym genetycznym w 13 tyg, bo dzidzi za duże było i w żadnenormy się Pani doktor nie mieścił:-D
asia - ja jestemod początku ciąży pod opieką endo, bo miałam wykryty guzek i mam powiększonewole. Ale hormonów brać nie muszę, tylko większa dawka jodu.
 
Hej dziewczynki:-DRzadziej was teraz "odwiedzam", bo mam problemy z netem :-) Nic nowego... Gratuluję wam udanych wizyt i trzymam kciukasy za te bardziej "chorowite" kwietnióweczki! Jakiś czas temu wspominałam wam o zapaleniu i okazało się, że mam jakąś cholerną bakterię:cool: Upierdliwa jest jak cholera i teraz muszę brać antybiotyk doustnie i jakieś globulki dopochwowo na noc:szok: Nie jestem z tego powodu jakoś szczególnie szczęśliwa i wysmyknęło mi się przy pani doktor, że biedny ten mój dzidziolek będzie od tych leków...A ona na to, że biedny to on będzie jak się zarazi:eek: Ale jestem pod stałą kontrolą, więc będzie dobrze;-) Buziaki dziewuszki:-D
 
reklama
Do góry