reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

ja co wejdę do pokoju małego to tą kołyskę bujam :-D już się nie mogę doczekać

byliśmy dziś w szkole rodzenia i oglądaliśmy filmy z porodów - jeden wniosek - JA NIE RODZĘ :no:
 
reklama
u nas na grudniu bylo takie powiedzonko: "pierdzielę, nie rodzę." :-D powtarzalysmy to ciagle, bo wiekszosc z nas przenosila termin ;-)

serio, ja tez, gdy mnie zlapaly mocniejsze skurcze, a bylam juz w szpitalu, byla 14 (z Fiolem, pierwszy porod) to mowie do tej babki:

ja: O! dopiero 4h tu jestem, nie sadzilam, ze tak szybko pojdzie.. (bo tak bolalo, ze myslalam, ze zaraz final)
ona: no, szybko, szybko. jak tak dalej pojdzie to okolo 22 bedzie dzidzius :-D

myslalam, ze padne... gdybym mogla sie wtedy wycofac, to na pewno bym to zrobila :-D
 
obraz009mj.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

i duzo duzo wiecej sukienek ale nie mam juz sily...
dobranoc
 
Ostatnia edycja:
hasło "ja nie rodzę" Czadowe! Przypomniała mi się moja siostra krzycząca w czasie porodu "Pomocy! Niech mi ktoś pomoże!"

Morgaine - dałaś czadu kobieto! cudeńka!!!
 
Witajcie mamusie:-)

Tak caly czas czytam Was i widze ze ogranelo nas istne zakupowe szalenstwo:tak: Ja jeszcze musze troche pokupowac z drobnicy:tak:
Tak wogole to sliczne ciuszki prezentujecie i bede musiala skoczyc sobie do Tesco popatrzec:tak:

hermionka - właśnie kupowałam używaną, bo to połowa ceny! Po powrocie wczoraj ze sklepu usiadłam do netu i znalazłam. I w Łodzi.
No i chwalę się: kupiłam kołyskę! i już stoi w domu złożona i nawet 2miesięczny siostrzeniec ją dzisiaj testował. Jest super!Zobacz załącznik 317936

Morgaine - ja tez chcę kupić sobie koszulki MUZZY tylko w przyszłym miesiącu,bo w tym już limit wyczerpałam....

baby - te staniczki są prześliczne! Tez taki chcę! Tylko bez mierzenia to nie uda mi się kupic,bo tak mi sie rozmiar zmienia :-(a tonie koniec.
Choć akurat nie narzekam bo i mnie się biust podoba i mąż zachwycony :-D
Acronka przepiekna ta kolyska:tak:


Joll śliczna fotka, a ciuszków widzę, zemasz już całą masę, myślałam, ze to tylko mnie odbiło, ale chyba nie jest tak źle ;-)
Meriderka, Hermionka ciuszki śliczne, chyba sama też wybiorę sie do tesco, moze znjadę cos fajnego, chociaż komoda a ciuszkami dla małego już pęka w szwach :-D
Aenye mnie się bardziej podoba wersja pomarańczowo czarna :-)
Mnie właśnie przyszły biustonosze do karmienia wybrałam takie:
NAJLEPSZY BIUSTONOSZ DO KARMIENIA BELLA OKAZJA 75C (1398435319) - Aukcje internetowe Allegro
BENEFIT BIUSTONOSZ DO KARMIENIA EKO KROPKI 75C (1377620397) - Aukcje internetowe Allegro (ten czarny)
Mam nadzieję, że się sprawdzą :)

Dawno nie widzialam takich ladnych biustonoszy dla mam karmiacych-super:tak:
 
to ja też się pochwalę naszą nową bryczką :))
myśleliśmy o kupnie Cameleona z 2 ręki ale zakochaliśmy się w tym wózku od 1 wejrzenia i od razu kupiliśmy :)

..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: ABC 3TEC 2011 głęboko-spacerowy

Morgaine cudne ciuszki, w szczególności 1 zestaw :)

ta pierwszy zestaw, zwlaszcze te pompony spodnie to cudeńko, a jeans taki cieniutki,w ygodny.

jaki kolorek wózka smutasek? mnie sie szalenie podoba amore nero i aqua dark brown i cena spoko:)
 
reklama
Do góry