reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

nati, ja tez ostatnio bylam w kilku lumpeksach i kupilam JEDNE spioszki. nie wiem, wszystko tak przebrane, doslownie nic nie mieli. a spioszki za 11zl, wiec w sumie slaba okazja ;-) sliczne i jak nowe, ale jednak.
pocieszam sie, ze jestem za to mistrzynia w wynajdywaniu super przecen w tradycyjnych sklepach, szczegolnie w tych wielkich sieciowkach. teraz naprawde za 5-7zl nowe ubranka mozna wyhaczyc. dzieki Bogu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny śliczne te Wasze zakupy :-) Ja dzisiaj kupiłam rożek i śliniaczek (już drugi do kompletu i myślę, że to wystarczy). Jest u nas taki duży sklep dla dzieci, a ceny niewiele większe niż w necie, więc podejrzewam, że wiele rzeczy jeszcze tam zakupimy. No ale muszę cierpliwie czekać do lutego :-) Póki co, cieszę się z kolejnego zakupu dla malutkiej :-)
 
acronka ja mam dokładnie tą kołyskę ale opłaca się bardziej kupić używaną, bo jest jak nowa a o połowę tańsza ;-)

mitaginka myślę, że kołyska to tak dopóki maluszek nie zacznie siadać, bo później to już niebezpiecznie, ale zawsze to mnie miejsca zajmuje koło łóżka a i pobujać można, czy uspokoić melodyjkami czy wibracjami
hermionka - właśnie kupowałam używaną, bo to połowa ceny! Po powrocie wczoraj ze sklepu usiadłam do netu i znalazłam. I w Łodzi.
No i chwalę się: kupiłam kołyskę! i już stoi w domu złożona i nawet 2miesięczny siostrzeniec ją dzisiaj testował. Jest super! kołyska.jpg

Morgaine - ja tez chcę kupić sobie koszulki MUZZY tylko w przyszłym miesiącu,bo w tym już limit wyczerpałam....

baby - te staniczki są prześliczne! Tez taki chcę! Tylko bez mierzenia to nie uda mi się kupic,bo tak mi sie rozmiar zmienia :-(a tonie koniec.
Choć akurat nie narzekam bo i mnie się biust podoba i mąż zachwycony :-D
 
nati - ze Stasia to się duże chłopisko zrobiło, bo jak się urodził to był maluteńki (choc niby wszystko OK,53cm, ale taki maleńki się wydawał) ale się spokojnie mieści i ma duuuzo miejsca na jakies 3 m-ce jeszcze.
Mam nadzieję, że nam starczy na okolo pół roku.
My właśnie mamy mało miejsca i to teraz dla nas idealne rozwiązanie. Mamy łóżeczko tzw. turystyczne BabyOno z całym wyposażeniem, ale leży spakowane i nie bedziemy go rozkładać. Bo mimo wszystko w porównaniu zajmuje dużo miejsca, a jak pamiętam jak moja siora uzywała to przez pierwsze 2-3miesiace kładła spać córeczkę w poprzek,wiec pół łózka było niewykorzystane.
 
mamy lozeczko juz, od siostry, moja siostra byla 3 wlascicielka lozeczka a caly czas wyglada jak nowe :)
a ta kolyske to bym wykorzystywala raczej jak dodatkowe msc zeby miec na oku caly czas i na nastepna rzecz miejsca juz brak. Ale w nastepnym mieszkaniu jak by sie udalo wczesniej wyprowadzic niz mala wyrosnie to kto wie
 
Dziewczyny zakupy super !
Joll też wybrałam wóżek chicco i chyba ten sam model :)

Acronka kołyska supeerto chyna Coneco
 
reklama
erba - tak to Simplicity, z oferty Coneco, ale w ogóle to jest produkcja USA, Coneco jest chyba dystrybutorem, tak wynika z papierów :)
 
Do góry