reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

reklama
Morgaine kolor Gold - black :)) taki uniwersalny :D mojemu M się ten zloty stelaż tak spodobał że nie było siły :D A cena rzeczywiście przystępna biorąc pod uwagę to jak jest wykonany i leciutki :D

I kolejne sukienusie powalające :D Skąd Ty wyciągasz takie cudeńka ;-), ehh , gdybym tylko mogła troszkę poszaleć na wyprzedażach... a tu leżeć ;/
A jak wysyłałam mojego po body do szpitala dla niuni to wrócił z takimi , a spodziewamy się coreczki :p :

BODY H&M DLA CHŁOPCA R.86 - 12MCY (1405413556) - Aukcje internetowe Allegro
H&M Super bawełniane body roz 86 (1409055929) - Aukcje internetowe Allegro
H&M - BARBAPPAPA BODY + CZAPECZKA - r.74 (1406148246) - Aukcje internetowe Allegro
H&M NOWE BODY I LOVE DAD 86 KOCHAM TATĘ (1402301023) - Aukcje internetowe Allegro
WYPRZEDAŻ! Śliczne body + legginsy H&M 2-4 m (1399471691) - Aukcje internetowe Allegro

Więcej takich jak kupił nie znalazłam w netku a nie mam baterii do aparatu chwilowo :D, ale oprocz tego pozakupił jeszcze Komplecik H&M z napisem ACDC, ROCK STAR i czarne z jakimś potworem

Też może dziś pokuszę się o jakieś foteczki :D ( ale tego co ja i moja mam kupilyśmy )
 
Hej dziewczynki! Ja tez dolaczam do grona fanek wozkow bugaboo,maz nabyl nam takowy za oceanem .Wlasnie kolor co prawda inny niz mial byc pierwotnie ,ale chodzi o jego lekkosc ,zwinnosc i te wszystkie bajery majace ulatwic nam zycie.Wozek testowalam od lat na znajomych i jak dla mnie i mojego M nie ma sobie lepszych ( znaczy zalezy pod jakim katem ktos ocenia i jakie sa dane potrzeby konkretnego osobnika:)).ale strasznie sie go juz nie moge doczekac ,do niego jeszcze kupil kompatybilny Maxi Cosi w zupelnie innym kolorze:),kolor troche zbajerowany i z innej bajki ale moze byc.Wazne ze fotelik bezpieczny i cute.Teraz zacznie sie szalenstwo dokupowania brakujacych "elementow" wyprawki:)Jeju juz nie moge sie doczekac.Gdybym tylko mniej musiala lezec ,brrrrr

buzki!
 
smutasek-ja mam wlasciwie same takie. dostalam ubranka od siostry i znajomych. wiec mam cala szafe i wielka siate w piwnicy ubranek w sumie po 3 chlopcach. no ale ja za bardzo "rozowa" nie jestem wiec ok. pozatym po mojej corce mam kilka odlozonych ubranek dla dziewczynki i przez te 13-scie lat zadna dziewczynka w rodzinie i znajomych sie nie urodzila :-)
 
Nati_k a ja zakochałam się w różowych ciuszkach i wprost ciężko mi sobie wyobrazić małą księżniczkę w czarnym body z wielkim czerwonym napisem ACDC
Ty przynajmniej masz wózeczek jak dla laleczki (śliczny kolor ), a moj jest ciemny i biorąc pod uwagę całoksztalt moja niunia w tych ubrankach i wózeczku wyglądałaby jak chlopczyk :)
Ale może się mylę, to moje pierwsze maleństwo i jestem troszkę zakręcona ;D
 
wozek wlasnie mialbyc takim rozowym akcentem :-), no mam jeszcze 2 rozki rozowe i posciel, tylko ubranka nie, ale zamierzam jak sie urodzi kupic jakis mega zestaw na allegro
 
Smutasek część kupilam wczoraj w tesco, czesc dostalam od kumpeli. w pon. ide jeszce do jednej kumpeli i w zaleznosci od tego co tam wybiore to bede dokupowac czego brakuje. z tym ze body, pajacyki nowe, a reszta to na second-hand sie rzuce (tez taki co to juz powieszone jest). to juz moje trzecei dziecię i wiem ze parę razy się ubierze i małe i potem tego szkoda:( a z ciuchów fajne rzeczy można wyhaczyc czasem. z metką albo jak nowe. ale cos czuje ze po odwiedzinach u moj kumpeli w poniedzialek nie bede musiala juz nic kupowac:)

fotoramki dziecięce gdyby któraś z was gdzieś widziała ładne, zgrabne i powabne i w dobrej cenie to dajcie znać:)
 
Ostatnia edycja:
morgaine, piekne ubranka! mi tez pierwszy zestaw sie najabrdziej podoba, ale wszystko sliczotne! i sukienki... nie dziwie ci sie, zes zakochana w nich :-) jami...

smutasek
- a mnie sie BARDZO podobaja Twoje bodziaki :-) lubie takie alternatywne kolorki! i mozna je slicznie zestawic z czyms rozowym :-) kupisz jeden - dwa rozowe dresiki, albo pomaranczowe z jakims rozowym akcencikiem, albo szare cos z rozowym i pod to te czarne i brazowe body :-) a do tego z gitara - cos czerwonego na gore :-) albo bluza, czy sweterek czerwony i jeansy dziewczynkowe :-) naprawde fajne, takie inne.

ja np nie przepadam specjalnie za blekitami ;-) moze mi juz obrzydly? chyba tak, po dwoch "doroslych" facetach ;-) malo u mnie blekitow na wyprawce, wiecej zielonych, kolorowych takich, a teraz kupilam kilka wlasnie granatowych, czarnych i brazowych ciuszkow, no i szarosci rozniaste :-)

w ogole to w H&M jest teraz taka seria "BORN 2011" - fajniusia :-) chyba kupie taki dresik i czapeczke :-) wlasnie szare znowu..

i sliczne czapki z uszkami welurowe, kolor ecru, za 9.90 :-) kupie na pewno.
 
reklama
Dziewczyny

a ja pojechałam wczoraj po "wyprawkę" , no dobra, częćś, a staneło na oglądaniu i rozważaniu wózków , i jeszcze większym dylemacie. Wybór tu u nas niby duży ale ..... staneło na 2-3 wózkach .

Jedo Fyn - fajny, śliczny wizualnie, leciutki w prowadzeniu, tylko tak: spaerówka jakaś dziewna, dużo plastiku i jedna budka z gondolą (wspólna), no i spory po złożeniu do bagażnika

Mutsy Transporter - to mój faworyt wstępny, lekki ,kompaktowy (normalnie składa sie w walizke), tylko na piankowych kołach i taki jakby ...twardy. A i spacerówka regulowane oparcie paskiem...hmmmmmm:baffled:, ale generalnie fajny, w moim stylu. Tylko boje sie że jak go będę sprowadzać po schodach- a taki mam plan- to że mi sie rozwali szybko.....jakieś takie mam dziewne obiekcje może

cenowo Jedo wyjdzie z 200zł taniej, a, i w mutsy nie ma w komplecie foli przeciwdeszcz. i torby, a gadżety mają drogie..

ech//......ktorego bym nie wybrała będzie pewnie źle, jak siebie znam:-)
 
Do góry