reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Kina super wiesci :)) ile tych przysiadow ty zrobilas??? Ja za twoja rada tez zaczelam robic ale chyba za malo hehe bo zadne wody nie wylecialy....kondycja na poziomie zerowym :) no oby Ci sie rozkrecilo ja sie skusze na jeszcze jedna serie :)))
 
KinaM dajesz!!!! :D

Dobradziewczyna sliczny Lukaszek :) gratulacje!!

Kurcze Sharmota tak dlugo juz milczy...

Ja w pt idd znowu z mala spr zoltaczke i wage. Jak dla mnie jest ok ale one chca monitorowac. Ale mi sie nie chce...
 
10 przysiadow i przerwa kilka minut i znowu i tak pol godziny. Wie ej nie dalam rady bo girki juz bola :p oczywiscie trzymalam sie lozeczka bo by nie bylo szans wstac...

Na porod dzis to raczej szans nie ma... ale licze ze przed sobota moze... na sobote zostaje sama w domu a ja sobie nie wyobrazam samej rodzic...
 
Ania, to starszy faktycznie ma głośne zainteresowanie :D

Nieprzyzwoita cisza tu ze strony rodzących:( a my tu spragnione takich radosnych nowin!
 
Ostatnia edycja:
jestem mamą dziewczyny:) moja Lilusia ma 56 cm i waży 3590:) porod był szybki 3:15 i było po wszystkim ale nie było łatwo. Młoda traciła tetno, jak się zaczęły parte to się okazało ze idzie na generała - z ręką do góry, okrecona pepowina na szyjce i w barkach, wiec nagle zleciało się grono lekarzy i mówią ze musze ja bardzo szybko wyprzeć bo na cesarke jest za późno a musi się urodzić błyskawicznie.
no to dalam czadu i wypchnelam, ale młoda mimo nacięcia strasznie mnie rozorala- mam kilkanaście szwów i lekarka która mnie szyla powiedziała ze dawno czegoś takiego nie widziala. no ale młoda jest boska, od razu dobrze złapała cycka a teraz jest na badaniach.
 

Załączniki

  • 1429113607532.jpg
    1429113607532.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 79
  • 1429113616824.jpg
    1429113616824.jpg
    21,1 KB · Wyświetleń: 78
reklama
Do góry