reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Wszystko dobrze :)

Cisnienie sie unormowalo,mocz ok,brzuch boli ale mam nadzieje ze przestanie,zrobili ktg i puscili do domu :)

Gdyby ta polozna byla bardziej kompetentna to pewnie daloby sie tego uniknac bo w szpitalu patrzyly na mnie co najmniej dziwnie...

Ale znow magiczne lapy i to dwie pary - lekarka i polozna chyba z 50-cio letnim stazem wymacaly ze glowa na dole :D wiec bedzie przyyyyyyjjjjjj!!!!!
Z jednej strony sie ciesze a z drugiej jestem przerazona.

Skurcze braxtona-hicksa sie zapisywaly tak po 40%.

Jak mialam skurcz to Malej tetno roslo. Czy to normalne??

Oki. Spadam spac :)

Dziekuje ze tyle z Was o mnie myslalo i trzymalyscie kciuki. To naprawde bardzo mile :)
 
reklama
Tabasia dobrze ze wszystko w pozadku. Dalej nie zrobili USG? Szkoda im czy co?
Moglabys sobie odpuscic juz prace.
 
Tabasia mogą sobie patrzeć dziwnie ale ważne że Ty jesteś spokojna teraz :) w ciąży wiele rzeczy może martwić ;)

Anemonne to normalne bo przecież macica po porodzie nie skurczy się od razu z wielkości arbuza do stanu sprzed ciąży... U niektórych kobiet kurczy się nawet kilka miesięcy ale podobno szybciej po sn niż CC ;)
Majtek czy pasa kupować nie trzeba, to zależy od kobiety i tego czy od razu czuje potrzebę być "płaska";)
 
Tabasia, uff... Dobrze, że jest ok:) to jakie teraz ciśnienie było? Dlaczego nawet w szpitalu nie robią usg? Uważają, że to szkodzi? Drogie to chyba nie jest, jak nawet w Pl robią... Mógł się odwrócić, ale lepiej sprawdziliby na usg... Odpoczywaj dziś, kasa kasą, ale już za długo pracujesz...

Ja słyszałam, że te pasy poporodowe osłabiają mięśnie brzucha i że jak przestaje się je nosić, to jest gorzej niż jak od początku bez pasa, nie wiem, czy to prawda...

Myla, noc spokojna?
 
Mój młody wreszcie zaczął zasypiać o rozsądnej porze 20 zamiast 23 ale ma to jedną wadę... wstaje o 6... Tabasia dobrze, że jest ok. Zaglądałam w nocy jak wstawałam na siku żeby zobaczyć czy już coś wiadomo :) też mam zwykle wyższe ciśnienie u lekarza ale w domu jest ok. Czasem mam nieco wyższe ale nigdy nie przekroczyło mi w domu 140/90 a przed ciążą to był standard.
Młody znowu mi pokasłuje :(
 
Ufff Tabasia dobrze, ze sie wyjaśniło! Ale, ze usg nie robią co za kraj...:wściekła/y:

Ja sie tak nie znam na ktg ale skoro nic nie powiedziały...ale lekarz widział zapis czy położne?

Bedziesz jeszcze szła do gina prywatnie na usg?

U mnie nocka ładna choc wieczorem złapała mnie zgaga! Pierwszy raz w tej ciazy a feeee. W poprzedniej nie miałam chyba ani razu...:no:

Mloda brzuszkowa wieczorem szalała strasznie..myslalam, ze mi pęcherz przebije i zacznę rodzic :-D

Mam postanowienie, zeby spakować dzis torbę..:tak:
 
Witajcie o poranku ;-)

Co do pasa poporodowego to ja nie sluszalam zbyt dobrych opinii. Pierwsze i najwazniejsze to to, ze nie mozna go za wczesnie zakladac bo macica powinna sie sama obkurczac.
Po porodzie bedzie czekalo nas lato, wakacje, czyli mnostwo okazji do ruchu i mysle, ze zadna nie bedzie miala problemu z dojsciem do formy! Glowa do gory dziewczyny!
 
Dzień dobry :)
Tabasia dobrze ze pojechalas.

Mi mała tak wczoraj szalała ze szok! Dziś jeszcze SPI ale jak się obudzi to będę sprawdzać gdzie kopie i wnioskować czy jej się udało jeszcze gibnac ale wam powiem ze juz się przyzwyczaił am do myśli o CC i nawet mi ulzylo ze nie muszę się BAC tego bolu porodowego. Tylko zal mi trochę ze Arek nie będzie w tym uczestniczył
 
reklama
Hej, Tabasia dobrze że jest ok, ale co za podejście... To ty masz decydować co trzeba? Eh... Już niedługo :)

Myla kiedy masz wizytę jakąś??? Ty się nie spiesz z tym rodzeniem bo my mamy podobne terminy!!
 
Do góry