reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Asia u nas to samo z tym kocem, ma rozlozony a i tak więcej czasu poza nim ;)

Z tym jedzeniem, powiem ci ze u nas ciężko też, sa dni ze jest ok, choć obiadek to w ogóle masakra... Ale nie ze placz tylko w ogóle nie zainteresowana. To staram się wtedy dac troche, a jak już mi robila akcje ze placz to po prostu odpuszczalam

Aneczka i ten syrop tylko do kawy ? A ta przyprawa to może być kupna tylko bez mąki tak. ?
 
reklama
Aga - tak, ja dałam kupną bez mąki (mam dwie w domu - jedna tylko do piernika jest z mąką, druga do piernika i wina-bez mąki same przyprawy). do kawy, meka, deserów, właśnie spijamy kawke, a Starsza mleko z tym syropem:-)
Asia - spróbuj tak, jak Doi radzi. chociaż na mojego to nie działa, ale moze na Twoją tak. a z 2 dni na samym cycu to myślę, że będzie ok.
 
asia córa mojej koleżanki tak je
tylko tak..
tak to kp
ani kaszki ani nic z kasz to tylko manne akceptuje..

zadnych obiadkow..
wszystko w lapke i je
 
No zupka już za nami, ale dałam jej delikatnie pół małego słoiczka i to zjadła o dziwo bez marudzenia, ostatniej łyżki nie chciała. I już gotuje ziemniaka pokroiłam go tak jak grube frytki, żeby łatwiej było chwytać, niestety nie mam dziś w domu innych warzyw, ale jak zda egzamin to jutro się zaopatrze.
 
a ja w szoku bylam dzis jak mojej dalam wieczorem po 19. kaszke z 60 ml mleka plus z pol sloiczka owocow, wsuwala az nie nadazalam na lyzeczke nabierac :) a byla zmeczona mega bo od 12. nie spala.

z tym dawaniem w kawalku warzyw moze tez powinnam sporbowac ehh tylko moja jeszcze tak nie bardzo siedzi
 
Ja spróbowałam z ziemniakiem - nie mówie nie, ale mała tylko raz wzięła do buzi potem o wiele bardziej spodobało jej się rozgniatanie rączką i zrzucanie na ziemie, aż wkońcu poddałam się. Zobaczymy co jutro, może kupie marchewke
 
reklama
Mój też rozgniata i sie bardziej bawi, parę razy do buzi włożył. ja mu daję raczej kawałki, ale sama mu do buzi wkładam. chociaż często i tak nie chce, z warzywami u nas najgorzej idzie.
a mój też sam nie siedzi, ja go nie sadzam, w tym leżaczku go karmię, tam jest takie nachylenie jak w foteliku samochodowym mniej więcej.
Dzień dobry, tak w ogóle:biggrin2:
 
Do góry