reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Dziewczyny macie racje nie ma co się przejmować tymi napieciami. Oczywiście trzeba poćwiczyć, ale bez paniki.
Ja mam 2 kiepskie noce za sobą. Mała budzi się o 5 i nie chce dalej spać. Chcę jeść co godzinę. Przysnie na 20 min a potem znowu obudzona. Może za wcześnie na noc zasypia bo o 20.
A teraz po karmieniu śpi mi na brzuchu już 3h. Godzinkę też się z nią kimnelam ale już mi się nudzi i głodna jestem :-) ale szkoda mi jej budzic kurcze.
Ja wczoraj z mamą ja mierzyłam i wyszło mi 66. Szok normalnie!
Doli super te drozdzowki!
Zazdroszczę urlopów dziewczyny! My pewnie w październiku dopiero bo teraz M nie chcą puścić.
 
Popoludniowa drzemka :)
 

Załączniki

  • 1434729566801.jpg
    1434729566801.jpg
    22,3 KB · Wyświetleń: 47
natasza,
też bym tak chciała z moją Małą spać... Niestety ona tak nie lubi.. :( Dopiero powoli przyzwyczaja się do przytulania, mimo iż potrzebuje bliskości. W tej chwili słucha Andrei Bocielliego - widać, że jej się podoba :)
 
reklama
U nas też zaraz kąpiel :) Mam nadzieję, że dzisiaj Mała pójdzie spać wcześniej niż wczoraj.. Do 23:30 z nią siedziałam a i jeszcze się przed 1wsza obudziła,
 
Do góry