reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowki 2015

Haha Natasza, to widzę że Adaś kocha babcię :-D

Dziewczyny jeśli dzieciaczki dużo zaciskaja piąstki to starajcie się je delikatnie otwierać i masować wnętrze dłoni.
 
reklama
natasza hahahahahahhahahahahahaaah leżeeeeeeeeeee:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

u nas radio prawie 24/7 wiec jeden i drugi obeznany, żebyście widziały jak starszy śpiewa nieraz jakaś jenifer lopez albo coś hahaahhaahahhaahhahaahahahahahahhaah

młody chyba mi uśnie..zrobił taką kupe, że sie upłakal przed nią z 40 min..tak to jak jak sie zjadło jabłka pieczone i wypiłam szklanke soku jabłkowego ;/ ehhhhhhh.....
 
[FONT=Arial, sans-serif]Hej Dziewczyny![/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]Ale pogoda, 16 stopni u nas![/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]Nasze nowe jedenastoletnie auto to chevrolet rezzo, w sam raz dla czteroosobowej rodziny z psem :-)[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]Ale rosną te dzieciaki! My we wtorek szczepienie (pierwsze dopiero), to się dowiem ile waży i mierzy. Urodził się 50 cm, teraz na pewno ponad 60cm ma.[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]Natasza – to powodzenia z sukienką. Moi teściowie wzięli kościelny w 28.rocznicę cywilnego :-) byliśmy z M świadkami.[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]Pat – z tymi nerwami lub ich brakiem to prawda. Szkoda, że czasem jednak nie wyrabiam. [/FONT]


[FONT=Arial, sans-serif]Masło też jednak nie dla nie :-( Bu...[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]Co do czytania, to my starszej już w brzuchu czytaliśmy. Z Wojtkiem różnie bywa, niestety, bo czasu mniej. Myślę, że chodzi o rytm wierszyków, bo jest inny niż zwykła mowa i rozwijanie słownictwa. Ja na co dzień nie używam raczej wyszukanego słownictwa, a dzięki książeczkom moja trzylatka mówiła np., że 'nie posiada się z miłości do serka żółtego' :-) ale ona w ogóle inna, w wieku dwóch lat mogła słuchać książeczek dwie godziny! Siedziała w miejscu i 'ćitaj, ćitaj', a ja zasypiałam już nad tym. Ale wcale to nie takie świetne, bo przez to ruchowo do tyłu trochę i teraz nadrabiamy. Niestety, pierwsze dziecko jest eksperymentalne, przy drugim już człowiek mądrzejszy.[/FONT]


[FONT=Arial, sans-serif]Miłego dnia![/FONT]
 
Doli Hahaha chyba bym wiatropylna musiała być.

Moja po szczepieniu przespała całą novc, około 21:30 zasneła, ja jak szłam spać koło 1 to ją na śpiocha nakarmiłam(jakś mi sie udało) a potem o 6:30 karmienie i o 9:40 mogłaby ta już cały czas ach, rozmarzyłam się hahaha.
 
Aneczka, super :) Marzymy o większym aucie, bo w tej chwili z dzieckiem i ogromnym psem nie da rady nigdzie pojechać :(

Babydust, fajnie, że Basia taka bezproblemowa :) Korzystajcie i odpoczywajcie :)

My też jak mierzyliśmy Małgosię w domu, to wyszło nam mniej niż w szpitalu...

Hahaha, Natasza, babcia musi podszkolić głos :D

Pat, nastawienie rodzica na pewno jest ważne, dzieci przejmują od nas emocje. Cały czas mi powtarzają na rehabilitacji, że jak ja będę spokojna i pewna, to i Małgosia będzie czuła spokój i bezpieczeństwo, a jak ja się będę denerwować, to i ona.

Asia, mam taką matę:
Taf Toys, Mały odkrywca, mata interaktywna dla niemowląt za 192,99 zł - Taf Toys - Zabawki i gry dla dzieci - Smyk.com

tylko sporo taniej kupiłam na allegro, bodajże 169 zł + przesyłka. Śliczne ma te obrazki i naprawdę przyciągają one uwagę maluszka :)

Rosna wszystkie dzieciaczki jak na drożdżach :)

U nas też leje i szaroburo, okropnie jest :(
 
Ostatnia edycja:
Aneczka fajnie z autem, mój kombinuje żeby wziąsc 4 drzwiowe bo teraz mAmy 2 drzwiowe i niewygodnie.

Myśmy sie wybrały na spacer przy otwartym oknie było chłodno wiec ubrałam jeansy i koszule, przeszłam troche i sie spociłam, wróciłam do domu i sie przebra£am, poszłam do apteki najpierw koło domu wychodze z apteki a tu kropi i ciemne chmury no to wróciłam do domu a w końcu nie padało a ze spaceru nici normalnie sie wkurzyłam
 
Ja sobie nie wyobrażam 3drzwiowego auta przy dziecku.. Serio..pierwsze auto kupiliśmy sedana a bagażnik mierzyłam pod wózek hehe, teraz mamy większe ale ciągle za małe :D
 
reklama
Do góry