reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Jak od pn tak dobrze się zaczyna, to może w tym tyg, będzie dużo dzieciaczków.:p
Nie wiecie czy jakiś halny, pełnia, zaćmienie, albo inne meteorologiczne sprawy przyśpieszające poród się zapowiadają.:-) ;-) :p
 
Lei wow jaka,duza. Gratuluje :)

Vesunna - ślicznie i szybko:) gratuluje również.

Dziewczyny nie pękać. Mi w sobotę mówili ze tydzień pochodzę. Przy przyjęciu do szpitala chcieli na patologie klasc bo "skurcze sie żadne nie zapisują" a godz później miałam szkraba przy cycku:)

Aaaa i jak któraś wiesiolka nie,stosuje to niech zacznie. Bo to chyba on pomogl i nie mam ram jesieni średniowiecza
 
Hej hej jeszcze ja z brzucholem łażę ale już tylko do czwartku :) Jakoś zamiast teraz odpocząć i wyluzować to ja ciągle w biegu i na nic czasu nie mam. Mój mąż śmieje się że w szpitalu odpocznę ale czy ja wiem


Gratuluje kolejnych maluszków. Ekspresem wam idzie rodzenie
 
Lei, vesunna,
gratulacje! Zazdraszczam :D Życzę szybkiego powrotu do domu :)

Myla,
I od razu lepiej :) Cieszę się :)

Ja dzisiaj ostatni raz do gina się wybieram. Zobaczymy, co powie. Ale czuję, że to już blisko. Chyba, że nagle Mała zmieni zdanie :p Nie zdziwiłabym się - wredna po tacie i uparta po mamie.. ;)
 
Aaaa i jak któraś wiesiolka nie,stosuje to niech zacznie. Bo to chyba on pomogl i nie mam ram jesieni średniowiecza
no wlasnie ja tez nie jakies tam lekkie obtarcie tylko i 2 szwy kosmetyczne a 2 poprzednie porody to jednak rzeżnia byla
a ze jeszcze mi wiesiolek zostal to po porodzie tez bralam i chyba tez on pomogl w szybkim oczyszczaniu sie macicy :) po powrocie do domu odstawilam podklady poporodowe i tylko zwykle podpaski przez kilka dni stosowalam a teraz juz tylko wkladki :)
 
Oj aylin licze że stosowanie miesiąc wiesiolka mi pomoże chociaż przy porodzie...:p

Joanna ja mam termin na dzisiaj a lekarka powiedziała że to jeszcze nie to i na ktg zero skurczy więc spoko :p tak jak mówi Aylin, może się zacząć nagle :D

Asia ja od dłuższego czasu czuje że to juz blisko i nagle bum i znowu nic :D

Najgorsze jest to że jeszcze chodze z brzuchem a w pracy od dzisiaj juz będę miała macierzyński...-_- phi !
 
reklama
Do góry