reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Haha to wczoraj zbiorowa panika była :-D

Ja dostałam nakaz odpoczywania "do łóżeczka, juz!" a maz sie zabiera za mieszkanie bo wczoraj odpuścił i jest masakra. Sam jest zdziwiony, ze tyle syfu sie robi w jeden dzien heh ;-)
 
Witam sie po placzliwej nocy malego i troche malej.... ech... jestem jakas nie do zycia teraz...ide do sklepu, troche sie dotlenie a poza tym piekna pogoda za oknem


Tabasia i natasza ja tez znam ten bol, przy KP, staram sie przystawiac do piersi i jak cos to dokarmiam malych glodomorow... jutro przychodzi polozna.

Sataga kciuki !

Aylin ooooo, to moze sie rozkreci!


Kciuki za wizyty !
 
reklama
Do góry