reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Kuklaki no wlasnie, za dobrze mu tam jest :)
moze byc tez tak ze akcja ruszy niespodziewanie jak z moja pierwsza corka, zadnych objawow, o 4 w nocy obudzilo mnie uczucie mokrych nog, zero boli, pojechalam z mezem do szpitala i o 10.50 urodzilam :)
 
reklama
Joanna tez ciągle mam nadzieję że może taka cisza przed burza i nagle sam stwierdzi że to ten dzień i wychodzi..niby juz jest bardzo nisko ale co z tego ;p
 
Karina gratuluje!!!!!!! Jakie cudo :)

Natasza,Marela zyjecie mamuski??

Wiecie co doszlam do wniosku ze moglabym rodzic drugi raz :) tak sie panicznie balam jak to bedzie a nie bylo tak zle :)
Musze kupic jakas ladna kartke i tej mojej poloznej wyslac. Super babeczka!
 
Babydust jedz na IP usiadz i tam se masuj a jak bedziesz gotowa to na miejscu:-D
:-D:-D:-D:-D:-D
o tym nie pomyslalam ;) nawet w samochodzie pod szpitalem hahaha dobre

dziewczyny nie sadze ze mozna zle masowac sutki ale mysle ze kazda z nas inaczej bedzie reagowala na oxytocyne
jedne po 2-3 razy maja wywolywany porod poprzez oxy i nic a u mnie zadzialala tak ze w 4 godziny bylo po porodzie ;)


Karina PIEKNY KUBUS !!! a ty wygladasz cudowenie z nim w objeciach , taki slodziak malutki jeszcze z mokra czuprynka <3

ja juz mam wszystko gotowe na malutka - dzisiaj juz koszyczek przygotowalam : malzowi ubranka na wyjscie zeby wiedzial co zabrac - do tego corce wytlumaczylam co i jak , kocyk po moim synku jeszcze wrzucilam do pralki , koszyczek juz czeka ubrany z baldachimem tylko mloda sie nie spieszy :/ a ja bym chciala chyba juz jak Karina

matko Tabasia ty jestes rzezniczka jednak po takim porodzie ty twierdzisz ze nie bylo zle :szok: niezle ale to znaczy ze trzecie niedlugo bedziecie planowac :)
 
Karina,
gratuluję synka, jest śliczny! :)

Renatka,
to najlepsza, znana mi wersja tej piosenki :)


Pisała któraś z Was o wpływie pełni na rozwiązanie, i że najbliższa ma być 4go kwietnia. Śniło mi się, że urodziłam 4go... Nie ryjcie mi tak psychy :D
 
Babydust moge urodzic za Ciebie ;)
No oprocz tej akcji z mala i zanikajacym tetnem to naprawde myslalam ze bedzie gorzej. Ja sie TAK STRASZNIE BALAM SN a z drugiej strony chcialam tego doswiadczyc i sie udalo :)

A masowanie sutkow w samochodzie pod szpitalem rozwalilo mnie na lopatki :))

Muminek super pazurki :)

Echhh dziewczyny czy to nie ironia ze cala ciaze martwimy sie zeby donosic te nasze skarby a jak juz sa bezpieczne to nie chca wychodzic...
 
Koleżanki wpadly na kawę i na parafinę na,dłonie. 2 godziny plot. Ale brzuch nam tak twardy i napięty jak nigdy. Ide sue położyć bo inaczej urodzę chyba....
 
reklama
Do góry