reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Marela najstarszego wytresuj! Mój dziś wysprzatal wszystko, ale i tak wolę sama to robić!!!!

Sprzątanie po dziecku to dramat, 5 min czysty stół... Podłoga zawalona ziemniakami bo mu poleciały grrrrr
Nic już nie będzie takie same hehe
 
reklama
Hej dziewczyny, widzę poruszany był temat zgagi i opuchlizny.
Od porodu nie wiem co to zgaga. Co prawda przedwczoraj była cały Dzień głodówka, a wczoraj biszkopty, rosół i herbata. Ale w ciąży miałam zgage po otworzeniu oczu rano. Ale za to opuchlizna meczy mnie nadal. Wczoraj miałam spuchnieta prawa dłoń a dzisiaj lewa.
Pozytym przespalam cala noc bo Niunie dałam do położnych. Chociaż nie mogę narzekać bo jest spokojnym dzieckiem. Je z cyckami. Aż mnie bolą tyle mam pokarmu. Jak jej nie budzę to potrafi spać 6 godz Bez jedzenia. Po tatusiu to ma. Zaraz mi ją przywioza. Juz się nie mogę Doczekać. Pozdrawiam :)
A i czekam na wieści od Olusi i Tabasi

Anulka oby szybko zeszla opuchlizna. Super ze po porodzie od razu zgaga znikla mam nadzieje ze mi tez tak zniknie. Ale masz grzeczne dziecko, taki spioszek.

Tabasia mam nadzieje ze to nie spojenie i szybko przejdzie. Trzymaj sie.

Hej Dziewczyny
Troche Wam zazdroszcze tych wszystkich dolegliwosci sikania w nocy, pierwszych skurczy, to jednak swiadczy o tym ze porod tuz tuz.....
A ja chce juz rodzic a tu nic...cisza...w nocy spie jak zabita nawet na siku nie wstaje, brzuch mnie wcale nie boli, zadnej zgagi no kurde nic.....ja chyba wcale nie urodze a juz chyba na pewno nie mam co luczyc na porod przed swietami....
Ciekawe jak tam Mamusia z dwojka blizniaczkow :)

Kobito ciesz sie ze nie masz dolegliwosci, a jak mozna zazdroscic zgagi:szok: bo nie wszyscy maja przepowiadajace bole i takie tam i ci powinni sie cieszyc. Przyjdzie nagle i wcale nie musi byc pozno.



Nie ratuje się narazie czopami hehe :D umiem sama póki co Hehehehe


Uwaga... Pani matka przychodzi z ciocią, wczorajsza rozmowa przez tel dosłownie wymarzona, wsparcie, zrozumienie normalnie szok
Ciekawe co się za tym kryje hmmm


I co przyszla?


Jak byłam na porodowce to była ze mną taka dziewczyna. Nie zwracalam bardzo na nią uwagi bo ja jakby po innym świecie Chodziłam. Wczoraj spotykam się z nią na korytarzu i pytam jej jak tam. A ona ze dobrze ze rano urodziła naturalnie. Ze lekarz Przebił jej pęcherz plodowy o 7.57 a o 8.05 córka była na świecie :D
Także nie każdy ma taki poród jak ja :D

To to byla szybka akcja:tak:
 
Margo Asiorek ja dziś też z bólem pleców lekkim, wczoraj na wieczor brzuch zabolal aż mnie zgielo, ale teraz narazie spokój. Z jednej strony to się stresuje czy to czegoś szybciej nie wróży i cieszę się jak przechodzi a z drugiej to chyba wolałabym już że jak ma sie coś dziać to niech się dzieje a nie pomeczyc się a potem nic i znów czekanie i ta niepewność 'Kiedy teraz ' ;)
 
Dokładnie człowiek oko przymknie i potem czyyyyta i czyyyyta :-D

Ten wiesiołek to klasyczny orparol? Chyba tez zamówię, tzn mama mi kupi jak Wam tak dobrze sluzy!! Tylko nie ten femina z lnianym tylko zwykły tak?

Asia pewnie, ze jak maz czy rodzina wspierają to jest inaczej. Moja do przedszkola nie chodzi miała 9mcy jaksie dowiedziałam o ciazy i oczywiscie, ze dałam radę ale było czasem ciezko, no taki 10 miesięczniak ani sie sam soba nie zajmie ani juz nie lezy w miejscu jak noworodek. Ale tez przez to byłam bardziej aktywna, zmobilizowana, mniej przytyłam i wiem, ze moge jeszcze duzo wytrzymać. Mi tesciowa tez pomagała jak pamiętacie, znosiła mloda po schodach jak nie chodziła jeszcze, zapraszała na obiadki i kawkę, brała mloda zebym mogła posprzątać na spolojnie i chwała jej za to ale to było do czasu bo pozniej miała długo focha a teraz jest chora juz prawie 1,5 miesiąca na zmianę z mezem i corka. Raz u niej zostawiliśmy mloda i tak sie to skończyło, ze wszyscy padli, antybiotyki, szpitale itd..i ja do tej pory jestem chora..
 
Ostatnia edycja:
Ja biorę femina bo taki mi przysłali....ale olej lniany nie zaszkodzi i zresztą nie ma go dużo w tych kapsulkach. Tez zawiera przydatne w ciąży kwasy :) ale ten jest droższy więc chyba lepiej kupić ten normalny oeparol :)
Ja czuje różnice ale mam nadzieje że przy porodzie tez się sprawdzi a nie tylko teraz :D
 
Ja juz powolutku moge rodzic..moze tak z dwa dni bym sobie dała jeszcze! Firanki moze bym wyprała :confused:

Moj kochany maz mi tu mendzi znowu czy torba spakowana heh, do szafy mam daleko :-D
 
reklama
Do góry