reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Doli juz wieki temu pisałam ale mnie zignorowano lol a jak na zamkniętym bylam to tego tematu nie było :p
Wiec myslalam ze jeszcze gdzies sie chowacie .... [emoji23][emoji23][emoji23]
 
EJ powalilo Was??? Co ja jestem czytelnik jakiś??? Człowiek zasnie na parę godzin i potem czyta godzinę.

Ja mam spuchnieta!!!!! To dobrze czy źle??? Dolina jaka tełoria dziś? :D

Ja nie moge wstać dziś. Nie chce mi się.

Ja tam teraz to jakbym pierwsze rodziła. Jak byłam z Ksawerym w ciąży to Cypi miał 2.5-3 lata ale było ok.

Mi nie wchodzą żadne fotki na apce. A Wam?
 
Jak byłam na porodowce to była ze mną taka dziewczyna. Nie zwracalam bardzo na nią uwagi bo ja jakby po innym świecie Chodziłam. Wczoraj spotykam się z nią na korytarzu i pytam jej jak tam. A ona ze dobrze ze rano urodziła naturalnie. Ze lekarz Przebił jej pęcherz plodowy o 7.57 a o 8.05 córka była na świecie :D
Także nie każdy ma taki poród jak ja :D
 

Załączniki

  • 1427544559462.jpg
    1427544559462.jpg
    38,1 KB · Wyświetleń: 66
reklama
Do góry