reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
No chłop na schwal:) śliczny jak z obrazka:)

ja właśnie zaczynilam ciasto na racuchy z jabłkami. .. mniam mniam, tylko chyba przegielam z ilością - 1 kg mąki wrabalam:) ale mogę się podzielić ze świeżymi mamuskami no i oczywiście wiecznie głodnymi ciezarowkami:):)
 
Ostatnia edycja:
Jadę do szpitala. Wody mi odchodzą.

to na pewno po bananie z nutellą :)
Dziewczyny, nowy patent na wywołanie porodu :) !!!
:-)
hhmmmmm, czy to Nataszka banany wsadzała ???
Bo już się gubię :)

No to ja już po :-). Zdjęcia dam później bo na razie żadnego nie zrobiłam. Igor waży 2900 g i ma 53 cm. Pojechał na noworodki a ja spróbuję się zdrzemnąć albo chociaż odpocząć. Acha, urodził się o 5.29 sn, bez nacinania i bez pękniecia.
o kurczę,
GRATKI !!!
Gorzej jak Ci dzidziola podmienią !!! Czemu zdjęcia mu nie zrobiłaś ???? ;)
Soją drogą szybka akcja !!!
Ale super !!! He He !!!


o kurcze Joanna gratulacje! to powinien być mój pierwszy post dziś, ale nadrabiam wpisy i po kolei odpowiadalam;) ale Ci fajnie, czekamy na fotki Igorka! forumowe ciotki juz gryzą pazury:)
mi się chyba w nocy pojawiają przepowiadajace, już nie bezbolesne - ale nie wiem czy one są prawdziwe czy juz tak się zasugerowałam naszymi mamusiami ze mi się wydaje ze mnie boli; )
no właśnie ja to już boję się na forum wchodzić, w obawie, że zaraz i ja skurczy dostanę, a 3 tyg. muszę jeszcze wytrzymać.
A tak to się nakręcam :/
 
normalnie Joanna zazdrosc as nam wykres mordki:) mnie w każdym razie na pewno:) opowiadaj jak to było;) jak na razie wszystkim mamuśkom poszło szybko i sprawnie - może to forum tak działa na nasze szyjki?:)
 
Joanna gratuluje Igorka. :)

ja dziś też myślałam że w nocy zaczne rodzić już chciałam dzwonić do mojego K. że ma przyjeżdżać tak mnie brzuch bolał ale na szczęście przeszło. A dziś sie dowiedziałam że akurat dziś w nocy mu sie tel rozładował więc w razie czego dowiedziałby sie już po. :D
 
reklama
Do góry