reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Milia mocno trzymam kciuki za Was :*

Ja dzis w fantastycznej formie fizycznej i psychicznej :) podejrzane!!
Dzis kalendarzyk pokazal mi ze mala jest donoszona i tutejsi nie beda jej juz traktowac jak wczesniaka :) hurra moge rodzic!! Choc tak jal Babydust totalnie niegotowa psychicznie... :/
 
jaka dzisiaj produkcja ze nie nadazam normalnie
pogoda piekna a ja zmiast isc pospacerowac zanim dzieciaki ze szkoly przyjda to siedze przed kompem ;)

Milia to juz niebawem :) kciukaski :)
 
Milia no to lada chwila i Ty bedziesz juz z Maluszkiem, super :biggrin2:

Eewel jak sie nic nie bedzie dzialo to ja na 1. kwietnia mam kolejna wizyte u gin ;-) sie trafila data

Ja tam z rodzeniem moge do przyszlego tygodnia poczekac ;-)
 
Margo a Tobie cc nie proponują? Kurcze, Ty miałaś straszne przeżycia przy pierwszym porodzie, to chyba powinni pomyśleć... czy wolisz SN mimo wszystko?

Ja ze wzgl na pierwszy poród mogłam wybrać. Ale panicznie boję się cc. Miałam 2 operacje żadnej nie przeszłam spokojnie no i okropne mam blizny po nich (dobrze że małe i w niewidocznych miejscach) Dlatego zdecydowałam się na sn. Ale teraz jak tak czekam i czekam i co raz bardziej niecierpliwa jestem to już sama nie wiem. Na razie trzymam się myśli o sn. Ale jeśli nie urodzę do terminu to wg lekarza i położnej będę miała cc bo nie chcą ryzykować.
 
reklama
Milia, ale super! Trzymam kciuki za powodzenie :-*
Ja też nie jestem psychicznie gotowa, chciałabym po świętach dopiero urodzić :-)
 
Do góry