reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Witam z lozka, dopadlo mnie jakies dziwne chorobsko nie kaszle nie mam kataru tylko jestem mega oslabiona wszystkie konczyny mnie bola , glowa ciezka i to by bylo na tyle. malo rozgarnieta dzisiaj jestem wiec ide dalej spac
 
reklama
Witam kobietki

Boże my dzisiaj pospaliśmy wszyscy( z wyjątkiem małża) do 11 :szok: Dzieciaki choróbsko odsypiają a ja wczoraj pół nocy przez nogę spać nie mogłam więc rano wtuliłam się w Helenkę i ta sobie spałyśmy, kocham te moje dzieci :-)
Biało na dworze i jeszcze sypie więc chyba zima wróciła na całego.

Filonka ja uwielbiam grać w 1000 :tak: małżon nie raz stwierdził że żałuje że mnie nauczył w to grać bo ciągle go męczę o choć jedną partyjkę , ostatnio jak Isabela u nas była to też ich nauczyliśmy :-)
Relaksuj się kochana ile tylko możesz:tak:

Isabela gdzie jesteś babucho, zasypało was?

Aniez fajne macie te biblioteki :tak: u nas w szkole to biblioteka jest i przedszkolaki też do niej chodzą, dyrektorka nawet specjalny dział dla niech zrobiła :tak: za to w bibliotece wiejskiej to już full serwis fakt że nie taki jak u was ale jak na wioskę to i tak dużo, nawet darmowe lekcje z angielskiego są:tak:
"Kubuś Puchatek" wymiata , ja jeszcze uwielbiam "Dzieci z Bullerbyn" i "Oto jest Kasia":-)

Zielona też bym wapno podała, ja stosuje to które polecała gosia:tak:

Anna porządna drzemka czyni cuda :tak: spokojnego weekendu na uczelni. Emil u nas to też lektura obowiązkowa ;-)

Maonka witamy panią w dwupaku ;-):-) Ciekawe jak to jest gdybyś np. urodziła w kinie to czy do końca życia Leonek miałby darmowe bilety ;-):-D

Agnieszka biedna jesteś z tą ręką, masz jakąś wizytę umówioną?

Aniam jak to dzieciaki, najważniejsze aby obrazki były :tak: Z fotką pupy zielonej rzeczywiście możesz mieć problem ale próbuj kochana, jak nie ty to kto da radę :-D

Mamusia zdrówka kobieto

To się zasiedziałam i chyba mi w piecu wygasło :zawstydzona/y: wszystko przez nałóg bb ;-)

Miłego dnia kobietki
 
Zdrowia dla niedomagajacych.

Filonka, kurcze, ostatni raz w 1000 gralam na II roku studiow... hehe - szalony czas, w sensie II rok studiow, nie noc z tysiacem :)

Fryzura... mi tam sie podoba, mimo ze inna chcialam. Chlop bedzie sie znowu smial, ze lysa jestem. Bo on to by chcial zebym wlosy do polowy plecow miala... taaaaaaa, jego niedoczekanie.

Dzieki za porady. Po masci cholesterolowej mloda przestala sie drapac. Kupilam wapno, lyknela, powiedziala ze bziu piś - znaczy ze brzuszkowi smakowalo :tak: no bo pyszne - pomaranczowe:-)
 
gosieńko chyba całą butelkę raczej:wściekła/y: jest nieznośny

aniez u nas nie przejdzie mały jak tylko widzi że biorę książkę aby mu poczytać to chowa się po kątach- książki są be:baffled: ale fajne macie te biblioteki

zielona na wszelkie uczulenia dobre jest wapno dla dzieci w formie syropku smakowego

filonka jato już nie pamiętam kiedy w karty grałam jako że mój małżon nie jest zwolennikiem a szkoda

mamusiu
zdrówka życzę

anna oj
ja też wczoraj po południu jak mały poszedł spać wlazłam do wyrka i razem sobie pospaliśmy z małym
 
Witam wieczorkiem

Produkcja taka że :szok: czyżby zima was zaskoczyła ;-)

Helka przed chwilą do kibelka poszła bo już nie dało się z nią wytrzymać ;-) chciała rodzinkę zagazować :-D pytam się jej co to jest a ona że " taki malutki bączek z pupy wyskoczyła i jest blleeee" :-D

Chłopaki męski wieczór mają więc mamusia ma dzisiaj wolne :tak:

Basiu weekend tuż tuż to i butelkę wina możesz sobie zaserwować ;-) Jak tam Wiktor temperaturę jeszcze ma?

Zielona dobrze że Kostka ma się lepiej :tak:


Latam sobie po forum i natknęłam się na wiadomość od Elmy pamiętacie ją, dziewczyna która miała gospodarstwo agroturystyczne z konikami , ma dwie córeczki starszą Nadię i Melissę w wieku naszych dzieciaczków.Pisała z nami kiedyś:tak:
 
Cześć dziewczyny! Gosieńka mnie wytropiła. Jak wasze dzieciaki? Zdrowe?
U nas średnio, koni i agro juz nie prowadzę, Melisska chora nie do końca wiadomo co jest...spektrum autyzmu chyba... życie mi się trochę posypało teraz po malutki zbieram je do kupy przed nami długoletnie leczenie Melisski i najprawdopodobniej wyjazd do USA, Nadia na szczęście zdrowa (odpukać) baletnica mi rośnie:tak: no i tak się z mężem w kupie jakoś na wzajem trzymamy.
 
Elma, oj no to zaskoczyłaś mnie wieściami. Mam nadzieję, że rehabilitacja szybko zacznie przynosić pozytywne skutki. Zaglądaj do nas :tak:


Oczy mi się kleją. Braciak z kobietą swoją przyjechał coby się pożegnać, a ja jak ta stara niemota siedziałam i podsypiałam tylko. Plan miałam żeby zatonąć w szarości, ale nie wiem czy podołam. Idę pod prysznic, może mnie na nogi postawi choć na dwie godzinki...
 
Gosieńko lekarza mam w poniedziałek o 18 :tak:

Narazie naświetlam sobie to miejsce lampą bionic...dzisiaj już jest lepiej aczkolwiek ciągle jeszcze to nie jest to co być powinno.

Elma witam! Biedna Melissa. Sił wam życzę i oby szybko udało się wam z tym uporać.

Mnie też się klapki zamykają. Jeszcze @ dostałam także wesoło...
Dobranoc...
 
Mamusia- zdrówka!

Gosieńka- bezpośredniość dzieci jest bezcenna!

Basia- najważniejsze to nie zmuszać :-) kiedyś sam Cie poprosi, żebyś mu poczytała :-) otaczaj go książkami, tak aby mógł po nie sięgnąć, chodź z nim do biblioteki :-) w rozwoju mowy czytanie baaardzooo pomaga.

Elma- witaj ponownie. Szkoda, że się tak poukładało, ale najważniejsze, że Melissa ma Was :-)
 
reklama
Witam sobotnio :-)

Chata doprowadzona do stanu normalności, jeszcze góra prasownia na mnie czeka ale to chyba małża wykorzystam ja z polowania wróci ;-)

Aniez bezpośredniość moich dzieciaków mnie przeraża zwłaszcza starszaków :rofl2: więc nie ma się co dziwić że siostra bierze z nich przykład;-)

Agnieszka bido ty pewnie tradycyjnie przy @ umierasz :no: i jeszcze ta ręka,ja naświetlania tą lampą miałam kiedyś jak mi bark wysiadł i pomogło.

Elma super że się odezwałaś, jakoś taką pamięć do nicków mam :tak: Trzymam kciuki za Melissę aby rehabilitacja przyniosła poprawę, musi być dobrze tego się trzeba trzymać.Zaglądaj do nas jak tylko będziesz mogła:tak:
Zauważyłam że Nadia wczoraj świętowała :-) Najlepszego dla waszej baletnicy w dniu urodzin:-)


Miłej soboty babeczki
 
Do góry