reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Gosienko. Widzisz. Ja sie nie bede obfocac bo nie mam zamiaru wpedzac sie w depresje. Jest tak: wiem, ze mi troche przyroslo tego i owego. Jak bede miala spokojniejsza glowe to sie tym zajme, ale nie bede patrzec na swoje foty, i powtarzac sobie jak obrzydliwie wygladam. Ja tam wole mowic, ze mi dupa urosla i kochac ja pomimo to ;-):tak:

Polazlam do fryzjera. Sie nie zrozumialysmy i mam zolnierska fryzurke. hehehe. Stary sie ucieszy... Kupilam sobie za to sukienke. Troche w militarnym stylu ;-)
 
reklama
właśnie wpadłam, zobaczyć newsy, ale widzę, że jesteś Maonka nadala w dwupaku;-)
Zielona Ty ładna kobitka jesteś to w każdej fryzurce Ci ładnie. Małżon stęsknoiny, więc pewnie nawet jakbyś się na zero wygoliła byłby szczęśliwy;-)
 
Monia- przy hybrydzie to ja się boję zmywania acetonem, a ponoć nie da się inaczej, chyba że ja o czymś nie wiem. W ogóle nie używam zmywaczy acetonowych, bo zaraz mi się zaczynają rozdwajać paznokcie :-( generalnie masakra jest... ale spoko, z tym się da żyć :-D

Anna oj wyśpij Ty się w końcu :-) pamiętam, jak z Kubusiem w ciąży padałam... dobrze, że z B. mnie ta "przyjemność" ominęła hehehe.

Zielona- pokaż fryzurę :-)
 
Aniez, nie mam czym sie obfocic. Fryzura wlasciwie nie jest wielkim zaskoczeniem, bo juz takie krotkie mialam. Rzecz w tym, ze miesiac temu mi tak ladnie obciela z wygolona polowa (mniejsza polowa;-)) glowy. Teraz sobie tez tak zazyczylam, ona zle obciela. Poprosilam zeby zaakcentowala te krotsze, to mi obrypala dokola na krotko. A mialam zamiar zapuszczac te dluzsze wlosy - te na wiekszej polowie glowy ;-)
 
witam MAŁY JEST DZISIAJ NIEZNOŚNY jeszcze trochę i go chyba uduszę

my właśnie po kolędzie mały oczywiście dał popis swoich umiejętności po tytułem " jak potrafię się złościć" aż biedny ksiądz szybko się zmył.

nata nie pomogę bo nie posiadam kota

anna oj ja coś ślepnę bo nie zauważyłam GRATULACJE

filonka tak to jest z ludziskami zazwyczaj udają że nie widzą dobrze że nospa pomogła. 30 nocy to i tak niezły wynik u nas nawet tego nie było

gosieńko
zdróweczka dla dzieciarni

monia skąd ja to znam mój małpiszon prawie za każdym razem mnie zaraża:wściekła/y:

aniez jak ja zazdroszczę twemu małżowi ja wybieram się i dotrzeć do kina nie mogę ale może się w końcu uda bo w przyszłym tygodniu przyjeżdża do małego moja mama

gosia fajnie że dzieciarnia daje ci w końcu chwilę wytchnienia

maonka dobrze że jesteś

zielona I love you !!! mam nadzieję móc cię ujrzeć w tym nowym fryzie
 
Aniam- wszystkie szybkoschnące "jadą" mi paznokcie, poza jednym Astora tym konkretnie ASTOR Jak pięknie być sobą | QUICK'N GO! 45 SECONDS niestety paleta jest mocno ograniczona :( ale ostatnio wytrzymał na moich paznokciach 4 dni, a potem odgruzowanie chaty i mycie okien :szok:
Od razu napiszę, że z lakierami trzeba moim zdaniem metodą prob i błędow, bo mamy różne paznokcie :) u mnie dobrze trzymają się wszystkie Sally Hansen i Loreala Lakier do paznokci Color Riche 001 Snow In Megeve od L'Oréal Paris. i Rimmel z Lycrą, resztę mogę sobie od razu darować, ale moja mama chwali sobie te lakiery Delia Cosmetics - Coral Prosilk nail enamel tanie, śliczna paleta i u niej kilka dni (u mnie maksymalnie 2)

)

Loreala tego co poleciłaś też bardzo lubię , Sally Hansen miałam nie raz i też są fajne . Hybrydy w życiu nie rób jak masz słabe paznokcie , mi się po tym wynalazku pół roku łamały . Efekt fajny , ale nie warto .

Koniec o tym bo jak Aniam wspomniała zrobiło sie tu ciążowo.Może dlatego ze nie pisze na lutówkach.
.

To było żartem , pisz pisz . Ja tam lubię czytać . Bardziej chodziło mi o to , że teraz to mamy kumulację :-D:-D


Maonka - dobrze że jesteś .


Jutro mamy pożegnanie J ze starą firmą , i jadę pociągiem do wawki . Nie wiem jak ja to przeżyję , bo ja kupę lat już pociągiem nie jechałam :-D dziś mi nawet znajoma rozkłady sprawdzała , bo nie bardzo wiedziałam jak się do tego zabrać :-D
W sobotę znowu lecimy , na szczęście z okęcia :-D:-D bo modlin nie ruszy pewnie jeszcze jakiś czas .
Zieloną to ja wam obfocę jak się da oczywiście ;-)
 
Byliśmy w bibliotece, chłopaki dostały po karcie bibliotecznej (do tej pory braliśmy im książeczki na moją) i wyprawkę z listą książek dla dzieci odpowiednią dla wieku :-) bardzo fajny pomysł, bo chłopaki były zachwycone, najfajniejsze oczywiście było podpisywanie karty :p i potem sama karta, nieśli je w rączkach, jak zdobyczne trofea, a pod pachą książki... jeny, co ja się nastresowałam, że one im upadną i się zmoczą, bo padał deszcz, to moje...

Bartek ma niezły gust, bo wybrał sobie Kubusia Puchatka Milne'a, Misia Uszatka Wędrówki Misia Uszatka - Janczarski Czesław za | Książki empik.com oraz (tym mnie rozbawił) Kajtkowe Przygody Kajtkowe przygody - Maria Kownacka - Lubimy Czytać

Aniam- właśnie mam obawy, że zjechałabym sobie pazury na cacy, jakbym hybrydą pacnęła :(
 
Hejka

Normalnie ciągle brakuje mi czasu :zawstydzona/y:
Niedługo wystawienie ocen i dzisiaj dwie godziny walczyliśmy z Emila niemieckim :wściekła/y: z angielskim nie ma problemu a niemiecki to dla niego czarna magia, ale ostatecznie tatuś wytłumaczył mu co i jak i powinno być dobrze, ech całe życie człowiek musi się uczyć ;-)

Monia Helka też marudzi i w dodatku cały dzień by się przytulała mówi " mamusiu tulimy się " i ciągnie mnie na tapczan, nic by człowiek nie mógł zrobić.
Zdrówka dla was dziewczyny i trzymajcie się cieplutko:tak:

Aniez i jak karta wyrobiona?

Filonka no co ty masz nam pisać tu wszystko ze szczegółami i żadnych protestów nie przyjmujemy :-) Pewnie że Alanek sam wyjdzie jak będzie chciał ;-)

gosia super że dzieciaki grzeczne,należy ci się chwila spokoju :tak:

Anna w takim razie miłego popołudniowego spania :tak: Jak tam Karen , duże zniszczenia były w domu jak sama musiała zostać tak długo?

Maonka już ja cię będę sms molestować jak nie będziesz się nam meldować codziennie :-D

Zielona z tymi fotkami to był żart ;-) ja tam też kocham każdy kawałek swego ciała nawet i te kilka fałdek ;-):-D

basia Wiktor chory to i marudny więc musisz uzbroić się w cierpliwość albo lampkę winka na uspokojenie wypić :tak:

Aniam fotki sobie zrób w tym pociągu będziesz mogła wnukom pokazywać :-p

Idę herbatkę sobie zrobić, leki zapodać i lulu , może moja szanowna noga pozwoli mi zasnąć.

Miłego wieczorku
 
Zieloną to ja wam obfocę jak się da oczywiście
wink2.gif
byle by to nic kompromitujacego nie bylo. ;-)


MIalam czytac Szarego. Wczoraj lyknelam 130 stron i juz cos mi sie zdaje, ze autorka przekombinowala. Mialam dzis doczytywac, ale jakos nie bylo mi po drodze, za to na piwko z kumpelka, owszem :-) bede musiala sie sprezac, coby szarosc w zyrardowie moc pozostawic:tak:
 
reklama
A ja sobie czytam Kubusia Puchatka, okazało się, że moge w oryginale, bo z jednej strony wersja Milne'a a z drugiej piękne tłumaczenie Ireny Tuwim... obśmiałam się już po pachy, uwielbiam świat Kubusia... no... na starość się dziecinnieje :p

"To bzykanie coś oznacza. Takie bzyczące bzykanie nie bzyka bez powodu. Jeżeli słyszę bzykanie, to znaczy, że coś bzyka, a jedyny powód bzykania, jaki ja znam, to ten, że się jest pszczołą

Potem znów pomyślał dłuższą chwilę i powiedział: - A jedyny powód, żeby być pszczołą, to ten, żeby robić miód.

Po czym wstał i powiedział: - A jedyny powód robienia miodu to ten, żebym ja go jadł. - I zaczął włazić na drzewo."


Jakby ktos miał to wydanie dwujęzyczne na zbyciu, to ja chętnie odkupię :-)
 
Do góry