reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Zielona najwyżej streszczę Ci na FB końcówkę :-D:-D

Aniez - muszę się kiedyś wybrać z dzieciakami , z Szymkiem kiedyś byłam , ale z Olką nie .
W przedszkolach powinny być biblioteki nawet małe :tak: , tak jak w szkołach . Ja mam stare książki jeszcze po J , a że on rocznik sędziwy już , to fajne są . Takie z żółtymi kartkami :-D Moje dzieci tylko miłości tej nie podzielają , bo nie ma dużej ilości kolorowych obrazków :-D
 
reklama
We Wro biblioteki bardzo się rozwinęły, to jest strona naszej biblioteki miejskiej MBP Wrocław
Są 2 multicentra i zajęcia w poszczególnych filiach: czytanie bajek, zajęcia plastyczne, teatrzyki... za darmo. Uważam, że tak powinno być wszędzie, nawet w małej miejscowości.

U Kubusia w przedszkolu jest biblioteka i nawet mają konkurs dla najzagorzalszego czytelnika :-D
 
Aniam to niezapomnianych wrażeń na pewno pkp dostarczy :-D Ciekawe czy będzie jakieś opóźnienie?
Aniez my już bibliotekę regularnie odwiedzamy i uważam to za bardzo dobry pomysł. Dzieci mają okazję do nauczenia się, że o książkę trzeba dbać, że można trafić na prawdziwe perełki. Alicja już ma przez to parę ulubionych książek: jelonek Bambi, teraz krecika i taką książeczkę o owieczce Wandy Chotomskiej. Już wiem, też że na niektóre książki jest za mała.
Fajnie z tą listą dostosowaną do wieku.
Gosienka mi też ciągle nie było po drodze z niemieckim, przemęczyłam się 4 lata w liceum z tym językiem i na tym koniec. Chyba nigdy nie przekonam się do tego języka. Od jutra już regularnie będę się meldować :zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
Ja się melduję tutaj puki ręka mniej boli.
Czytam regularnie ale z odpisywaniem to masakra puki ktoś mi nie pomoże z tą ręką...
Zdrówka chorującym.
Ciężarówkom TERMINOWYCH rozpakowań :tak:
Niemiecki... miałam w podstawówce i mam dość ale to chyba dlatego że kijowa nauczycielkę mieliśmy...


Dla chcących zobaczyć Hobbita bez wychodzenia z domu: Filmy online, Seriale online, filmy za darmo, darmowe seriale bez limitu - Kinomaniak.tv i tam trzeba poszukać. Przeważnie jest na pierwszej stronie i to legalnie!! Już widziałam :-) mnie się tam podobał.
 
Witam z kawką przed komputerem i odmeldowuję się :-p

Agnieszka Hobbita z chęcią zobaczyłabym na dużymmmm ekranie, ale 3 godzin nie wytrzymałabym w kinie, więc może się skuszę na tego z linku. Poza tym już się nie ruszam dalej, a musiałabym jechać do Opola lub Częstochowy, do kina z prawdziwego zdarzenia. A na razie pozostaje mi dokończenie 50 twarzy i zaczynam kolejną Ciemniejszą stronę
 
Ello. BAbki, co mlodej moge dac na jakies skorne uczulenie? Wczoraj miala takie malenkie krostki na szyi, a dzis drapie bardzo, krostek nie ma, jest tylko czerwone. Mysle sobie, ze to reakcja na oliwke, bo przedwczoraj dolalam do kapieli i mozliwe, ze na szyi jej zostala i podraznila. Teraz posmarowalam mascia cholesterolowa.
 
hej,
zielona, ja zawsze podaję wapno w syropie. Kupuję Sanosvit, bo jest bananowe i nie mamy problemu z podaniem.
Co do uczuleń skórnych, to mój M. ma uczulenie od danonków. Dawno już tego nie kupowałam, bo on duży, ale ostatnio wybłagał w biedzie i zaraz mu całą twarz wysypało.
 
hejka
wczorajsza drzemka zdziałał cuda. Co prawda jak wstałam nie czułam się dobrze, bo ni z gruszki ni z pietruszki zgagi dostałam, ale dzisiaj w końcu nie walczę z zamykającymi się ślepiami. Muszę to częściej powtarzać;-) tym bardziej, że dzieciaki wróciły zachwycone z basenu, Alicja podekscytowana, bo ją pan uczył pływać.
Dzisiaj Alicję dziadek z przedszkola odbiera, ciekawam jak mu pójdzie.
Dla mnie hitem do czytania jest Emil, zaśmiewam się razem z dzieciakami. Dość fajny jest Julek i Julka, to bardziej Alicji odpowiada. Zrobiłam teraz przed świętami zamówienie w empiku na kilka książek, Igor też dostał pod choinkę, więc mamy co czytać.
Zielona u nas dobrze działa cetapil.
Też się zbieram do obejrzenia Hobbita, ale jakoś ciężko mi idzie.

miłego dzionka i chyba weekendu, mam zajęcia, więc wątpie, żeby mi się wpaść udało
 
Zielona- wapno i (ewentualnie) jakaś maść dla alergików (SOS Nivei polecam, bo niedrogie a dość skuteczne)

No i wczoraj Kubuś Puchatek do spółki z Wiedźminem tak mnie zwiedli, że spałam 2 h...
 
reklama
Cześć!
Wczoraj wpadli rodzice specjalnie po małego i zabrali do siebie.Mama przy oazji pomogła sprzątnąć po remoncie więc lśni.
My z K i jego bratem w efekcie spokoju po pracy i nieobecności małego pogralimy se w karty w 1000 z 2 razy.Takiego relaksu mi było trzeba. Dziś te staram się tylko relaksować i tak chyba aż do niedz bo pewnie pojedziemy małego wtedy odebrać.

Co do bibliotek ...matko ostatnio byłam jak pisałam pracę magisterską. Ogólnie małemu kupuje bajki, baśnie przy okazji jak mi cos wpadnie w oko. Zazwyczaj w Auchanie lub Biedronce jak coś mają fajnego. Na choinkę tez dostał właśnie z Bied Baśnie. Ja sama ksiązek nie mam kiedy czytać ale małemu to co innego, co wieczór mu kilkanaście stron poczytam.Najlepsze ze jak mu opowiadam bajkę jakoąś a on mnie poprawia "ze mama inaczej wcześniej mówiła ":-D

Zielona- Tobie w każdej fryzurce piknie!
 
Do góry