reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Aniez, dzieki. Wczoraj mala miala luzniejsze kupale. Nie biegunkowe, ale powiedzmy sobie, takie posrednie. Pewnie dlatego lekarz kazal te elektrolity dawac. Mloda tak czy siak ich nie chce i wcale sie nie dziwie, bo smakuja obrzydliwie :baffled: Poki co kupala jeszcze nie bylo. Gdyby to byla biegunka, to juz by bylo wielkie sranie ;-)
 
reklama
mamusia - współczuję.. widok i szkody okropne, właśnie tvn24 oglądam i pokazywali.. a dzisiaj ma być powtórka i o nas na 80% też może zahaczyć gradobicie i burza:szok:

aniez - w taki upał to ja się zastanawiam czy w ogóle Lenkę puszczać..? Oni tam od 11 będą. A włosów możesz mi oddać ile chcesz - przyjmę każdą ilość:tak:

zielona - bidulka z Kostki, moja to samo przechodziła i też mi jej potwornie szkoda było:-( Oby Kostka szybko wróciła do zdrowia! A jeśli chodzi o Kanadę to mam takie samo zdanie, jak aniez:tak:

My po śniadanku i deserze. Młody się buja, zaraz z nim ćwiczenia zaczynam. Lenka klockami zajęta, więc chwilę spokoju mam:-)

Grzegorz Lato kandyduje:szok::crazy: Masakra jakaś:wściekła/y:
 
witam, już prawie weekendowo, jeszcze tylko jutro.
Rozregulowałam się na wolnym, chodze późno spać, bo mi się nie chce, ale rano mam dramat ze wstaniem. Dzisiaj dzieciaki zostają u mojej mamy, tak się babacia stęskniła przez 2 tygodnie.
Zaczynam dzisiaj moją serie fal radiowych, wczoraj się pomierzyłam, w sierpniu dam znać jakie efekty:-) I jeszcze wieczorkiem na opi, bo już mam takie odrosty, masakra.
Staram się dzisiaj wszystko pozałatwiać, żeby jutro teściową odwiedzić. Znowu wczoraj jej cukier skoczył i jeszcze okazało się, że ma zapalenie płuc, ostatnie 3 tygodnie kaszlała, u lekarza była, powiedział, że zapalenie krtani, a tu takie coś:eek:
Biedna Kostka, mam nadzieje, że już lepiej będzie, jeszcze tak gorąco na zewnątrz.
Aniez włosy ja też przyjmę;-)
znikam, bo prezes nas nawiedził:baffled:
 
Annaoj, a o co chodzi z tymi falami, bo chyba przegapilam...

Mloda bez goraczki, wiec biega i dokazuje. Walnela kupala, wielkiego jak stodola i o normalnej konsystencji.

Goraco mi.
 
Witajcie

Dzieciaków nie ma a ja nie mam się kiedy w tyłek podrapać.
Zrobiliśmy przemeblowanie w pokoju dziewczyn, zakupiliśmy łóżko piętrowe, biurko z fotelikiem, przy okazji sprzątanie.
Dziś w garach stoję, żeby na działkę mieć obiad i babci trochę ulżyć, bo lekko z Zosią nie ma, trochę marudna przez te upały, babci na głowę całkowicie weszła, na krok się ruszyć nie da, dziadek jest be, tylko babcię cały czas woła, więc czasu na gotowanie mało

Dumna jestem z Radwańskiej, uwielbiam tenis, kiedyś namiętnie oglądałam wszystkie turnieje, głównie ze względu na Andre Agassiego, którego za szczenięcych lat uwielbiałam

Zielona super, że młoda lepiej.
Zgadzam się z dziewczynami - najważniejsze, żebyście razem byli, reszta się poukłada

Aniez ja codziennie rano głowę myję - 15 minut w wysuszeniem - lata praktyki hehe
 
Zielona ja i tak Cię podziwam, że tyle bez męża wytrzymujesz. Kontaktujecie sie np przez skypa?
Kostce zdróweczka życzę. Teraz to w sumie ciepło , ale masakra z pogodami. U mnie ciągle jakieś przeciągi, bo zaduch okropny w domu i o chorobę nie trudno.

Mamusia dzis dopiero domnie dotarly wiesci o takich pogodach w innych rejonach.Nie zazdroszczę. Mam nadzieję, że żadnej z naszych nic się więcej nie przytrafi
Pomorze ma podobno ominąć z czego bardzo się cieszę, bo ostatnio jak przyszła nawałnica to w 10 min połamała nam dwa wielkie parasole i ogromny bankietowy namiot owinęła wokół słupa elektrycznego.

elvie ten Twój M. to istny skarb :-)
 
Radwanskiej tez kibicowalam :)

Magda 15 minut...hm... niestety ja mam tyle kudlow, ze nawet z latami praktyki tego sie nie da opanowac...ponizej 40 min.ciezko mi zejsc :( no i do tego one sa teraz dosc dlugie... fryzjer niezbedny!!!
 
reklama
Mamusia straszny ten grad. Nam kiedyś stłukło szybę przednią w aucie i na całej karoserii ślady po kulach. Więc nie wesoło. Do niedzieli zapowiadali takie "atrakcje".
Ale jestem zła na siebie. Miałam mieć dziś wizytę, przyjechałam wcześniej, stoję sobie pod domofonem i nikt nie otwiera, coś mnie oświeciło, że może godziny pomyliłam, więc zajrzałam a tam wizyta wpisana na 9.07. :angry::crazy::angry: Ala u sąsiadki, mąż miał ją odebrać, więc nie pozostało mi nic innego jak zaliczyć shopping. W pepco kupiłam małej kółko na basen. Wyprzedaż ciuszków, bluzeczki nawet po 4zł. Ale niestety małe rozmiary, także Elvie lub Salamandra mogą coś znaleźć dla swoich pociech. Przez przypadek odkryłam sklep dla mamy i maluszka. Fajne ciążowe ciuszki mają, staniki, rajstopy. Za jakiś czas pewnie się tam wybiorę.
Siedzę przed wentylatorem, ale to i tak nic nie daje.
 
Do góry