reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

zazdroszczę wam spotkania :-)

Konstancjo - moje gratulacje!! Pan Q też zaczyna sam chodzić :-) nieśmiało ale też :-)

ja bardzo chętnie we wrześniu jak będziemy na urlopie we Władysławowie spotkam się z mamami Gdańsko Pruszczowymi :-) co wy na to??

DZIEWCZYNY CHCIAŁAM SIĘ Z WAMI PODZIELIĆ DOBRĄ NOWINĄ - PAN Q DOSTAŁ SIĘ DO ŻŁOBKA INTEGRACYJNEGO!! !! !! !! ALE SIĘ CIESZĘ :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej
U nas wietrznie, ale ciepły wiaterek przy 30 stopniach to zbawienie.
Zielona gratulacje dla Konstancji, kolejny leniuszek postanowił chodzić.
Spotkania wakacyjne zaczynają się, super, zazdroszczę Wam. Kittek to już połowę BB poznała i pozna :-D
Mamopaulinki jak Paulina zacznie jeść to szybko nabierze ciałka. Poza tym jak na swoje 7kg, wygląda bardzo dobrze.
Pochwalę się Wam, za 2 tygodnie będziemy wylegiwać się na plaży :-) Jedziemy do Chałup, więc jak któraś trójmiastowa mama ma ochotę na spotkanko to zapraszam.
 
Przepraszam, że ostatnio mnie nie ma. Jakoś nie mam siły czytać, pisać, myśleć. Postaram się pomału nadrobić zaległości ale czy mi się to uda to ???????
 
he he kalosony Wronka weź :) żeby nikt Twojej chudej dupy nie ogladał :-p:-p
dobrze wygladasz co Ty chcesz kobieto od siebie to ja nie wiem

Kici gratulacje że się udało :tak: od kiedy idzie ?
 
Jestem dziewczynki...nadrobiłam na chybcika
MamoPaulinki super że Paulka zaczęła sama jeść niech jej idzie na zrowie :tak:
Kici rewelka że się dostał :tak:
Zielona to teraz ci się zacznie :-D

więcej nie pamiętam :zawstydzona/y: ale wszystkie ściskam i pozdrawiam
Ja już mam szał w oczach bo zaczynam przygotowania do malowania. Jutro jade po farby a od dzisiaj powoli przygotowuje pokoje... spadam i do przeczytania nie wiem kiedy ...
 
MamoPaulinki - pogratuluj córeczce postępó w jedzeniu! Wielki sukces!!

Kici - gratki dla Kubusia za pierwsze kroczki:-) Super, że się do żłobka dostał!

aniam - zapraszamy, zapraszamy;-) Daj znać jak do Wrocka zawitasz!

Wronka - lachon z Ciebie, a się czepiasz! Poza tym facetom się bardziej takie normalnie zbudowane kobitki jak Ty podobają niż chudziny, więc się na plaży od tłumu adoratorów nie opędzisz!!

Agnieszka - malowania nie zazdroszczę - u nas przedpokój skończony, po urlopie jeszcze pokój Lenkowy będzie M. malował i na tym będzie koniec naszego inwestowania w to wynajmowane mieszkanie;-)

Młoda mi padła, a ja się nie kładę w obawie przed tym, że zasnę na 2,5h jak wczoraj:zawstydzona/y:
 
cześć wszystkim

ja dzisiaj do mamy pojechałam i to nie był najlepszy pomysł, bo dzieci mieszkanie roznosiły, a ja się denerwowałam, gadałam i popołudniu strasznie mnie bolało.
Mam już wściekła ochotę na normalne jedzenie. Mam nadzieje w piątek usłyszeć, że już się wszystko zagoiło i mogę jeść.

Annaoj- ależ ja Cie rozumiem! My mamy zabieg w sierpniu... w ogole nie wiem, jak to ogarnę, bo wracamy w sobote, a w poniedziałek na zabieg, jeszcze rano kurcgalopem do pediatry i na morfo (bo ma być aktualne) do 11;00 mamy się stawic do szpitala... jeny ja w ogole tego nie ogarniam... Narkoze Kubuś znosi świetnie, pytałam kumpla anastezjologa i mówil mi, że lepiej pod narkozą, niż ze znieczuleniem miejscowym, bo jeszcze mu trauma jakas zostanie... w sumie ma rację... 3 mam kciuki, coby u Was poszło dobrze :-)

bez narkozy to sobie nie wyobrażam. Z nim jest problem na pobraniu krwi jak igłę zobaczy, a tam jakby mu w gardle mieli grzebać lekarze, których pierwszy raz na oczy widzi. nie ma szans!

Masakra, pogielo ich chyba, ze z dzieckiem masz az do 14stej bez jedzenia i picia wytrzymac!!!

Byłam bardzo zdziwiona, bo w tym samym miejscu usuwałam migdałki i miałam zabieg po 9. A dzieci muszą czekać do 14:szok::szok:
Igor jak miał 1,5 roku miał zabieg kciuka i wtedy też zabieg był dopiero przed 12. Pamiętam, że to była masakra. Wył z głodu na cały oddział.
Katik stopery by Ci się przydały;-)


MamoPaulinki gratki. Super, że Mała tak chętnie je. Pewnie teraz zacznie też więcej przybierać.

Zielona gratki dla Kostusi, przełomowy dzień miałyście.

Kici super, że się Qbek dostał. Taki żłobek fajny musi być. A kiedy Mały idzie??

Jak tak czytam o waszych wyjazdach wakacyjnych to się rozmarzam. Już się sierpnia nie mogę doczekać i naszych wakacji.
I fajnie, że uda Wam się pewnie jakieś spotkanko zorganizować. Ja nasze bardzo miło wspominam, chętnie bym powtórzyła.
 
Aniam- daj znać wczesniej, bo my to się non stop gdzieś włóczymy, jak jest pogoda :-D a lody i kawa w Grycanie na nas czekają ;-)

Padam na twarz... starego nie ma, a te potwory ogarnąć to jest sztuka :shocked2: ale daliśmy radę, matka przeżyła w jednym kawałku, potworniccy śpią :-D

Kici- super! Placówki integracyjne są świetne :-D

Co do spotkań, to ja wnioskuję o zorganizowanie czegoś większego na jesieni, może w Poznaniu (to z własnej wygody.... hehehe... do Kici mam za daleko :-()... tylko kto się za to weźmie i to ogarnie?
 
reklama
Anna a gdzie TRy nowu jedziesz w sierpniu co :? mało Ci ? he he .. jedz na zdrówko e

Aniez jak weekend to mi pasuje poznań bo ja jak się dobrze rozbujam na autostradzie to będę tam w 2.5h . :)
Wiesz jak się włóczysz po wrocku to Cię dopadnę a zresztą to napewno będzie w tygodniu jeśli już więc pewnie łatwiej Cię zastać .

Kyupiłam dzieciakom farby do malowania palcami potem wam pokażę efekty he he .

Agnieszklaq współczuję malowania
 
Do góry