reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
Annaoj- ależ ja Cie rozumiem! My mamy zabieg w sierpniu... w ogole nie wiem, jak to ogarnę, bo wracamy w sobote, a w poniedziałek na zabieg, jeszcze rano kurcgalopem do pediatry i na morfo (bo ma być aktualne) do 11;00 mamy się stawic do szpitala... jeny ja w ogole tego nie ogarniam... Narkoze Kubuś znosi świetnie, pytałam kumpla anastezjologa i mówil mi, że lepiej pod narkozą, niż ze znieczuleniem miejscowym, bo jeszcze mu trauma jakas zostanie... w sumie ma rację... 3 mam kciuki, coby u Was poszło dobrze :-)

Katik-
Co do stopek, to ja chyba chodze na jakis wypasik, bo jak w zeszlym roku poszlam i mi nalozyly lakier, to poki pazurki nie odrosly- to lakier sie trzymal. A, ze mi baaardzo powoli pazurki u stop rosna, to chyba ze 2 miechy chodzilam,
mam tak samo, ale ja nie robię żelu na stopach, tylko chodze na pedicure z malowaniaem i masowaniem stópek ;-) i jak mi lakier i utwardzacz da, to potem 2 miechy z tym ganiam (a lakier mam zazwyczaj czerwony, bo ja uwielbiam :-)

Ella- jak dieta?

Martusia- no mówię, że słońce jest niezdrowe (szczególnie w nadmiarze), nawilżaj skórę ile wlezie, sa takie balsamy po opalaniu, ale zwykły tez da radę, tylko często sie smaruj.

Zielona- NO KONSTANCJA ZUCH DZIEWCZYNA :-) GRATULACJE!!!!

U nas troszke chłodniej, ale nie za bardzo... zresztą ja w pracy, a tu mam przyjemny chłodek... w domu ukrop zapewne ;-(
 

B był z nim dzisiaj rano na wizycie u anestezjologa i babeczka powiedziała, żeby go psychicznie przygotować, żeby nie było problemów z założenie wenflonu. Jak dla mnie niewykonalne. I jeszcze, że zabiegi robią około 13-14, więc w ogóle różowo, bo jak ja z nim do tej godziny bez picia i jedzenia wytrzymam:eek::-(
Masakra, pogielo ich chyba, ze z dzieckiem masz az do 14stej bez jedzenia i picia wytrzymac!!!


Moj leniwiec zdecydowal, ze czas zaczac chodzic :tak: Jasne raczkowanie i chodzenie na kolanach wciaz jest najlepsze, ale wreszcie mloda przeszla samodzielnie wiecej niz 5 kroczkow.


EDIT

To jakis przelomowy dzien -Konstancja nie tylko zaczela chodzic, ale chwycila za niekapek i zaczela pic. wow
Graty Kostula!!!
u nas wczoraj było w domku 29 stopni a na balkonie 55
ja tez chce, ja tez chce!!!



Polka od 3 dni napierdziela paleczkami z cymbalek w kartonowe pudlo. Podoba jej sie na maxa, mi juz mina rzednie, bo ile mozna wytrzymac z poteznym dudnieniem w uszach.
 
Witam:-)
Wczoraj pospałam z Lenką prawie 3h po południu (od 16.00 do 18.30) i miałam później problemy z zaśnięciem, ale za to potworek był łaskawy i mimo wstępnej pobudki o 6.50 dał mamie pospać prawie do 9.00, więc wyspana jestem;-)
Upał u nas. Przedpokój pomalowany, uff.. Można powili mieszkanie ogarniać, ramki ze zdjęciami wieszać i torby na wakacje pakować, bo w niedzielę już będziemy nad Bałtykiem w Niechorzu:-)

Gratulacje dla Kostki za niekapek i pierwsze kroczki!!

Wronka - a Wy gdzie konkretnie na urlop jedziecie??

Agnieszka - Ty to się masz z tymi wyjazdama małżowymi..

annojkce - trzymam kciuki za Igorka!! Będzie dobrze!!

aniez - poproszę namiar na tą Twoją kosmetyczkę od pedicure;-)

Ella - jasne, że Cię pamiętamy:-) Buziaki dla Julki:-*

Miłego dnia, laski!!
 
Hej;-)

kittek...chętnie się spotkamy z Wami, aczkolwiek na plazy z Tobą to ja chyba w jeszcze większe kompleksy wpadne...ło matko:-)

elvie...my jedziemy do Sarbinowa:-)

zielona...gratki dla Kostki...
 
reklama
Do góry