reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

he he kalosony Wronka weź :) żeby nikt Twojej chudej dupy nie ogladał :-p:-p
dobrze wygladasz co Ty chcesz kobieto od siebie to ja nie wiem

Kici gratulacje że się udało :tak: od kiedy idzie ?

aniam, annaoj - od września idzie :-) strasznie się cieszę, że w końcu pójdzie do ludzi w swoim wieku :-p bo już dziczeje... no i teściowa dzisiaj powiedziała, że dostała od września ofertę opieki nad dziewczynką w wieku Qbka więc rewelacyjnie się złożyło...

aniez - lubię Poznań :-D można tam zorganizować jakieś dwa dni w weekend :p to i ja z Qbkiem może przyjadę :-p z aniam się zabiorę :-p

aniam - a te farbki do malowania palcami to gdzie można dostać ? w smyku ostatnio próbowałam coś takiego znaleźć to nie ogarniam tego burdelu tam... nadmiar ludzi mnie przerażał i wyszłam...

mamoPaulinki - super że robicie postępy :-D

marta - wierzę, że i wy będziecie mogły się pochwalić takimi postępami jak mamaPaulinki
 
Ostatnia edycja:
reklama
A wczoraj udusiłam Pauli jabłuszko, gruszkę i morele zrobiłam mus na deser, wsunęła oczywiście :szok:
rewelacja, widze ze idziecie z grubej rury! Paulinka, smacznego Skarbie!!!


Weroniczka:
Sto Lat sliczna blondyneczko, niech Cie zycie rozpieszcza jak tylko moze!!!



My dzis moze, moze udamy sie wreszcie do centrum, bo choc slonca brak, to wreszcie chyba nie bedzie padac. Oby, bo juz szalu w domu dostajemy!
 
Weronisiu zyj nam sto lat!

A ja dzis w planach mam fryzjera... wykorzystam fakt ze mama wcześniej wraca z pracy i wezmie mala. Kurcze nie pamietam kiedy ostatnio bylam u fryzjera... obawiam sie troche bo moja fryzjerka jest w 6miesiacu ciazy i nie przychodzi juz do zakladu ide do jej pracownicy... pierwszy raz od ponad 4lat ide do innego fryzjera...
Zobaczymy co tam wyjdzie na mojej glowie...

ola dzis maruda chociaz pospala do 9... zmierzylam jej temperature i ma 37.5... ciekawe czy to z goraca, na zeby czy moze cos zaczyna sie rozkrecac...
 
Weroniczko - Sto lat

Ja za to umówiłam się na pediciure i maniciure - ale uwaga pierwszy wolny termin to 1 lipca. Masakra, ale co mam zrobić - czekam
 
hej hej ale piękny dzień :-) jadę popołudniu na wieś bo w bloku na 4 piętrze nie da się wysiedzieć MASAKRA tak gorąco w pracy nie jest lepiej ale co zrobić dobrze ża mamy wiatrak i zimną wodę ;-)

Weroniczko wszystkiego najlepszego samych słonecznych dni niech uśmiech nigdy nie zchodzi Ci z twarzy!!!!
 
Kici ja mam u siebie hurtownię zabawek i rzeczy papierniczych i tam kupuję wszystkie cuda tam mozna nabyć farby do ciała , do malowania palcami do szkła super kredki i inne dupsy no i jest tanio .

Weroniczko wszystkiego dobrego z okazji urodzin :)
Dużo prezentów i uśmiechu na buźce /
 
mamaPaulinki super nowinki, więc małej "na zdrowie" :-) niech je ile wlezie
Jezu siedze u fryzjera juz z farbą na glowie ale ta laska coraz bardziej mnie przeraza...boje sie ciecia...
Jak tam Martuś? żyjesz? Bede miala identyczny stres za tydz. Tez farba pierwszy raz od 5 lat i nowa fryzjerka :-) Czekamy na rezultat
kici rewelacja! Ja myslalam, ze nigdy bym nie byla w stanie dziecka oddac do zlobka, ale ostatnio uswiadomilam sobie, ze miec przy sobie dziecko i jednoczesnie pracowac to tylko krzywda dla obojga. Jestem nerwowa, bo nie moge sie skoncentrowac i skupic na jednym, a Adas bidulek nie moze liczyc z mojej strony na zabawe :-(


Weronisiu STO LATEK!!!!
 
reklama
kici rewelacja! Ja myslalam, ze nigdy bym nie byla w stanie dziecka oddac do zlobka, ale ostatnio uswiadomilam sobie, ze miec przy sobie dziecko i jednoczesnie pracowac to tylko krzywda dla obojga. Jestem nerwowa, bo nie moge sie skoncentrowac i skupic na jednym, a Adas bidulek nie moze liczyc z mojej strony na zabawe :-(

O tak. Pracowanie przy dziecku to masakra, szczegolnie teraz. Ja juz odliczam dni do pojscia normalnie do pracy, bo mam dosc. Natalka chce sie bawic, a ja musze pracowac. Szkoda mi jej bardzo. Jak mam laptopa na kolanach, to przychodzi i spycha mi komputer, zebym sie nia zajela. Na poczatku bylo fajnie, jak miala pol roczku i lezala sobie na macie :-)
 
Do góry