reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Kamisia mój Tymek tez jest wybitnie nieobiadowy

najlepiej by żyl biszkoptami petitkami i mlekiem oraz jego przetworami:
jogurciki, serki, kaszka, actimelki itp
ewentualnie parówka z cielecina


taaa parówki cielece to jest to co tygryski lubią najbardziej- alez ile ja mu je moge dawac?? przecież oni ani pozywne ani zdrowe...juz i tak mam wyrzuty sumienia bo zeby zjadl cokolwiek daje mu bakusie w takiej tubce- on sobie z tej tubki jogurcik wysysa i jest git....no i nic wiecej...kaszki ble, mleko ujdzie w tłoku ....a co z reszta?

kwiatuszku- no to możemy sobie rece podac moja droga
 
reklama
Jestem na chwilę...
Nie mam na nic czasu.
W robocie chyba tak jeszcze nigdy nie było jak jest -przejęłam obowiązki jednego kierownika bo dziecko mu się urodziło -a że biedne dostało od razu zapalenia płuc i już 3 tygodnie leży w szpitalu to mu się nieobecność wydłuży do "nie-wiadomo-kiedy", żeby tego było mało drugi z dnia na dzień dowiedział się że leci do usa i poleciał. Masakra -ja wiem że ja ogarniam te działki bo robiłam te rzeczy ale 3 to ju za dużo... dobrze że to jeszcze nie sezon urlopowy bo jak by rą do pracy nie było to już masakra...

Po pracy liczy się tylko Ala więc komp odpada. Wpadam do domu, jemy razem obiad i na spacer plac zabaw, do parku -aż do kolacji i spania. Wczoraj już zastrajkowała, usiadła na chodniku i koniec spaceru na nogach bo się nachodziła -więc wózek i jazda.

Poza tym nic się ciekawego nie dzieje -nic -nadrobię zaraz 7 stron mi zostało...
Mam nadzieję że tam same dobre wieści mnie czekają!!!!

Miłego dnia

PS próbowałam wrzucić zdjęcia ale nie mogę!!! coś sie zmieniło??? dlaczego jakkopiuję link to nie wchodzi:/
 
Ostatnia edycja:
Ja tylko na chwilke,bo piekna pogoda dzis.

kamisia i kwiatuszek jeszcze ja jeszcze ja dolaczam do grona.Moja Ami tez niejadek.U nas nawet parowki nie przejda.
Boje sie o nia bo to jest ewidentnie problem.

13x13 ja tez mialam problem z wklejaniem zdjec do czasu az se zalozylam konto_Od tej pory linki wchodza.
 
Witajcie Mamuski tez jestem kwietniowka 2010 - 23.04.2010 r: ) Synek Bartus:)

Wiecie ja mam inny problem , moj Bartek to własnie dobry JADEK , a wage ma slaba ;/ czemu tak jest ? Nie wiem, nie chodzi jeszcze samodzielnie wiec nie spala, moze spala raczkowaniem i innymi wyglupami ? Wazy Szkrabek 9,5 kg!!! Nie za malo niby ale to przeciez tak niewiele - waga urodzeniowa 3250 .
 
Witam, a u nas burza!
Nie będę pisała co u nas, bo jest źle, nie ma dobrych wieści.
Pozdrawiam cieplutko wszystkich i zdróweczka dla chorowitków!
 
Witajcie Mamuski tez jestem kwietniowka 2010 - 23.04.2010 r: ) Synek Bartus:)

Wiecie ja mam inny problem , moj Bartek to własnie dobry JADEK , a wage ma slaba ;/ czemu tak jest ? Nie wiem, nie chodzi jeszcze samodzielnie wiec nie spala, moze spala raczkowaniem i innymi wyglupami ? Wazy Szkrabek 9,5 kg!!! Nie za malo niby ale to przeciez tak niewiele - waga urodzeniowa 3250 .


Witaj!

Bartek spala, mimo ze nie chodzi. Takie raczkowanie, to pewnie nawet wiecej energii pochlania niz chodzenie ;-) Niemal potroil wage urodzeniowa, wiec nie ma czym sie martwic.
 
jestem zyje... nie było tego dużo do nadrobienia więc nadrobiłam ale nic kompletnie nie pamiętam!!

Judysiu tulam... pamiętaj po burzy ZAWSZE wychodzi słońce!!
no i witam nową kwietniówkę


u nas ok jesteśmy po całych dniach na dworze. Do domu przychodzimy tylko jeść i spać...
 
Judysiu
tulam, podobno przy tej chemii to normalne ze sie tak pogarsza ale niebawem na pewno bedzie juz lepiej i wyniki sie poprawią
trzymaj sie kobieto!!!
na szczescie jestes mądra i silna

13x13 zebyw wkleic zdjecie trzeba teraz skopiowac link ten gdzie jest napisane "forum" a nie ten co wczedniej
i nie robisz opcji "wstaw obrazek" tylko wklejasz ten link bezposrednio w tresc posta i jak zapiszesz to jest zdjecie
 
reklama
Jol mnie dziś cały dzień nie było w domu , bo a to fryzjer potem placyk , jazda po szymka itd .. dzień fajny ale padam na pysk :) Poczytałam widzę że mało się dzieje ale przeztą pogodę nie ma sie co dziwić
 
Do góry