reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Judysiu to super ze Zosienka jest taka wesola! bardzo sie z tego ciesze. A Tobie zycze duuuuuuuuuuzo sily. I wiary ze bedzie dobrze. Bo bedzie napewno:)

Za wszystkie dobre slowa dziekujemy. Ja generalnie wierze ze Olka predzej czy pozniej wyjdzie z tego, naprawde w to wierze, tylko czasem lapie mnie taki dol, zwlaszcza jak uslysze jak duze ma zaleglosci, albo jak inny lekarz sie do czegos przyczepi...no i to jej niejedzenie..pocieszajace jest ze psychicznie jest ok, zawsze to jakies oddalenie od MPD

Olka dzis nie kaszle, teraz sobie drzemie, mimo ze wczesniej obudzila sie o 7:) niedlugo pojdziemy na spacerek i zakupy bo juz pusta lodowke mam a przez te wyjazdy nie mam zbytnio czasu zeby sie zaopatrzyc...jejku jak mnie cieszy dzien spedzony w domu:) po poludniu mamie oddam Ole i bede mogla najzwyczajniej w swiecie polezec i nic nie robic:)

Kittek wczoraj pani neurolog nie chciala nam dac skierowania bo cos mi tam lumaczyla ze na specjalistyczna rehabilitacje to najlepiej od lekarza rehabilitacji miec skierowanie. nie chcialam sie z nia klocic bo naszczescie w piatek mamy wizyte u dr rehabilitacji wiec skierowanie powinnam dostac witedy mam sie z p.Asia skontaktowac, dostarcze jej skierowanie i oa nas wepchnie w kolejke zebysmy za dlugo nie czekaly. mozna tez do niej prywatnie, ale z kasa wiecie jak jest.

poza tym mam zaswiadczenie od neurologa o tym ze ola wymaga rehabilitacji, w piatek pani rehabilitantka tez mi takie da i bede mogla wreszcie te fundacje zalatwiac...

wszystkim chorowitkom duuuuuuuuuuuuuuuzo zdrowka!


edit:
zapomnialam sie "pochwalic" ze rano sie budze, patrze na termometr w mieszkaniu a on pokazuje 15stopni...dobrze ze Oli ubralam pizamke z dlugim rekawem...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja się budze rano a tu mam 15 stopni w kuchni:szok::szok: piec już odkręcony ..

Judysiu ładnie ta krew na małą działa , oby wyniki już nie spadały . A wy macie gorzej bo TY nie możesz iść do pracy przecież

Szymek w przedszkolu chwila spokoju , Ola dziś wstała o 5:30:wściekła/y::wściekła/y: ,myślałam że mnie coś trafi SZymka musiałam budzić
 
Ella bez gipsu strasznie dziwnie... boli mnie ręka... a konował powiedział, że jestem taka młoda i w ogóle, że mi nie da skierowania na rehabilitacja, bo sama dam radę i 6 tyg mam oszczędzać po prostu rekę... :eek: jak ja się cieszę że Qbek póki co ząbkowanie przechodzi bez objawowo... :eek: no i uważaj z tymi nartami :-D ja też właśnie upadłam w ciężkich warunkach... :eek: no i gratuluje pół kilo mniej :-D

e.salamandra no ja sobie odpuszczam ten sezon... chociaż mój dowcipny mąż chciał, żebym w czwartek pojechała z nim do Kamieńska koło Bełchatowa na deskę... żartowniś...

marta dzięki za 3manie kciuków... póki co ręka obolała i ciężko nią coś więcej działać, ale ja jestem uparta i mam zmiar szybko mieć ją sprawną. tak
Co do PIT to Twój zakład pracy jeśli wypłacił ci choć jedną pensję w roku 2010 to musi wystawić Ci PIT. Ja rozliczam całą swoją rodzinę z PIT-ów łącznie z ulgami :-D więc jakby co to daj znać. i dziewczyny mają racje świetnie sobie radzisz!! i nie możesz myśleć inaczej! Marta nie zamartwiaj się! nadrobicie to!

Agnieszka 3majcie się tam - mam nadzieję, że w końcu wygracie z tym katarem.

aniam hahaha Ty nadal farmerka?? :-D gratki dla Oli :-)

kot kot - matko ja bym chyba zemdlała jakbym wyciągnęła taką nić z brzucha.

zielona u nas to już kilka guzów było... :eek: no ale jak się nie przwróci to się nie nauczy

mamusiu zdrówka dla Natalki!

isabela my używaliśmy też bioGai jak Q miał alergie pokarmowe i przeszliśmy na MM bardzo dobrze na nią reagował.

judysiu masz taką dzielną córę! wierzę, że to znak, że będzie tylko lepiej!


uff... to tyle chyba... czas popracować bo od 8:30 was nadrabiam...
 
Czesc dziewczyny,
ja tylko na moment bo u mamy jestem, a mloda spac nie chce po poludniu wcale, wiec z nia na zmiane walczymy.


Noc koszmarna. Lena nie spala od 1 do 4.00, a ja wraz z nia. Padla o 4.00 i o 7.00 jakby nigdy nic zrobila pobudke. Spalam tylko 3h i nie mysle dzis zupelnie. W aucie zostawilam telefon, dobrze ze M go znalazl, bo juz panikowalam, ze mi wypadl przy wysiadaniu z samochodu.


Martwie sie, bo M. o 12.30 mial sprawe z wiatrakami, nie moge sie do Niego wciaz dodzwonic - czyzby az tyle taka sprawa mogla trwac?? Ostatnio 2h w sądzie spędził a dzisiaj juz 3h minely, wiec siedze jak na szpilkach. Oby wywalczyl ta uczciwie zapracowaną kasę..


Wyglada na to, ze znow bedziemy w czasie najgorszych korkow wracac, ostatnio az 3h jechalismy w tym prawie 2h spedzilismy stojac w korkach.
No dobra.. namarudzilam troche.. Zajrze do Was wieczorkiem już z Wrocka:-)


Judysiu - ogromnie mnie cieszy fakt, ze Zosia taka rozrabiaka kochana i usmiechnieta:-) Az milo takie wiadomosci czytac:-) Buziole dla Was:-*
 
Czesc dziewczynki.Ale tu produkcja.Wczoraj tak tylko zerknelam a dzis nadrabiam to znaczy probuje nadrabiac poki mala sie bawi na podlodze.
Wczoraj dzien spedzony na polu dzis tez przesiadujemy na tarasie bo pieknie jest.Jak by sie dalo to bym wam z checia troszke tego ciepelko oddala,bo mamy pieknie.
Posiedzialam chwilke w koszulce i chyba mi rece opalilo.
U nas nocki tragiczne mala wyje i tylko telepanie w wozku ja uspokaja wiec boli mnie reka jak nie wiem.Nie wiem jak ja tego oduczyc.

Gratki dla Oli za zebola.
maonka i moja jeszcze bezzebna.
mamusiu zdrowka dla Natalki.
kittek widze ze u was tez problem z niejedzeniem.U nas jest masakra.Wczoraj za caly dzien zjadla pare lyzek zupki i pare razy cyca i to wszystko.
Ja juz nie wiem jak ja karmic i czym zeby zechciala jesc.
ewka a co sie dzieje z synusiem.Na co te sterydy?
judysiu super ze Zosia taka radosna i szczesliwa.Na pewno jest taka wlasnie przez was jak powiedziala pani doktor.Oby wyniki zawsze juz byly dobre.
marta Ciebie tez podziwiam.Ile ty masz na glowie.Wcale sie nie dziwie ze lodowka pusta bo przeciez ty nie masz czasu na nic.
Grunt ze Olunia nadrabia.Wszystko bedzie dobrze a doly to kazdy ma.Ja tez czesto lapie dola przez ta skore Ami bo nie moge tego zmienic i nie wiem jak jej pomoc.
Nie spi po nocach przez to swedzenie.Placze jest strasznie nerwowa.Oby sie to kiedys skonczylo i w koncu miala ladna skore.
Ounii tez zycze wszystkiego dobrego.
elvie oby m wygral sprawe.A ty musisz sie wczesniej klasc bo inaczej padniesz.
 
Witam
Dziękuje za życzenia dla Alicji.
Lekarka osłuchała ją i to tylko lekkie przeziębienie. Same dobrze wiecie jak katar potrafi męczyć. Najgorsze nocki. Wczoraj biegałam do niej co pół godziny. Temp w mieszkaniu kazała nam zmniejszyć, bo mamy tak w granicach 23. Lepiej żeby było 20st.
Pokazałam jej wyniki krwi ze stycznia, gdzie stwierdzono lekką niedokrwistość. Ona stwierdziła, że tu żadnej anemii nie ma. Co lekarz to co innego mówi,
Filonka odradzała mi wieszanie pieluszki. Lepiej jest często wietrzyć mieszkanie. Od pieluszki mogą się rozwinąć rózne grzyby.
 
Gosiek jak możesz nas tak torturować;-). U nas takie mrozy że o takim ciepełku tylko możemy pomarzyć.

A zośka sobie odpuściła popołudniową drzemkę i ciekawi mnie o której padnie bo wczoraj z racji wyprawy do sali zabaw też nie spała po południu i wcale jej to nie przeszkadzało do 21.00 hasać. Teraz dośpiewuje starszej siostrze bo Weronka sobie ćwiczy piosenki ze swojego zespołu i kurcze nie wiem jak Zośka to robi ale łapie taką tonację jak siostra w tych swoich "śpiewach" - już nie pierwszy raz. chyba jakiś talent muzyczny w niej drzemie - mąż to też zauważył a on muzyk też choć nie "uprawia" już tego zawodu.
 
byłam odebrać strój dla J. na jutrzejszy balik karnawałowy i jestem wściekła bo nie był przygotowany! Musiałam na szybko szukać czegoś rycerzopodobnego!! Skandal! Oczywiście nie omieszkałam powiedziec co o tym myśle... dostałam zniżkę za wypożyczenie ;-)
ale tak sobie myśle że jak będę chciała otworzyć swój biznes to otworze wypożyczalnię strojów karnawałowych bo w Rybniku są 3... i żadnej w centrum...
Spadam do rodzinki i nie wiem czy się jeszcze pojawię...
 
o widzisz Agnieszka, to jest mysl z ta wypozyczalnia. Po powrocie do domu musze sie rozejrzec jak sie sprawa ma w Puebla, ale podejrzewam, ze rynek moze byc nasycony. Jak mieszkalam w Baja California, a ciezarna bedeac, nie moglam znalez nic dla ciezarowek. Wowczas myslalam, ze otworze sklep z wszystkim ciazowym. W Puebla juz nie ma sensu, bo tam rynek jest juz nawet przesycony.
 
reklama
Witam się w ten mego mroźny dzień!

My dziś w domku siedziałyśmy, 4 dzień dziś ze względu na katar, jutro pójdziemy już na spacerek. Jedyny plus tego mrozu jak dla mnie to to,że mogę pościele, miśki i inne rzeczy na balkon wyrzucić aby bakterie wymrozić. Minusów jest zdecydowanie więcej, np to,że rachunek za gaz nam przyszedł powalający bo 1110zł!
Maja jeszcze ma drzemkę więc idę troszkę ogarnąć w kuchni. Dziś nam tata w suficie dziury wiercił bo coś nam przecieka z łazienki, kurcze dom ma 3 lata i jak plama się powiększy to będziemy musieli płytki w łazience skuwać aby zobaczyć co jest nie tak z rurkami kanalizacyjnymi...

Judysiu dzielną masz córcię! Z aftami zrób tak jak dziewczyny piszą, to nic groźnego,ale lepiej to szybko wyleczyć aby się nie rozniosło. Buziak dla Was!
Kici pewnie ci będzie brakować jazdy na desce tej zimy,ale mam nadzieję,że się nie zraziłaś?

Marta to trzymam kciuki abyście dostały skierowanie i aby P. Asia was szybko umówiła na rehabilitację :)

Kot-kot słodko to musi wyglądać jak Zosia straszą siostrzyczkę papuguje :)

Gosiek dziś jest na szczęscie lepiej,ale generalnie to Maja wybredna jest, nie wiem sama co jej gotować.

Maonka super,że to tylko lekkie przeziębienie, niech się Ala wykuruje do waszego meetingu u Zielnej!

Aguś myśl nad interesem myśl, a może przy domu moglibyście dobudować mały lokalik?
 
Ostatnia edycja:
Do góry