reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

Paula masz racje tylko garstka nas została i każda z nas by chciała już ja od paru dni mam jakieś takie skurcze i najgorzej jest w nocy bo latam do kibelka jak idiotka. I noce mam z głowy.
A najgorsze jest to że powinno się jechać do szpitala jak ma się regularne skurcze między innymi moje wczoraj było co 10 i 15 minut więc pojechałam a tu lipa i wróciłam do domu ale jak wczoraj miałam taki ból to nie wiem co będzie jak naprawdę najdejdą te oczekiwane. I jak je rozpoznać a najlepiej by było jakby wody odeszły wtedy wiadomo że coś się zaczyna. Masakra ja mam następne ktg we wtorek więc zobaczymy co pani doktor powie.
Ale najważniejsze żeby nasze maleństwa były zdrowe a my wszystko wytrzymamy dla nich.
 
reklama
Witam...
Ale tu pusto :-p Ciekawe kiedy rozpakowane wrócą na tyle do świata żywych żeby tu częściej zaglądać... ja też nie wyrabiam czasowo. Chyba to jednak potrwa dłużej niż myślałam :zawstydzona/y:
Nawet nie mam kiedy poczytać co u was. Tęsknie za ładną pogodą bo od tygodnia ciągle pada :-( Chciałabym już powolutku wyjść na dwór z chłopakami.
Trzymam kciuki za jeszcze nierozpakowane. To już niedługo kochane. I co najważniejsze każda jest już w terminie!!

Pozdrawiam !!
 
Dziewczyny naświetlamy się w szpitalu -żółtaczka ech kryzys już minął i jest ok -coraz więcej czasu dla siebie i na sen;-)

Powiem Wam tylko jedno... nie spieszcie się z porodem... jestem na sali z dziewczyną która urodziła malucha w 36tc... wiem ze to się nie zdarza zawsze ale ma tak potężne problemy ze zdrówkiem... ech jaka ja byłam głupia chcąc urodzić wcześniej...

Ale to tyle marudzienia -dziewczynka jest cudowna!!!!!!!!
 
Paula pewnie że damy radę tak jak pisze agatka najważniejsze żeby nasze maleństwa były zdrowe a i my się doczekamy naszych skarbów:-).
Agatko to super że wszystko u was się normuję i szybciutko pujdziecie do domku:-) i tak jak napisałaś najważniejsze żeby te nasze bączki były zdrowe tyle żeśmy czekały ze teraz też damy radę:-).
 
13x13 fajnie że zaczyna się wszystko stabilizować. Jeszcze chwilka i juz w domku będziecie:tak:

Paulka ciesz się ze słońca u nas cały czas pada i jest paskudnie więc pogoda dodatkowo dobija.

Karola ja też się zastanawiam czy jak teraz skurcze są i to dosyć bolesne i regularne to jak ja poznam że to już TO

A mnie humorki już troszkę popuściły i od razu lepiej;-) Idę trochę poleniuchować -mój M pojechał na trening więc znowu sama to co innego robić:-D
 
magda.ciosek kosmetyki nivea zawieraja parabeny,wiec ja bym polecala cos innego,tym bardziej ze ma byc to krem dla maluszka

Nowa seria ich już nie ma! Przy zakupie najlepiej sprawdzić w składzie ale w większości sklepach nie ma już tych "starych". Na nowych jest wyraźnie zaznaczone że nie posiadają parabenów.

Elma nie zauważyłam że już zdążyłaś odpisać ;)
 
reklama
ella i olapolap - dokarmiacie wasze male butelka? czy tylko piersia karmicie? ktora z dziewczyn dokarmia?

U mnie odwrotnie- ja karmie butelka i dokarmiam piersią :] tzn najpierw jak mała się budzi to dostaje po 10-15 min każdą pierś i potem butelkę, bo łącznie w piersiach mam max 25ml więc maleńko :( Porcja w butelce, która Julka przeważnie zjada to 80ml, czasem mniej :)
 
Do góry