reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
Ola łączę się w bólu ;-)
U nas koncert rozpoczął się o 23 i trwał do 11 rano... Jak tylko odstawiałam od piersi - wrzask, płacz i awantura i tak całą noc... Teraz siedzę na tarasie z Młodą w wózku. Ona spacznie śpi w wózku a ja padam na pysk :-)

Ale tak sobie myślę - jeszcze tylko 18 lat i wyprowadzi się z domu:-D
 
Co do tych implantów, to chyba jeszcze nie u nas... jak wszystko co nowe:-(

"Inną nowością na Zachodzie są implanty antykoncepcyjne. W USA najczęściej stosowany jest Norplant - to 6 maleńkich pręcików z gestagenem, które wszczepia się pod skórę przedramienia. Uwalniany hormon działa przez 6 lat. Potem wszczep trzeba usunąć. Z kolei w krajach europejskich pod skórą umieszcza kobietom Implanon. Przypomina on z wyglądu wykałaczkę i też zawiera gestagen, jednak przed ciążą chroni krócej ? 3 lata. Możliwe, że będzie on dostępny również w Polsce."
Implant antykoncepcyjny Seks - Antykoncepcja - Bezpieczny seks - Artykuł - Bezpieczny seks - Antykoncepcja - Seks - Polki - Kobieta - Metody i środki na bezpieczny seks
dokladnie o cos takiego chodzi. Tu sa implanty wszczepiane na 3 lata, w razie nietolerancji zawsze mozna wyciagnac wczesniej...
Katik Ty naprawde o tym implancie?Bosh..w zyciu bym nie pozwolila sobie,ani na wkladke(mnie tez sama mysl przeraza) ani na implant..przeciez to cialo obce,chocby nie wiem jak male bylo.Hm..jakos mnie nie przekonuja takie rzeczy-opinia osobista,zeby nie bylo ze krytykuje ;-)
No wlasnie tez nie jestem calkowita "fanka" idei implantu, ale chyba jednak bedzie to najwygodniejsza forma. Wstrzykuja raz, i z glowy na dluuuugie miesiace....
Ola łączę się w bólu ;-)
U nas koncert rozpoczął się o 23 i trwał do 11 rano... Jak tylko odstawiałam od piersi - wrzask, płacz i awantura i tak całą noc... Teraz siedzę na tarasie z Młodą w wózku. Ona spacznie śpi w wózku a ja padam na pysk :-)

Ale tak sobie myślę - jeszcze tylko 18 lat i wyprowadzi się z domu:-D
U mnie od 2 dni tez tak, tylko mala zaczyna popoludniu i do poznego wieczora/nocy tak wlasnie mam.
Najgorsze, ze jakbym dala to Pola zacyckala by sie na smierc- nie ma zadnego umiaru w wypijaniu mleka, potrafi ssac i ssac, a bokiem juz jej wylatuje, albo skonczy, i potem ulewa z nadmiaru... Caly czas bylam przeciwniczka smokow u dzieci, tak bardzo sie przed tym bronilam, a teraz widze ze smok nam zycie ratuje, bo gdyby nie on chyba bym osiwiala.
 
Cześć dziewczynki ja nadal 2w1. Już strasznie mnie męczy te wyczekiwanie:-(. Mam strasznego doła:-:)-:)-(. Tak bym chciała mieć już moje maleństwo. Bo w końcu ile można czekać:eek:. Jak tak dalej pójdzie to w niedziele wyląduje w szpitalu a bardzo bym chciała tego uniknąć. Nie wiem czy dam rade nadrobić to co popisałyście bo ostatnio nie mam za bardzo czasu. Jeszcze ten remont akurat teraz trzeba było zacząć i jestem tak zalatana że wieczorkiem padam na twarz. Wszyscy się dziwią że przez tą bieganinę jęszcze się nie rozsypałam:confused2:.
Pierwsze co to zajrzałam na wątek smsowy a tam takie fajne wieści. Nowe dzidziusie się pojawiły. Super że Daga już będzie miała Margolcie:-) w końcu się doczekała:tak::-D. Ja już też baaaardzo chcę.
 
no i dup..a:wściekła/y::wściekła/y::-( wiedzialam ze tak bedzie
nie chca nam rozłozyc na raty tego wózka:-:)-( tylko dlatego, ze R ma umowe o dzieło... kurcze moze znacie sie na tym...? bo naprawde chcielismy miec ten wozeczek a na dzien dzisiejszy nie stac nas zeby naraz wywalic 3 tys. :-:)zawstydzona/y:moze macie jakis pomysl co zrobic? jest mozliwosc wziecia jakiejs pozyczki z umową o dzieło? załamałam sie


Paulka, może spróbujcie zaciągnąć kredyt typowo gotówkowy skoro nie chcą Wam dać kredytu celowego.
Masa Banków ofeuję kredyty na podstawie umowy o dzieło - jeśli ta umowa jest ciagła i przedłużana to nie powinno być problemu. Najlepiej mieć ze sobą ostatnie 3 umowy o dzieło i wyciąg z konta....Kredyt gotówkowy jako nie zabezpieczony jest trochę droższy niż ratalny ale jak Wam zależy to może warto spróbowac- tym bardziej że teraz prawie każy wniosek można złożyć przez interet i konsultatnt oddzwania z decyzją....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry