reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Hej dziewczyny i dziękuję za miłe powitanie :-)
Widzę że humorki u Was dzisiaj różne.
Ja tam mam dzisiaj dobry humor bo zaraz na zakupy świąteczne się wybieram i zamierzam coś małej przy okazji kupić. Coś baaardzo słodziutkiego :-D

ja wczoraj byłam a dziś mam zakwasy a z świątecznych rzeczy kupiłam sobie .....śliczny , krótki kożuszek:-p:-p no i...wszystko inne:tak: Szanowny był do dźwigania i płacenia ----do czegoś sie jednak przydaje :-D
a zapomniałam w sklepie spożywczym dostałam gratis .....wino czerwone..myślałam ,że się rozpłaczę , bo ono jest takie dobre:sorry::sorry: Pani ekspedientka na początku nie zauważyła ,że jestem w ciąży ( moja tunika czyni cuda :-D:-D) a jak jej powiedziałam to stwierdziła,że kropelka podczas świąt mi nie zaszkodzi :sorry::sorry::sorry:
 
reklama
No mój też bedzie dźwigał, ale płace ja :-)
Ostatnio on się trochę wykosztował więc dam mu spokój.
Ty kupiłas sobie kożuszek a ja jakąś kurtke na zimę musze sobie zafundować. Mróz jak nie wiem a ja nie mam kurtki. Dobrze że mamy samochód bo inaczej to bym zamarzła gdzieś na przystanku.
 
Paucia kożuszek świetny ale się nie dopinam :-D:-D nie mogłam się jednak oprzeć :cool2: u nas zimy raczej nie ma +3 to już zima ;-) więc w rozpiętym mogę paradować :cool2::cool2:
Niekiedy tęsknie jednak za śniegiem do kolan :sorry:
 
Wrrr no chyba mnie rozsadzi...
Oczywiscie wszystko zaczelo sie od glupiego termometru. Niby nie pozwalam bawic sie nim mojej czterolatce, a dzisiaj, co.. Ja , wlasnie ja, rozbilam termometr rteciowy!!!! Rtec sie wylała... Musialam uprzatnac kuleczki, a teraz sie zastanawiam, czy jakies opary nie unosza sie w pokoju, juz widze zatrucie rteciowe oczyma duszy mojej!!! No paranoja!!! Do tego mąż oczywiscie skomentowal, ze dziecku zwacam uwage, a sama jestem nielepsza:-(

Chyba już je wycofują nawet ze sprzedazy i same te elektroniczne zostaną , nie martw się je tez ciągle coś tłukę nie jesteś sama:tak:

a zapomniałam w sklepie spożywczym dostałam gratis .....wino czerwone..myślałam ,że się rozpłaczę , bo ono jest takie dobre:sorry::sorry: Pani ekspedientka na początku nie zauważyła ,że jestem w ciąży ( moja tunika czyni cuda :-D:-D) a jak jej powiedziałam to stwierdziła,że kropelka podczas świąt mi nie zaszkodzi :sorry::sorry::sorry:

Mi mąz przytargał z niemiec winki 1.5 litra do tego z pracy dostał jakies martini .. no szlag ale jak napisałaś kropelka na święta nie zaszkodzi:-D

Moja kolezanka z którą kiedyś mieszkałam właśnie ma planowane CC.
Córcia waży 2800. W sumie już prawie termin - został tydzień ale ona ma coś z ciśnieniem i dlatego wcześniej.
 
aniam sama powiedz czy ci ludzie nie robią nam na złość :tak:

powiedz jej ,że kwietniówki ,trzymają za nią i szkraba kciuki :tak: 2800 trochę mało ale nadrobi w pierwszym miesiącu :tak:
 
ja wczoraj byłam a dziś mam zakwasy a z świątecznych rzeczy kupiłam sobie .....śliczny , krótki kożuszek:-p:-p no i...wszystko inne:tak: Szanowny był do dźwigania i płacenia ----do czegoś sie jednak przydaje :-D
a zapomniałam w sklepie spożywczym dostałam gratis .....wino czerwone..myślałam ,że się rozpłaczę , bo ono jest takie dobre:sorry::sorry: Pani ekspedientka na początku nie zauważyła ,że jestem w ciąży ( moja tunika czyni cuda :-D:-D) a jak jej powiedziałam to stwierdziła,że kropelka podczas świąt mi nie zaszkodzi :sorry::sorry::sorry:


a składniki na gibos Szanowny przytargał, no bo ja sie juz do przyjazdu szykuje:-D


a w ogóle to dzien dobry, humor mam dobry choc zimno jak cholera bo -11:szok:
jednak K. jak wroci to mnie zabiwrze na spacer - sama nie chodze bo juz moj tylek jest tak poobijany, ze ulalalala:-) no i wczoraj znowu sie w wannie poslizgnełam i mrozone schabowe na "policzki" przykładałam... no ale dlatego mam teraz motywacje do jedzenia wiecej co by amortyzacje rozbudowac:-D:-D:-D:-D
a na powaznie nic mi sie nie stało, ale K. dzisiaj mi mate do wanny ma kupic bo to dopiero 6 miesiac i sie smial ze w 9 to mnie pod sciana ustawi i szlaufem bedzie pukał:-):-):-):-):-):sorry:

buuuuuuuuuuuuuuuuuuziaki
 
za te składniki na GIBOS właśnie wino dostałam :-D:-D
czekam pod lotniskiem , bo wiesz parking drogi :cool2::cool2:


wiadomo amortyzatory sa bardzo ważne
a co do szlaufa(węża ogrodowego) i zabaw z nim to jak lubicie :-D:-D:-D
ps.nie szalej w tej wanie tak :tak:
 
Czesc dziewczyny.Wlasnie wrocilam ze szpitala.
Czuje sie srednio.Zalozyli mi szew Mcdonalda na szyjke poniewaz zaczela sie otwierac i skracac.
Zabieg nie byl bolesny jednak sama narkoza byla dla mnie traumatyczna, mialam halucynacje i to bylo okropne.
Teraz mecza mnie bolesci bo macica sie stawia jeszcze gorzej ale dostalam fenoterol i narazie pomaga.
Z malym wszystko dobrze, szkoda mi malenstwa bo tyle lekow, narkoza, placzu i nerwow moich przezyl.Ale odbiije mu pioseneczkami, pysznym jedzonkiem i spokojem.To tyle, nawet nie probuje nadrabiac, musze odpoczac.
 
reklama
AAAAAAAAAA

Zapomniałam Wam powiedzieć:-D:-D:-D:-D

S zawsze miał chopla na punkcie motorów!!!! bo to najlepsze jest i w ogóle takie super!!! i On sobie kupi na lato!!! i chociaż taki wolniejszy.. bo zawsze marzył i ach i ech

Po czym wczoraj TV włączyłam a na Polsacie jakiś serial z gościem przybitym do łóżka -połamanym -wypadek na motorze! i co słyszę?????????????:szok::szok::szok::szok::szok:

No tak!!!!! (grzmi małżonek) tak to jest jak się jakimś g***em jeździ!!!! nasze dziecko nigdy na motor nie wsiądzie!!!! przecież to takie niebezpieczne jest!!!! a niech się koło niej zakręci jakiś gościu z motorem -to od razu skreślony jest!!!! żadnych motorów!!!!

Zaczęłam się śmiać -a On oburzony i zagotowany chodził jak indor po domu:-D
Ja nie wiedziałam że 350gram i 25 cm długości może tak chłopu w mózgu poprzewracać:-D:-D:-D:-D przestaję za nim nadążać:tak:;-)

ILONKA WITAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ODPOCZYWAJ KOCHANA
 
Do góry