reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

czesc aniołek...no niezlą niespodzianke Ci dziecina zrobiła:tak:.

Mój synek w 22tyg ważył 540g.:-D

Ufff... to widze ze teraz wogole sa duze dzieci w tych naszych brzucholkach :)... ah bedziemy mialy male giganciory :D!!


a dziekuje wszytko ok, oprocz typowych dolegliwosci ( twardy brzuch, pachwiny, rwa kulszowa, szybkie zmeczenie, bole nog, czese siusiu, niekończacy sie apetyt etc:-)) wszytko dobrze. moja Margolcia ruchliwa i zdrowiutka. fika sobie w brzuszku, az tatus nie powie dobranoc i sie nie polozy w koncu lulu.
wczoraj byłysmy na wizycie i wszystko w najlepszym pozadku. mam błogosławienstwo na szkole rodzenia i zajecia dla aktywnych mam ( tylko zero motywacji do ruchu;-))

a jak TY?? dawaj zdjecie brzucholka na zamkniety:-) dawno Cie nie bylo
Ojjj Dagsilka widze ze ty gorzej niz ja :(...ja mam tylko skurcze lydek, bole tych wiezadel czy czegos takiego, bole bioder z tylu na wysokosci kosci ogonowej a reszta to tak jak zawsez ;)....

Najwazniejsze ze mala jest zdrowiutenka :) i tak ma byc.....

A ja wlasnie spieprzylam sie ze schodow, znaczy z jednego, ale zbilam sobie kolana i rece. Mam nadzieje, ze malej nic sie nie stalo. Na brzuch nie uladlam, tylko tak jakos na bok, wlasciwie na boczna czesc mojego ogromnego zadka.
Ojjjjj Uwazaj na siebie Piekna ty ty ;).... Na pewno nic sie Malej nie stalo :), ona w tym pecherzyku to na bank nawet nie poczula zes upadla ;*!!!


A ja wlasnie pozawieszalam juz lampeczki na karniszu i okna sztucznym sniegiem zajechalam - takie wzorki platkow sniegu se trzaslam :)... i padam a dzisiaj do tesciowej-zolzy ide jeszcze z P. na kolacje :)

Aaaaaa... i dwa dni temu P. mi sie oswiadczyl :)!!!
 
reklama
Aniołku- gratuluję zaręczyn!!! :-) Widzę, że wszystko fajnie się u Ciebie układa :tak: oby tak dalej!:tak:

Zielona maupa- dobrze, że nic Ci się nie stało.:szok: Uważaj na siebie:tak: Ja wczoraj też się w domu poślizgnełam i upadlam na tyłek ale duży to zamortyzował ;-)
 
Heja
Spać mi się chce coś strasznie a tu pora jeszcze wczesna:-D
W sumie dziś błogie lenistwo byłam tylko na chwilkę w wawie bo kuzynki męza siostra przytargała mi kosz dla malucha i troszkę ciuszków ( znaczy całą reklamówkę:-D)
Przed chwilką zjadłam 6 kanapek bo mam dziś jakiś atak głodu;-)
 
Cześć ciężaróweczki kochane, ja właśnie dotarłam do domu po zajęciach... od 8 rano miałam :eek: jutro znowu od 8... a w poniedziałek do pracy... heh... wybaczcie, ze tylko pobieżnie przeleciałam co napisałyście od wczoraj... miłego wieczorka
 
Aniołku - moja kruszyna w 21 tyg. ważyła 440 g
Zielona - ciarki mi przeszły po plecach jak przeczytałam co Ci się przytrafiło.. uważaj na siebie!! Maleństwu na pewno nic się nie stało.
Kwietniówki kochane - powiedzcie, czy Wasze dzidziusie często się ruszają w ciągu dnia, bo moja malutka praktycznie tylko wtedy, kiedy prawie zasypiam (po prostu czuję, że jest, ale nie nazwałabym tego wierceniem się a tym bardziej kopaniem styranej życiem mamuśki), :-D za to często boli mnie brzuch (mój lekarz uważa że to normalne, ale ja i tak się trochę tym martwię).
Milutkich snów:-)
 
13x13
motyw bajek z kosmosu mam już z moim B obcykany od dawna... uwielbia wymyślać niestworzone historie... przynajmniej wiem, kto będzie synusia usypiał :-D

jestesaniolkiem super, że do nas wróciłaś!!
 
Aniołku - moja kruszyna w 21 tyg. ważyła 440 g
Zielona - ciarki mi przeszły po plecach jak przeczytałam co Ci się przytrafiło.. uważaj na siebie!! Maleństwu na pewno nic się nie stało.
Kwietniówki kochane - powiedzcie, czy Wasze dzidziusie często się ruszają w ciągu dnia, bo moja malutka praktycznie tylko wtedy, kiedy prawie zasypiam (po prostu czuję, że jest, ale nie nazwałabym tego wierceniem się a tym bardziej kopaniem styranej życiem mamuśki), :-D za to często boli mnie brzuch (mój lekarz uważa że to normalne, ale ja i tak się trochę tym martwię).
Milutkich snów:-)


:-) moja niunia w ciagu dnia chyba sobie zazwyczaj podsypia ukolysana moim chodzeniem, a wieczorem czuje jak sobie kopie i sie wierci zwlaszcza jak zjem cos slodkiego przed spaniem :-):tak::happy:
co do boli brzucha tez je czasem mam i sa w pewnym stopniu meczace aczkolwiek moja midwife wmawia mi, ze nie ma powodu do zmartwien dopoki nie dzieje sie cos zlego bole brzucha sa zwyczajnym objawem poniewaz rozciagaja sie wiazadla :-D ale tutaj prowadzenie i podejscie do ciazy jest hmmm jak to okreslic - przestarzale, oni praktycznie nie maja pojecia o niektorych metodach, ktore w Polsce sa normalnie stosowane. Moze i warunki szpitalne dla ciezarnych sa lepsze niz w Polsce, ale prowadzenie ciazy jest wg mnie nie takie jakie powinno byc...

Ahhh czas najwyzszy isc spac w koncu cieplutkie lozeczko juppieeee :happy:

Milej nocki wszystkim Mamusiom :-)
 
wpadlam tu jeszcze na chwilke was poczytac, bo wczesniej tylko tak przelotnie to zrobilam
aniolek - witam, gdzies ty sie tak dlugo podziewala? i gratuluje coreczki! no i mamy kolejna dziewczynke, super! laski gora hihi
zielona - matko:szok: az ciarki mi przeszly! dobrze ze sie nic nie stalo! a dzidzia w brzuszku pewnie nawet tego nie odczula, ale uwazaj kochana! ja tez mam schody w domu i bardzo uwazam teraz jak schodze na dol albo do piwnicy, bo to nie ma zartow:no:
martyna33- moja dzidzia ostatnio bardzo czesto sie rusza, ale w ciagu dnia tylko od czasu do czasu, ale za to wieczorem to szalenstwa na calego! az mi brzuch skacze, a tak wogole dziewczyny to na moim brzuchu widac jak sie mala przekreca albo jak kopie, widac juz normalnie przez skore! dzisiaj tez moj maz widzial jak sie przekrecila cala, taka przesuwajaca sie gorka na brzuchu byla, fajnie to wyglada:-) a co do bolu brzucha to mnie boli codziennie...raz mocniej traz slabiej, ale nie ma dnia zeby mnie nie bolal i moja gin tez mowi ze to normalne
 
aniołku, moja malutka w 20 tygodniu waży 340 gr.to chyba nie za dużo,ale lekarz nic nie mówił.....

ale mam paskudny dzień dzisiaj...rzadko się taki zdarza...nie życzę nikomu...
 
reklama
Witajcie Mamusie :-D
Dawno mnie tu nie było, dlatego piszę cobyście o mnie nie zapomniały :tak:.
Ostatnio mam urwanie głowy i jak jestem w domu nie mam nawet weny nacisnąć power na lapie. Nie łudzę się, że nadrobię te stracone dni na BB, dlatego z góry przepraszam jak powielę jakiś temat :zawstydzona/y:.
A teraz idę spać :tak:.

Pozdrawiam i obiecuję poprawę jeśli chodzi o udzielanie się na BB :tak:
 
Do góry