reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Rany (PANIKA!!!), wlasnie spojrzalam na suwaczek, a tu mi pokazuje, ze to juz szosty miesiac sie zaczal...
Alez ten czas biegnie.



Tak sie zastanawiam o ile jeszcze mi brzucho urosnie, bo od kilku tygodniu jest takie samo.
Hmm, moze w takim razie uda mi sie nie dobic do rozmiarow dorodnego slonia ;)
 
reklama
Moj brzuchol to chyba bedzie ogromny. Dzis go w lustrze podziwialam - mamo, jaka armata :szok:
Ale jest taki kochany, sliczny i jedyny, bo w srodku dzidziulek moj, wiec jak wielki by nie urosl - bedzie mu wybaczone :-D:-D:-D
 
Witaj Aniołku. Życie jest pełne niespodzianek. Żeby na następnym USG się nie okazało, że bliźniaki masz, bo raz chłopiec raz dziewusia, to może tak na zmianę się ujawniają:-)
Ja właśnie wróciłam z zakupów. Pojechałam kupić prezent dla P. Jak ja niecierpię centrów handlowych, normalnie jak tylko wchodzę od razu jakaś agresja we mnie wstępuje.
Witaj Madziu!
A co kupilas na prezent??
oj znam to... te tlok i przepychanki wrrrryyyy..... zero kultury - wpychaja sie ci wszedzie i wogole....


aniołku, u mnie też dziewczynka...a bruno miał być


nic mi nie lepiej po tym antybiotyku...boję się,że to grypa albo zapalenie płuc.schowałam się pod kołdrę i leżę...i na dodatek doła mam,ryczę od kiedy się obudziłam...co za podły dzień.
oj no popatrz, nie tylko ja doznalam szoku zmiany plci :))!
Kochana kuruj sie kuruj - zdrowko najwazniejsze ---> buzki od nas na zdrowko :*

Moze rzeczywiscie niepotrzebnie sie stresuje calym tym porodem.
Maupeczko uwierz ze wszystko bedzie ok, nawet nie zauwazysz jak urodzisz kochaniutka :)... rachu ciachu i po strachu - a wtedy przytulisz malenstwo i łaaaaał ;)...

Ach witaj ponownie Słonko! :-)
Gratuluję Córeńki :-D Może Nikoś się uda następnym razem :-)
3mam kciuki żeby z maleńką wszystko było ok :tak:
Pozdrawiam!:-)
No P. juz powiedzial ze nastepny chlopak i juz :D...
dziekuje za kciuczki :*


dziś nie mam nadziei na nic.....a na uśmiechniętą buzię to już w szczególności nie...oby jak najmniej takich dni jak dziś...
To ja ci przesylam troszke mojego dobrego humorku i tych szczesliwych fluidziorow ktoryh mam dzisiaj pod dostatkiem :)))!!!!

czesc dziewczyny,
troche sniegu dzis u nas spadlo, brrr.... nie cierpie....
zycze wszystkim milego wieczoru:tak:
To sypnij nam tu troszke tego bialego puchu Piekna :)))
A wogole jak tam brzusio i fasolka?? Ciekawi mnie jaki bebzolek ci wyskoczyl, bo kiedy ostatnio tu bylam to mialas taki maly zgrabny prawie niewidoczny :)...


Katik Jak tam twoja mega cudasna pileczka... mrrrrryyy stesknilam sie za tym widokiem :)))!!!
 
Rany (PANIKA!!!), wlasnie spojrzalam na suwaczek, a tu mi pokazuje, ze to juz szosty miesiac sie zaczal...
Alez ten czas biegnie.



Tak sie zastanawiam o ile jeszcze mi brzucho urosnie, bo od kilku tygodniu jest takie samo.
Hmm, moze w takim razie uda mi sie nie dobic do rozmiarow dorodnego slonia ;)

o matko... faktycznie... a ja ok 2 tyg dalej...a zyłam sobie w przekonaniu ze w 5 jestem:-)

jeszcze chwilka i bedziemy o zabkowaniu pisały:-D
 
jedno pytanie ile wasze pociechy waza??.... moja w rowny 21tc wazyla 460g - czy to nie za duzo??.... ja to jest u was Slicznotki :)???

czesc aniołek...no niezlą niespodzianke Ci dziecina zrobiła:tak:.

Mój synek w 22tyg ważył 540g.:-D

Dziewczynki ja tylko na momencik, bo jestem wykonczona i idę sie polożyc, może później zajrzę. Sprzatałam dzisiaj chacjende, tzn umylam okna, tapicerkę, poodkurzałam itd, mężyk mi oczywiście pomagała ale to i tak ponad moje siły:-(. Bossszzeeee czemu ja taka uparta jestem, a teraz wszystko mnie boli, a plecy to mi zaraz odpadną:wściekła/y::wściekła/y:. Dobra spadam lezec...papaty
 
Jejus i co tam u ciebie Kochana?? Jak Malenka?? .... Dobrze sie czujesz??.....


a dziekuje wszytko ok, oprocz typowych dolegliwosci ( twardy brzuch, pachwiny, rwa kulszowa, szybkie zmeczenie, bole nog, czese siusiu, niekończacy sie apetyt etc:-)) wszytko dobrze. moja Margolcia ruchliwa i zdrowiutka. fika sobie w brzuszku, az tatus nie powie dobranoc i sie nie polozy w koncu lulu.
wczoraj byłysmy na wizycie i wszystko w najlepszym pozadku. mam błogosławienstwo na szkole rodzenia i zajecia dla aktywnych mam ( tylko zero motywacji do ruchu;-))

a jak TY?? dawaj zdjecie brzucholka na zamkniety:-) dawno Cie nie bylo
 
reklama
A ja wlasnie spieprzylam sie ze schodow, znaczy z jednego, ale zbilam sobie kolana i rece. Mam nadzieje, ze malej nic sie nie stalo. Na brzuch nie uladlam, tylko tak jakos na bok, wlasciwie na boczna czesc mojego ogromnego zadka.
 
Do góry