reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

o kurde? żartujesz??:shocked2:jessus- ciekawe co u mnie wyjdzie z środe- wierzę głęboko że Antosiowi nie odpadł siusiak . Mam nadzieję że z Twoja córcią wszystko będzie dobrze :-) musi być. Trzymajcie się cieplutko
No Nikosiowi odpadl :p.... ale zycze ci Pikekna zeby dalej byl tam u Ciebie chlopaczek :)...

placuszek robisz?? a jaki Kochaniutka :)??....
 
reklama
Witaj Aniołku. Życie jest pełne niespodzianek. Żeby na następnym USG się nie okazało, że bliźniaki masz, bo raz chłopiec raz dziewusia, to może tak na zmianę się ujawniają:-)
Ja właśnie wróciłam z zakupów. Pojechałam kupić prezent dla P. Jak ja niecierpię centrów handlowych, normalnie jak tylko wchodzę od razu jakaś agresja we mnie wstępuje.
 
aniołku, u mnie też dziewczynka...a bruno miał być


nic mi nie lepiej po tym antybiotyku...boję się,że to grypa albo zapalenie płuc.schowałam się pod kołdrę i leżę...i na dodatek doła mam,ryczę od kiedy się obudziłam...co za podły dzień.
 
Moze rzeczywiscie niepotrzebnie sie stresuje calym tym porodem. Dadza mi oxy i po chwili bede miala wszystko z banki. Tylko co z tym cholernym znieczuleniem??? Jakos to bedzie.
Co do Meksykanek, ktore rodza i zyja, to jest tak, ze wiekszosc z nich nie ma innego wyjscia. Od wczesnego dziecinstwa mowi im sie, ze maja sluzyc swojemu panu i wladcy - najpierw to ojciec, a pozniej maz, nie zadawac pytan, nie domagac sie podstawowych praw, a slowo meza traktowac jako swiete i jesli on chce miec 10 dzieci, dac mu je. Tutejsze kobiety dziwia sie, ze ja - biala twarz- uwazam za normalna obecnosc ojca przy porodzie i znieczulenie do porodu podane.
Ach dlugo by rozprawiac na ten temat.
Teraz zaprzata mnie sposob w jaki moge zdobyc tak pokazna gotowke.
prace chalupnicza przyjme ;)



Aniolek, mam nadzieje ze z Twoja cora wszystko bedzie dobrze.

Tak sobie na pocieszenie mysle, ze USG czasem pokazuje dziewczynke a rodzi sie chlopiec, lub na odwrot ;) Czasem sugeruje jakies wady, a dzidzia rodzi sie zdrowa jak dab. Oby i w tym wypadku tak bylo.
 
witam was Kochaniutkie :*

u mnie luz blues, jest po polowkowym i okazalo sie ze z siusiaka zrobila sie piczunia i mam Nadie :)...
moj gin mial podejrzenie wodoglowia, ale poki co wszystko jest w granicah norm, z tym ze za tydzien kolejne usg sprawdzajace czy ilosc plynu w glowce jest ok.....
a co tam u was Slicznotki?? :*:*:*

Ach witaj ponownie Słonko! :-)
Gratuluję Córeńki :-D Może Nikoś się uda następnym razem :-)
3mam kciuki żeby z maleńką wszystko było ok :tak:
Pozdrawiam!:-)
 
Serniczek w piekarniku... Dopiero teraz.
Wczesniej wzielo mnie na przemeblowywanie. Rety, ja to mam jakiegos fiola. Mialam odpoczywac caly weekend, a znow sobie wynajduje zajecia.
W dodatku zalapalam syndrom wicia gniazda.
Przesiedzialam z pol godziny w pokoiku corenki (na razie to pokoj dla gosci) i myslalam jak go urzadzimy, gdzie i co bedzie stalo, co kupic, jak pomalowac... I tak sie wzruszylam, ze beczalam jakby ktos mi jakas krzywde zrobil. Kurcze, juz bym najchetniej dzie pobiegla do sklepu po farbe, naklejki, kupila komodke, lozeczko, przewijak itd i malowala, dekorowala i ustawiala :-D:-D:-D Jestem podekscytowana na maxa ta koncepcja :-D:-D:-D
 
reklama
Jak ja Cie swietnie rozumiem.
Juz wiem jakie lozeczko kupimy dla Konstancji, jaki kolor bedzie mial pokoj i jak go przyozdobie motywami roslinnymi - nie lubie naklejek, wiec z pedzelkiem w reku bede dzialac :-). Juz nawet kupilam fotel na biegunach (to akurat przed przeprowadzka) i tylko bede musiala na nim tapicerke zmienic, bo kolor srednio mi sie podoba. Mam tysiace pluszowych zwierzatek (no dobra tylko 7 ale za to przeroznej wielkosci). Rozgladam sie za materialem na zaslony. I juz najchetniej dzis zabralabym sie za remont. Niestety sama farby do domu nie przytargam, wiec musze czekac az Ukochany zrozumie, ze jest zapotrzebowanie. A znajac jego, bede musiala na to do kwietnia czekac :wściekła/y:
 
Do góry