reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
czesc laski, ale tu naprodukowalyscie znowu:angry:
pieluchy jednorazowe fajna sprawa, i tez sie w nie zaopatrze, musze jeszcze o tym dokladnie poczytac.. odpowiadaja mi te co aniam link przeslala, a ktoras z was pisala zeby kupic jakies tam tansze i mozna do nich wkladac tetre albo pociete reczniki:confused::baffled: o co tu chodzi:eek:
chusta do noszenia dziecka nie wchodzi nawet w gre u mnie:no:
akaata-no w szoku jestem co cie spotkalo, trzymaj sie kochana, jakos sie to wyleczy i bedzie dobrze:yes:
a co do problemow ze spaniem, to ja tego nie mam, spie jak kamien:-p
a co do bolow brzucha to mam czesto, chyba codziennie, raz mnie boli, raz ciagnie, raz kluje, juz sama nie wiem, codziennie cos innego i w innym miejscu, nie wiem co to:oo:
 
Ja chce chuste bo przy dwojgu różnie może być .. nagle się szymkowi może zachciec do wózka spac np.. i co afera będzie że dziecie jedzie a on nie . A tak młodsze w chuste i po temacie :)

Justa - sa takie otulacze i w to wkładasz tetre czy inne ustrojstwo:tak: Na tej stronie co podałam jest łatwo wszystko wyjaśnione . Bo ja też nie kumałam czaczy jeszcze chwilkę temu
 
a co do problemow ze spaniem, to ja tego nie mam, spie jak kamien:-p
a co do bolow brzucha to mam czesto, chyba codziennie, raz mnie boli, raz ciagnie, raz kluje, juz sama nie wiem, codziennie cos innego i w innym miejscu, nie wiem co to:oo:


Ja tez śpię jak kamień, na siusiu nie wstaję, z Nadia też nie wstawałam aż do porodu przesypiałam całą noc i mam nadzieję ze teraz też tak będzie.
Ja też mam tak z brzuchem jak ty, wszystko na raz albo po kolei i co chwilę gdzie indziej.
 
Witam Was kochane po paro dniowej przerwie:)ale nie mam czasu na kompa ostatnio:(na dodatek od tygodnia opiekuję się 2 letnią córą mojej kumpeli bo ona wyjechała i siedzę z nią dziennie po 9 godz.a ona wraca za 5 tyg.+moja 2 i M masakra :szok:.Brzucho rośnie z dnia na dzień i buszuje po nocach jak ja chcę spać,przeważnie od 22-giej:)Czytałam na temat tych pieluszek jednorazowych,jest to bardzo zdrowe dla bobasa,mój synuś był na tetrach i koszmar, non stop przesikany i to wszystko razem z kaftanikiem itd.chłopcy siusiają do góry:)nic tylko prałam w specjalnych proszkach ,płukałam w płynach i prasowałam a on non stop miał uczulenie.No i musiałam kupic pampersy ale oboje mieli orginały bo od zwykłych zaraz były pupy czerwone.Wodę do kompieli gotowaliśmy i wogóle zawirowania bo to 1-wsze dzieciątko.A córę od początku uczyliśmy wszystkiego kąpała się w takiej wodzie jak my,prałam też w tym samy proszku co nasze i nie miała nic.Ale nabazgrałam.
Pozdrawiam was gorąco i wasze brzusie:)
 
Witajcie!
Ja jak zwykle nie mam czasu pisać, ale się przypominamy.
Obroniłam pracę mgr na 5, dostałam nawet za nią wyróznienie :szok:.
Wyprawiliśmy Izuni roczkową balangę w Halloween.
Wszystko w porządeczku, dziś mam wizytę u gina :tak:
Trochę mnie brzuch czasem pobolewa, jak ponoszę Izunię.
Spytam dzisiaj co i jak.

Widzę, że temat chust.
Mam i chwalę. Izunia też lubiła być noszona.
Oczywiście nie mówię o całodziennym noszeniu, ale na krótkie wypady, albo w górki to super-wygodne rozwiązanie.
Miałam również nosidło, ale jak dla mnie koszmarnie niewygodne.

MIŁEGO!
 
Magda Ciosek i kamisia co do problemów ze snem... Mam dokładnie to samo budzę się godzina 2-3 i nie mogę zasnąć za chiny ludowe, wkurza mnie każdy najmniejszy dźwięk, ale znam sposób na to... co prawda długo nie mogłam do tego przywyknąć, ale lepsze to niż bezsenność... STOPERY do uszu, tylko musicie kupić takie porządne, nie jakieś plastyczne (czyli takie do formowania jak plastelina) najlepiej takie jak wtyczki z kapturkiem (najczęściej dostępne z pudełkiem) - są droższe, ale się opłaca je kupić. dzięki stoperom zasypiam, fakt, że dopiero po jakiejś godzinie, ale lepsze to niż w ogóle nie spać od 3 :-(
 
reklama
co do chust, to już wyhaczyłam na allegro z instrukcją po polsku i mam zamiar ją kupić. Słyszałam wiele dobrych opini od znajomych, którzy używają, naprawdę dziecko jest spokojniejsze, a Ty w domu, możesz porobić wiele rzeczy podczas gdy Twoje maleństwo śpi Ci na brzuszku wsłuchane w Twoje serduszko.
 
Do góry