reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Kicia w moim przypadku stopery odpadają - po pierwsze muszę uslyszeć budzik ,a po drugie usłyszeć Olę jak się ewentualnie w nocy przebudzi.
Po tych paru dniach byłam taka wymęczona, ze dziś spałam całą noc jak kamień, padłam już o wpółdo 21
 
reklama
Kicia w moim przypadku stopery odpadają - po pierwsze muszę uslyszeć budzik ,a po drugie usłyszeć Olę jak się ewentualnie w nocy przebudzi.
Po tych paru dniach byłam taka wymęczona, ze dziś spałam całą noc jak kamień, padłam już o wpółdo 21

no tak to może być problem faktycznie, ale powiem Ci, że ja słysze każde walnięcie, budzik tymbardziej, dobijanie się mojego kota nawet przez stopery. Ale poprostu może mam dodatkowy sensor ;-)
 
hej dziewczynki
chwilkę mnie nie było, a Ttyle naprodukowałyście że sie nie dam rady przekopać...

malenko
gratuluje:)

co do spania- tez mi sie sen strasznie lekki zrobil, wstaje ze 2-3 razy do kibelka, jak sie moje kochanie przewraca na 2 bok to sie budze, nie mowiac juz o wszelkich hałasach i tez chodze strasznie niewyspana:(

chusta... sama nie wiem czy sie zdecyduje- z jednej strony slyszlam wiele dobrych opinii a z 2 boje sie zeby nie bylo tak jak np ze spaniem z rodzicami- po jakims czasie robi sie problem i dzidzia nie chce sama spac, a te pare kilo wiecej na szyi robi roznicę... Jerza jakoś nie rozpiescilismy zanadto, sam usypia, sam sie bawi, a ja moge cos zrobic i tylko na niego zerkac

bede sie teraz u Was troszke rzadziej pojawiac, chce skonczyc te glupia prace mgr do konca roku a poza tym 3.12 mam przedostatni na studiach egzamin, musze go zdac teraz bo jakos tak w czerwcu mi sie srednio usmiecha...

miłego dzionka!!
 
a co do bolow brzucha to mam czesto, chyba codziennie, raz mnie boli, raz ciagnie, raz kluje, juz sama nie wiem, codziennie cos innego i w innym miejscu, nie wiem co to:oo:

Witaj w klubie :eek: Ja w sumie się tym już trochę martwię bo mam tak od 2 tygodni (ale byłam u gina-zbadał i stwierdził, że wszystko gra i mam brać duużo magnezu, ale dziś też mam wizytę to zapytam znowu) bo raz gniecie, raz kłóje w podbrzuszu, raz z jedne raz z drugiej strony albo po środku :sorry2: czytałam że to te wiązadła się rozciągają prawdopodobnie, co nie zmienia faktu, że nie uspakaja mnie to że codziennie mnie brzuch boli :wściekła/y: a mówią, że ciąża to nie choroba :eek: Ja staram się dużo leżeć bo wtedy jest lepiej, no i nie brać no-spy bo jednak nic nie jest obojętne dla dzidzi :no:

Życzę wszystkim mniej uciążliwych "bóli" i duzo zdrówka! :-)
 
Ja tez sie interesuje takimi pieluchami. Nie tylko ze wzgledow ekologicznych, ale takze ekonomicznych ;-) Na ktorejs ze stron jest policzone, ze na pieluchy wydaje sie srednio 1400 zl rocznie :szok: Te wielorazowe maja bardzo dobre opinie - rzadko sie cos odparza. No i wcale nie trzeba miec nie wiadomo ilu tych pieluch, wystarczy kupic 4 otulacze, a do srodka mozna pakowac co sie chce - tetre, pociete reczniki i pociety kocyk polarowy (odciaga wilgoc od skory) np. z Ikei za 6zl ;-).

Mnie jeszcze zainteresowalo EC, mysle, ze to bardzo fajna sprawa :tak: Tutaj link do krotkiego filmiku jakby ktoras nie wiedziala o co chodzi bezpieluch.pl - Pożegnanie z pieluszkami - Start :tak:

A co myslicie o noszeniu dzieci w chustach? Mnie sie to strasznie podoba, tutaj jest filmik ktory dobrze to motywuje (chociaz samo wykonanie filmiku strasznie mnie smieszy :-p:-D;-)):
YouTube - Prezentacja




W koncu maluch rozstawi nozki, ciesz sie, ze masz okazje pojsc na drugie usg juz niebawem :tak:

Dziewczynki kiedy wedlug Was jest najlepszy moment na usg 3d/4d???? Czy ktoras z warszawianek ma upatrzonego jakiegos gin, ktory robi takie usg i nagrywa na plytke?

co do pieluch, to w zeszłym tygodniu teściowa mi opowiadała, że w hiszpani są pampersy wielorazowego użytku. ja jestem jak najbardziej za takimi pieluszkami, fakt, jednorazowe faktycznie są wygodniejsze, bo tylko się je wyrzuca, ale ja się wychowałam na pieluchach normalnych i jakoś mama mi mówiła, że moja skóra była zupełnia inna niż skóra dzieci które teraz używają jednorazówek.

co do usg 3d/4d ja będę robiła Centrum Medycznym Lim bo wiem, że posiadają, a że chwalę sobie opiekę tutaj no to nie szukam innego lekarza. Ale spytam koleżankę która niedawno rodziła, może ona kogoś w Warszawie poleci.
 
Witaj w klubie :eek: Ja w sumie się tym już trochę martwię bo mam tak od 2 tygodni (ale byłam u gina-zbadał i stwierdził, że wszystko gra i mam brać duużo magnezu, ale dziś też mam wizytę to zapytam znowu) bo raz gniecie, raz kłóje w podbrzuszu, raz z jedne raz z drugiej strony albo po środku :sorry2: czytałam że to te wiązadła się rozciągają prawdopodobnie, co nie zmienia faktu, że nie uspakaja mnie to że codziennie mnie brzuch boli :wściekła/y: a mówią, że ciąża to nie choroba :eek: Ja staram się dużo leżeć bo wtedy jest lepiej, no i nie brać no-spy bo jednak nic nie jest obojętne dla dzidzi :no:

Życzę wszystkim mniej uciążliwych "bóli" i duzo zdrówka! :-)

Mnie wczoraj wieczorem też bolał brzuszek i to dość długo. Taki ból pomieszany jakby ze skurczami już sama nie wiem :zawstydzona/y: Fakt faktem, że wczoraj pół dnia spędziłam w pociągu na siedząco i może to miało wpływ. Nospę czasami lepiej wziąć niż nie brać. Tak mi mówiła lekarka, że nospa mniej szkodliwa niż np. skurcze. No nic dzisiaj już trochę lepiej więc może to te podróże tak na mnie wpływają :sorry2:
 
ja codziennie do pracy dojeżdżam 40km, więc lepiej, żeby siedzenie czy stanie nie wpływało na mnie :eek:
a też ostatnio miewam bóle w brzuchu, ale powtarzam sobie, że to pewnie się miednica rozszerza, a że ból nie jest ostry to nie ma co się na zapas martwić.
 
Ostatnia edycja:
Ufff zaczynam nadrabianie:-)

głowa mi pęka i gardło drapie więc lecę z cebulą od rana:eek:
Wczoraj pierwszy raz jadłam śledzie w ciąży... jeszcze ogórki muszę dorwać żeby tradycji stało się zadość:-p
S wrócił z wojaży i powiedział że nie było go 3 dni i widzi jak mi brzusio urósł:-D w końcu ktoś;-) i w supermarkecie jak mu mówiłam ze się jego potomek rozpycha to kucnął i zaczął się do brzucha drzeć "cześć maluszku tu tato":oo::oo::oo::oo:

Aniam141 ja też chustę kupie nawet S nauczy się wiązać -bo mu się chyba podoba pomysł z noszeniem dzidzi tak przy sobie:-) o pieluchach też myślę....

Karola322:-)

Justys84 ja też wizytuję gina w poniedziałek:tak:

Kasia1101 jak ja mam zamiar kichnąć to się w kulkę zwijam żeby mi brzucha nie pociągnęło...

Magda ciosek współczuje -ja nie spałam tylko przez pełnie a już dziś do 10 prawie:-p może ciepłe mleko przed snem???

Waniliowa mi ostatnio lekarz opowiadał o zaświadczeniu od kardiologa że nie może się babka męczyć przy porodzie -chyba chciała cesarkę -a oni jej klamrę jakąś założyli czy coś... masakra... ja się boję cesarki i chyba bym spanikowała jakby mi mieli ją robić....:no: dobrze więc dopytaj co i jak bo kurczę potrafią złośliwi być...

Olapolap jak samopoczucie?

Akaata trzymam kciuki -a ze szpitalem coś zrobisz? jakaś skarga czy coś? kurcze może nie jedną osobę tam zarazili... znajdź wiec innego lekarza który Ci dordzi a przynajmniej skonsultuj z nim przypadek -bo lepiej jak dwóch się wypowie niż jeden zawali sprawę...

Basia0412 witaj i zostań z nami!!! i moze suwaczek wstaw żeby uwierzyć i codziennie odliczać:-) o już jest -super:tak:

Aniez aleś się zezłościła -idź i komuś nazmyślaj:-p

Katik u mnie połozenie się na wznak to znczy od razu -czas pobuszować:-)

Jestesaniołkiem -zuch dziewczyna -teraz odpoczywaj i dbaj o Was.

Rudzia789 no a Twój suwaczek w miejscu też nie stoi:tak: kciuki za badanka i mniej stresu

Aga002 musi być dobrze i będzie:tak:

Zielona maupa ale to nie chodzi o to zeby cały czas malca ze sobą targać... z kuchni do pokou itp.:-D Dla mnie maluch mógłby spać i leżeć a jak do sklepu wyjdę to z chustą żeby wózka nie targać np.... no nie wiem ale nie zamierzam się przyszyć do tej husty:eek:

Justa24 problemy z kręgosłupem?? a dla mężusia to się nie nada?

Elma nie wstajesz na siku -szczęściara -ja moge pół nocy latać i jeszcze na dodatek -śpię, nic mi sie nie chce, przesunę się o 2 cm i już.... wstań i leć -ja z zamknietymi oczami chodzę:-p

Mycha30 i nie używałaś proszku do prania dla dzieciowych ubranek? czyli można spróbować??? nie mam -ale ponoc nie ma się co martwić po tym zastrzyku po poprzednim porodzie??? no nie wiem

Malena81 czyli doświadczenie górą -chusty są ok;-) gratuluje Pani mgr:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Kici69
potrzeba matkom wynalazków:-D:-D:-D:-D:-D

Ewka84 trzymam kciuki za koniec głupiej pracy magisterskiej:-)

Ella1 mnie też ciągnie gniecie kłuje -no ale co się dziwić -teraz już będzie tylko gorzej:confused:

Uciekam dziewczyny -miłego dzionka!!!!
 
Malena81 gratuluję i zazdroszczę, bo sama się za mgr swoją zabrać nie mogę:zawstydzona/y:

Tylko wpadłam się przywitać, bo zaraz do biura jadę.
Pracy mam ostatnio straaaaaaaaaaaasznie dużo, po kilkanaście osób dziennie się do Oriflame wpisuje i trzeba wszystko tłumaczyć, wysyłać listy, katalogi, cenniki... Już mi się nawet po nocach śni, że wysyłkę robię:-D Aż strach pomyśleć jak od 16listopada zrobią wpisowe po 1zł, 90zł w prezencie i kuferki kosmetyczne będą rozdawać - to dopiero będzie szaleństwo:tak:
Wczoraj przed północą zaliczyłam pierwsze ciążowe wymiotowanie bez przyczyny:szok:
Wcześniej 3 razy mi się zdarzyło, ale w podróży, podczas jazdy do biura (też dojeżdżam 40km i to serpentynami po górach).
Miłego dnia Kwietnióweczki, zajrzę do Was wieczorem;-)
 
reklama
Ja chce chuste bo przy dwojgu różnie może być .. nagle się szymkowi może zachciec do wózka spac np.. i co afera będzie że dziecie jedzie a on nie . A tak młodsze w chuste i po temacie :)

ja jeszcze nie jestem pewna ale co do chusty to pomysle nad nia dlatego ze to tez moje drugie i wydaje mi sie ze bedzie mi duzo latwiej i wygodniej...
a opini na temat chust czy nosidelek tyle co ludzi wiec najlepiej sammu przemyslec sprawe i zdecydowac :)

Witajcie!
Ja jak zwykle nie mam czasu pisać, ale się przypominamy.
Obroniłam pracę mgr na 5, dostałam nawet za nią wyróznienie :szok:.
Wyprawiliśmy Izuni roczkową balangę w Halloween.
Wszystko w porządeczku, dziś mam wizytę u gina :tak:
Trochę mnie brzuch czasem pobolewa, jak ponoszę Izunię.
Spytam dzisiaj co i jak.

Widzę, że temat chust.
Mam i chwalę. Izunia też lubiła być noszona.
Oczywiście nie mówię o całodziennym noszeniu, ale na krótkie wypady, albo w górki to super-wygodne rozwiązanie.
Miałam również nosidło, ale jak dla mnie koszmarnie niewygodne.

MIŁEGO!

GRATULACJE wielkie :):):)


13x13 dziekuje.. ja sie juz powoli pakuje jutro o 20 laduje w poznnaiu i zaraz po tym jade do szpitala na pierwsze badania sama nie wiem co mnie czeka ale wierze ze wszytsko bedzie wporzadku :)
 
Do góry