reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

hej dziewczyny.
Tak się od dłuższego czasu zastanawiam: czy jest możliwe określenie daty początku ciąży na miesiąc po ostatniej miesiączce przy cyklu ok 35 dniach?
Moja gin tak mi określiła na 1 lipca, natomiast pierwszy dzień ost miesiącz.był 2 czerwca.
Tak mi tu ciągle nie pasuje...
Sprawdzałam z wieloma wyliczeniami online i za nic mi nie wychodzi:confused:...
Dziewczyny,co o tym myslicie?Ja już się totalnie zakręciłam...
 
reklama
hej kobitki:)

dziwne,ze ci policzyla na lipca,szok,ja tez mam cykle 35-dniowe,ostatnia @ byla 23 czerwiec,a termin mam jak na razie na 9 kwietnia,gin powiedzial,ze to jeszcze moze ulec zmianie ale napewno nie wiecej niz dwa tygodnie
 
Ostatnia edycja:
hej odnosnie spania w biustonoszu
przede wszystkim miekki i wygody, lepiej za duzy niz za mlay, sa tez fajne bluzki/koszulki spotowe ze sciagaczem pod biustem, wazne zeby sie nic nie odciskalo w nocy i zeby bylo nam wygodnie, to tez zalezy od wielkosci biustu im wiekszy tym wieksza obawa ze sie znieksztalci po porodzie (podobno niezaleznie czy sie karmi czy nie) warto pochodzic po sklepach i kupic cos naprawde pasujacego bo w nocy nie moze nic przeszkadzac w spaniu
nie kazda dziewczyna akceptuje spanie w biustonoszu, ale ja uwazam ze te pare miesiecy warto jesli to ma jakkolwiek pomoc potem

pytalyscie tez o przytulanko, my w porownaniu do okresu staran zesmy zwolnili, ale mysle ze nie mam zabronione tylko ze ja jestem wieczorem taka zmeczona :-:)zawstydzona/y: moze w 2 trymestrze powroci energia i do tego :-)
 
A mnie nic nie jest. Zaro objawów, bóli brzucha, mdłości itd. I martwie sie czy wszystko w porządku.... Czy któraś też nie ma żadnych objawów??
 
Vogue ja tez nic nie czulam do 6.5 tyg soie zaczelo...Takze ciesz sie chwila...
Agnieszka Reymond wg moich obliczen, data poczecia wychodzi gdzies 13-19 lipca, co by Ci dalo teraz wlasnie 4 tygodnie i kilka dni od poczecia.....
 
Cześć Dziewczynki ;-)
Troszke mnie nie było, bo zrobiliśmy sobie z M dłuższy weekendzik ;-)
Nie ma to jak poodpoczywać poza miastem...
Czytam właśnie zaległości :-p
Widze, że ze mną dzieje się podobnie- też mam napady głodu i niestety przytyłam już troche :baffled: No i od tygodnia popołudniami mam brzuch wzdęty jak balon :baffled: Gorzej, że jestem głodna a nic mi nie smakuje :szok: Wszystko co kiedyś lubiłam teraz jest be! Mam ochote na zupelnie normalne i nieciekawe rzeczy- jak np. Chlebek z masełkiem i szynką- masakra- a dla mnie teraz niebo w gębie! :-)
Co do zmęczenia to ja pobijam rekordy!- Wieczorami nie mam siły kompletnie na nic! Nawet z kompem w łózku leże bo siedzieć nie mam siły po powrocie z pracy! :confused: Od jkaiś ponad 2 tygodni jestem wprost permanentnie wykończona!
Poza tym chyba w normie... mdłości przez jakies pół dnia w sumie i o różnych porach, ale nie są natarczywe ;-) Brzuch boli codziennie ok 21 wieczorem, ale w dzień raczej jest spokój.
Nie mogę się doczekać wizyty u lekarza- jeszcze 10 dni.... ale wierzę że wszystko bedzie dobrze, bo narazie chyba jest- tak myslę :-)
Dobra, trzymajcie się ciepło w to niedzielne popołudnie :-D
 
hej dziewczyny.
Tak się od dłuższego czasu zastanawiam: czy jest możliwe określenie daty początku ciąży na miesiąc po ostatniej miesiączce przy cyklu ok 35 dniach?
Moja gin tak mi określiła na 1 lipca, natomiast pierwszy dzień ost miesiącz.był 2 czerwca.
Tak mi tu ciągle nie pasuje...
Sprawdzałam z wieloma wyliczeniami online i za nic mi nie wychodzi:confused:...
Dziewczyny,co o tym myslicie?Ja już się totalnie zakręciłam...
wiesz co,wedlug mnie, to cos jest pochrzanione. Jak dla mnie powinna liczyc od tego 2 czerwca. W lipcu @ juz nie dostalas, bo w polowie czerwca doszlo do zaplodnienia. Nie wiem dlaczego bierze pod uwage jeszcze kolejny termin @ ktory ju nie przyszedl. A moze sie nie zrozumialyscie? Przy nastepnej wizycie porusz ten temat, powiedz ze czytalas i zastanawiasz sie dlaczego tak liczy.



My odpoczywamy. Tesciowie wyjechali... nastala cisza i blogi spokoj. Jak dobrze!:-p
 
reklama
Witam właśnie wróciłam z tygodniowego urlopiku :)jutro idę do lekarza może już na usg zobaczę fasolkę :-).Gorąco Was pozdrawiam kwietnióweczki,odezwę się po wizycie i zdam relację:)Tylko boję się żeby nie przytyć tak jak w poprzednich ciążach po 20 kilo chociaż udało mi się wrócić do normalnej wagi 57kg.Tylko te rozstępy masakra!!!!!!!

gapa ze mnie bo nie umiem wkleić suwaczka:(
to tak jak nowa się wkręca:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry