reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

w takim razie trzymajcie kciuki..
a wszystko pewnie bedzie ok:-)
ja tez bede trzymała i od kwietnia ruszamy w misję spacerowa z naszymi dzidziami

pozdrawiam
 
reklama
Czesc dziewczynki ja po pracy...:happy2:
Dzis mialam straszny dzien...Bardzo slabo sie czulam caly dzien...w kosciach mnie lupalo tak jak na grype..Samopoczucie nie moglo byc gorsze...cod...to jest chodzilam zdenerwowana, nadasana...Piersi bola niemilosiernie...a jesli chodzi o glod..lekki .Sluchajcie tego,czy ktoras z Was to ma???
Przebiega to u mnie tak::shocked2:
Cos mi slabo, czuje jakbym miala wode w zoladku i jakby mi sie przelewala....Robi mi sie goraco, duszno, zle jednym slowem czuje sie zle i za chwile co...czuje lekki głod...czyli jest to powodem mojego zlego stanu przed odczuciem glodu...
To jest niesamowite, sprawdzilam to juz kilka razy..najgorze, ze powtarz sie to co 40 min.....:dry:
Poranki sa ciezkie...jestem wyczerpana i nie moge ustac na nogach...brzuch pobolewa mniej....ciesze sie bardzo....
Twarz cala w pryszczach...Tragedia ale to niewazne....:-D
 
witam wszystskich, w poniedziałek byłam u ginekologa ale powiedział ze jeszcze mam za małe stężenie hcg i nic sie nie zobaczy kazał przyjśc za tydzień, a że jest to moja druga ciąża , bo pierwsza poroniłam kazął mi sie tylko wylegiwac i spacerowac nic wiecej, chcieliśmy z mężem wyjechac w góry bo jestemy na urlopie ale nie ryzykujemy:biggrin2: gdzyż pierwsze poroniłam, mam nadzieje ze tym razem sie uda, jak cos to w połowie kwietnie w końcu zostaniemy rodzicami

ticker.php
 
Witam wszystkie nowe mamusie !!!!
ja na USG pójdę chyba w poniedziałek bo teraz jestem w 6 tygodniu oczywiście z moich wyliczeń mam nadzieje że już będzie iło serduszko bo lekarz jeszcze przyjmuje w czwartek ale może będę musiała zrobić jeszcze jakieś dodatkowe badania typu krew itp.a ja w następną sobotę chcę jechać do Holandii z mężem więc chciała bym już wiedzieć że wszystko ok:tak::tak: tzn pojadę jak lekarz nie będzie widział zadnych przeciwskazań:tak::tak::tak:w końcu dzidzia najważniejsza:tak::tak:
Mam straszne mdłości wy też tak macie już stosowałam chyba wszystko dzisiaj kupiłam herbate imbirową ale nawet to nie pomaga:szok::szok::szok:

trzymam kciuki za wszystkie mamcie wyierające się na USG zdajcie relacje co:tak: i jak
 
dzisiaj byłam u gina. Na razie jest ok, ale mam przyjmowac przez miesiac duphaston. Fasolka ma 10,3 mm, w bąbelku było bardzo słabo, ale było widać dzidziusia jak sobie pływał i najważniejsze - ciąża jest żywa, serduszko pięknie bije!!!
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczynki ja już po wizycie -mam brać duphaston, witaminy i nie biegać nie tańczyć nie jeździć na rowerze nie szaleć nie robić przysiadów... i jeszcze milion innych rzeczy usłyszałam co mi nie wolno. Mój kropek ma 0,46cm i serduszko jeszcze nie bije ale lekarz powiedział ze to jest młodsza ciąża niż by wynikało od dnia ostatniej @ więc pewnie owulka sie przesunęła. Progesteron w normie i hcg jak dla 5 tc. Bosko

Justys
cudownie że już widziałaś serduszko -mi jeszcze dziś nie było dane ale dobrze że badania są dobre a nawet świetne dlatego też czekam na wizytę 2go żeby serduszko Kruszka podziwiać:tak:

Toola i my już niedługo usłyszymy serduszka jak dzwony :tak: i nawet płytę sobie nagramy i będziemy słuchać w kółko w domu:-D:-D

AAnuusiaa gratuluję ogromnie -ja też byłam dziś na usg moje dziecię jest chyba młodsze od Twojego pomimo ze mam wcześniejszy termin -bo zobaczyłam tylko 0,46cm. Trzymam i za Ciebie kciuki:-D

Zarkach oby przeczucie Cię nie zawiodło i oby lekarz je potwierdził. Nie przejmuj się -trzeba myśleć pozytywnie!!!!!:tak: co do lekarzy -przyznaję Ci racje -takimi słowami tylko straszą i ranią

Bosiaczek tak to jest z naszymi pęchrzykami i kropkami -my liczymy sobie inaczej, lekarze inaczej a dzieci i tak wiedza lepiej:-D

Coyote więc trzymam kciuki za wizytę i żeby czas zleciał szybko. Zobaczysz już małego człowieczka -to będzie niesamowite uczucie:-) gratuluję!!!!

Agnes1 spokojnej podróży i odpoczywaj !!!!

Vougue ja też jestem dobrej myśli i do 11 kwietnia będziemy się tego trzymały.

Ella każda z nas by chciała i boli do zywego kiedy sie traci swoje maleństwo ale to nie jest wątek na którym mamy się straszyć -musimy się wspierać i ni popadać w panikę.

Margot
no to w końcu nie jestem sama a już myślałam ze na 10 to będą puste szpitale:tak: ale sądząc po tym co piszesz to moja kruszka jest chyba młodsza pomimo okresu od ostatniej @

Olapolap nie jest niebezpieczne takie usg -przecież nikt by nie ryzykował. Tylko wątpię zebys dostała skierowanie na hcg -na usg zobaczy pęcherzyk. Ja dziś robiłam betę ale prywatnie o skierowaniu nie było mowy. Tak -miałam za niski progesteron.

Wesoła nic się nie martw bo to są wariaci i tylko straszą!!! echo słychać przy hcg wyżzym niż 17 tys wiec luz!!! nie ma reguły a i owulka jak przesunęła się o dzien czy dwa to przy takim maleństwie to wielka różnica!!!! nic sie nie martw:no:

Forget me not
-jak ja zczęłam się zajmować dziwnymi rzeczami to też wszystko przeszło:tak: ach my baby...

Dagsila witaj. Trzymam kciuki i nie martw się -dlatego czytanie jest przekleństwem bo się nakręcam. Czekam na dobre wiesci:tak:

Ilonka
badałaś poziom cukru? zbadaj i jeśli jest ok to po prostu uroki ciąży:-)

Kwiatuszek spokojnie -każdy lekarz tak powie bo to prawda -mają lipne usg nie widzą ciałka żółtego i nic nie mogą powiedzieć a Ty niepotrzebnie się martwisz jak Wesoła!!!!

Amorek
tym razem będzie dobrze -trzymam kciuki

Milena11
dziekuję że uspokajasz dziewczyny -ja czytałam że nie liczy się wielkość pęcherzyka tylko tempo jego wzrostu !!!! i mnie tez uspokoiłaś przy okazji -dziękuję:tak:

Makaronka u mnie na interpretacji 21000 to 6 tc -gratuluje serduszka bijącego:tak: leż i odpoczywaj -dbaj o Was!!!

Katik życzę Ci cierpliwości do tego 12 tc. Tak to jest z mdłościami -pociesz się ze jeszcze tylko o k ...hmmm.... 7-8 tygodni

Ada1989 witaj:-D

Sospettosa święta racja -jak się widziało co się brało to nie można być nieszczęśliwym a ze są gorsze dni -to trzeba to przetrwać:tak:

Agnieszkareymond
swięte słowa -a lekarzy nie ma co słuchać bo człowiek oszaleje!!! zawsze trzeba brać mrgines

Camela80 trzymam kciuki&&&&&&

Kasiorka22 długa i szczęśliwa i za to trzymamy kciuki i modlimy się codziennie:tak:

Uciekam dziewczyny i zabraniam się martwić -co mają powiedzieć te które na usg czekają do 12 tc? oszaleją tutaj!!!!:wściekła/y:
Do jutra
papa
 
reklama
Ella1 oj tych niepewności to jest bardzo wiele i też podejrzewam że to te zmiennie nastroje:p dziś nawet z tego strachu o moja fasolinke az sie popłakałam, ale pospałam i wszytsko przeszłam znowu widze wszytsko dobrze:)
Ella1 i margot_xs miałyście już pierwsze USG??

Nie, ja jeszcze nie miałam pierwszej wizyty- mam dopiero 26.08 i wtedy też zapewne USG, ale wierzę że mimo obaw to wszystko będzie dobrze ;-)
 
Do góry