reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

Ilona i Coyote-ja tez mam buzie wyspana!Zawsze maialam problem z cera i mysalam ze w ciazy przejdzie:)ale to nic-moze pozniej sie ureguluje:tak:Jak narazie nie odczuwam wiekszych dolegliwosci jedynie boli mnie czasem tak w dole brzuszka jak przed okresem np: dzis w nocy tak mnie bolalo chwile. Chcialam sie Was spytac jak liczycie tygodnie ciazy: czy od ostatniej miesiaczki czy od przewidywanego dnia, w ktorym doszlo do poczęcia Naszych Maluszków???
Czekam na Wasze wizyty u lekarza i relacje-bedzie dobrze:-)
 
reklama
zawsze od 1 dnia miesiaczki sie liczy to jest standard a od poczecia to poprostu odjac nalezy 2 tygodnie srednio i tak porod nie jest prawnie nigdy w terminie wyznaczonym (zaledwie 5% sie to udaje) wiec to wszystko jest orientacyjne wazne zeby mniej wiecej od 1 dnia ostatniej miesiaczki bylo 40 tygodni +- 2 tygodnie to chyba duzy przedzial :-)
 
a mój dzień pracy bardzo szybko sie skończył:). wszystko było dobrze, aż nie zaczełam spędzać wiecej czasu w toalecie niż przy biurku. po 2 godz mąż ewakuował mnie do domu. mówiąć kolokwialnie muli mnie ;-)
ale w drodze do domu zakupiłam opakowanie śledzików celem konsumpcji :-D i pochłonęłam duuuuuuuuuuuuuuuuużo :)

teraz bede odpoczywać

buziaki :-D
 
Witam Was dziewczynki w pochmurny dzień

Kasiulek nic się nie martw jeśli jesz to znaczy ze organizm czegoś potrzebuje. Może posłuchaj siebie i dowiesz się o co mu chodzi:tak: ja tak jadłam póki nie dopadłam się do wątróbki -i przeszło widać za mało żelaza miałam.

Toola Twoje dzieciątko jest 1 dzień starsze od mojej Kruszynki:tak: mnie brzuch przestał boleć w sobotę jak trochę się pogimnastykowałam -jak rką odjął, ale to sprawa indywidualna kochana więc może jeszcze troszkę musisz poczekać.

Coyote dopiero 7 września? a dlaczego tak długo? byaś już na pierwszej wizycie rozumiem i dlatego kontrol dopiero za miesiąc?:confused: kochana mi nic nie pomagało na mdłości:baffled::baffled::baffled:

Aneczka77
ja też spać nie mogę i mam powera jak nigdy ale siłownia i aerobic to nie są ćwiczenia dla kobiet w ciąży. Tu chodzi o basen, pilate, jogę i ćwiczenia specjalne dla kobiet w ciąży, spacery. Nie wolno robić brzuszków i naciągaćmięśni brzucha, podnosić rąk do góry i kucać. No ale decyzja jest Twoja.

Ilonaa dziękuę -nie biorę, ale może komuś faktycznie się przyda:tak:

Bosiaczek23 podwójne gratulacje i z okazji maleństwa i z okazji ślubu:-D:-D pęcherzyk na pewno jest w normie i nie ma się czym martwić -lekarz coś by powiedział. Szczęśliwych 9 miesięcy zyczę!!!

Ilona1985
kciuki zaciśnięte&&&, modlitwa również -musi być wszystko dobrze!!!

Apis
mój lekarz kazał mi brać przez pierwszy trymestr tylko kwas foliowy -witaminy nie są dla dziecka tylko dla mamy. Dziecko weźmie sobie wzystko co potrzebuje bez pytania a nam najwyzej wypadą zęby i włosy:baffled: Ja tylko się dowiedziałam o ciąży -jak poprzednio odstawiłam wszystko oprócz kwasu.

Dagsila gratuluję!!! hmmm śledziki na chłopczyka;-)?

Katik przeraża mnie to pierwsze usg w 12 tyg -naprawdę tam tak jest? no a zdrowie kobiety jeśli jest coś nie tak? a ciąża pozamaciczna? tak pytam bo już nie pojmuję :no:

Elisse
gratuluję mamusiu ze już widziałaś swoje maleństwo -jest piękne prawda:-D czekam na relację za 2 tygodnie -już full serwis będzie wtedy!!!

Sandrahaha jest śliczniutki już w 9 tc ma już brzuszek, buźkę, rączki i nóżki i tak fajnie się rusza -podskakuje w brzuszku a to serduszko:-) myślałam ze mam omamy ale nie!!! tak było

Ella1 widzę że z tymi testami to miałaś jak ja:tak: najważniejsze ze są dwie kreseczki i teraz szczęśliwie do mety:-)

Camela80 miłego odpoczynku i gratuluję zaradnego tatusia:-p

Editek82
witaj i gratuluję:-):-)

Uciekam bo jeszcze parę spraw jest do załatwienia dziś. Jejku już nie mogę się doczekać jutrzejszej wizyty -proszę o trzymanie kciuków i modlitwę oby wszystkim nam szczęśliwie i książowo zleciało te 8 miesięcy:-)
Pozdrawiam Agata
 
13x13 juz jutro wizyta?? ale masz super, ja tez mam zamiar sie gimnastykowac, ale do bolu brzucha sie raczej przyzwyczaje, z corka mialam prawie cala ciaze i jakos musialam to zniesc, dobrze ze idzie z tym pracowac, bo jakbym miala sie tu zwijac to bym chyba poleciala po no-spe
 
Ja do lekarza zapiszę się w 8 tygodniu, bo wcześniej na USG nic nie będzie można stwierdzić.
Dziś powiem mojemu P (wczoraj był 24h w pracy). Dam mu w prezencie paczuszkę z testem:-)
 
Magda być może jest tak jak mówisz -ja wiem że wczesne usg może wykryć ciążę pozamaciczną i zapobiec usunięciu jajowodu, określić czy pęcherz płodowy jest pusty czy jest w nim ciałko żółte, sprawdzić czy ciąza nie jest biochemiczna, można też zobaczyć że ciąża się zatrzymała nawet jeśli nie ma plamienia -bo pęcherz jest dużo za mały jak na wiek ciąży no i oczywiście serduszko bije od 6-7 tc w zależności od poziomu hcg.

Toola ostrożnie z ćwiczeniami -nie przesadzaj i uważaj na siebie. I tak u lekarza powinnam być tydzień temu bo kazał przybiec jak tylko test będzie pozyywny. Cóż w tamtym tygodniu nie miał czasu a w tym też nie ma ale się wproszę na wizytę:tak:;-)
 
Czesc kobitki,ja juz po wizycie bylam wczoraj i wszystko jest ok,serduszko bije,normalnie tak sie wzruszylam,ze ach,piekny widok w ostatniej ciazy nie bylo mi dane zobaczyc nawet serduszka chyba wogole nie zabilo:(mam nadzieje,ze teraz sie uda:),gleboko w to wierze i wam tez zycze szczesliwego dotrwania do pieknego rozwiazania:),pozdrawiam
 
reklama
Witam dziewczyny:) 08.08.09 zrobiłam test ciążowy i nareszcie ujrzałam dwie piękne i tłuściutkie kreseczki:) Zaraz też pobiegłam na beta hcg która wykazała że to piąty tydzień ciąży:) Wczoraj byłam na USG ale widać było tylko na razie pęcherzyk ciążowy który ma 6mm i dobrze się rozwija:) Kolejne USG już z serduszkiem mam 22.08:)
Jesteśmy prze szczęśliwi!!!:)))) Termin porodu który sama wyliczyłam z ostatniej miesączki mam na 12.04.2010:D
 
Do góry