reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

Ja po relaksującej kąpieli, byliśmy dziś pół dnia na działce więc moje dziecie sie wyszalało i poszło wcześnie spać - miałam więc wolny wieczór tylko dla siebie, hehe :-)

Co do kalendarzy ciazy to ja wolę takie gdzie są zdjęcia, zawsze sobie mogę przyblliżyć jak wygląda moje dzieciątko :-)
 
reklama
Witajcie Kwietnióweczki! ;-)
Chciałabym i ja przyłączyć się do waszego grona... Mój termin to 2 kwietnia :-)
Daleka droga przed nami, ale mam nadzieję ze wszystko pójdzie dobrze :tak:
Pozdrawiam Was wszystkie Mamy! :-D
 
Witaj ELLU!!!

Ja za pół godzinki jade do mojej pani doktor zarejestrowac sie na pierwszą wizytę, wiec już bede wiedziała dokładnie kiedy zobaczę to moje maleństwo :-) najwcześniej to i tak za 3 tygodnie ale z ustaloną datą będzie mi łatwiej czekać i odliczać dni :-)

Miłego dnia :-)
 
Witam wszystkie nowe i będące już na tym forum kwietniowe mamunie!!!!
Jest nas coraz to więcej i super!!!
Widzę, dziewczyny,że te ciążowe dolegliwości są czasami utrapieniem...w moim przypadku wszystko przebiega teraz w miarę łagodnie. Ból piersi, czasami podbrzusze pobolewa, lekkie problemy z cerą, no i huśtawki nastroju...
Przed zajściem w ciążę brałam pigułki przez około 7 lat.był to logest, czyli bardzo lekkie...gdy się zdecydowaliśmy o starania o dzidziusia odczekaliśmy 3 m-ce na oczyszczenie mojego organizmu.a w pierwszym cyklu starań,ku mojemu zdziwieniu,udało się!!!jeszcze ciągle trudno mi w to uwierzyć, gdyż wiem,że jest tyle par ,które próbują miesiącami i bez skutku...
A wy,przyszłe mamusie,ile się starałyście?
Pozdrawiam gorąco!!!!!:-):-):-)
 
Gratulacje Agnieszko!!!
To super, ze tak szybko sie Wam udalo.
Mi wyszlo za pierwszym razem i dziekuje Panu Bogu za to bo bardzo sie ciesze i nie moge sie doczekac az bede tulic w ramionach moje malenstwo.
Pozdraiwm i milego dnia.
Ale mi sie ciezko wstaje o jejku.Jestem taka zmaeczona i do niczego.Nawet nie moge ustac na nogach musze usiasc.
Pozdrowionka
 
"Co do bólu podbrzusza, to tez mnie lekko kłuje, ale np. bardzo mnie szarpie jak sie za szybko podniose, tzn. jak siedze i szybko sie zerwe, zeby wstac to wtedy boli, musze sie przyzwyczaic do wolniejszego poruszania sie. czas wrzucić tryb ciężarny, hehe :biggrin2:"

Ja mam tak samo jak koleżanka! :-)
Ale zaczyna mi się właśnie 7 tydz. od ostatniej @ i powoli bóle w podbrzuszu przechodzą. Brzucha też już nie mam tak wydętego jak w poprzednim tygodniu. Myślę, że duży wpływ ma to co jemy w danym dniu.
 
udalo mi sie umowic na pierwsza wizyte do poloznej w poniedizalek 31 sierpnia o 10.30 :) tak sie ciesze na te wizyte, to jeszcze 2 tygodnie ale chcialabym juz tam byc i uslyszec ze wszystko jest w porzadku!! od razu gosciowa powiedziala ze nie poslucham bicia serca ale dostane skierowanie na usg wiec tak juz bedzie to mozliwe, tak bym chcial juz posluchac tego slodkiego pukania
 
reklama
Witam się w słoneczny poranek -zaliczyłam już śniadanie do łóżka i jak zrobi je mój S i tak pięknie poda z kwiatami w wazoniku to od razu większy apetyt mam:-) teraz lecę do fryzjera bo wyglądam jak wiedźma a nie mogę sobie przecież pozwolić na straszenie ludzi i podtrzymywanie stereotypu że kobiety w ciąży są brzydkie:-p:-p

Coyote oczywiście taki kalendarz to sprawa indywidualna. Ja lepiej czuję się w takim dziennym opisie choć na tygodniowy, miesięczny i kwartalny też zaglądam:tak: jeśli chodzi o zdjęcia usg to najlepiej opisze wszystko mój lekarz bo wystrzegam się takiego porównywania bo świra dostanę -czasem dzidzia jest młodsza niż wychodzi z obliczeń i wtedy jest klops -nie ważne jaki kalendarz, ważne zebyśmy były świadomymi mamami i zeby nasze dzieci urodziły się zdrowe i różowe:tak::-D:tak: Czekam na wieści od lekarza -a moze zrobi Ci już USG i zobaczysz małego bombelka?

Ella witaj!!!! ja trzymam kciuki za każdą z nas -oby szczęśliwie przebyć tą drogę, spokojnie i radośnie:-) najważniejsze to cieszyć się i pamiętać ze wtedy nasz dzidziuś też jest radosny:tak:

Ilonka1985 witaj!!! musi być szczęśliwie -z takim wsparciem musi sie udać:-) nie wstawaj więc za szybko kochana, powolutku bo jeszcze Ci się w głowie zakręci i po co to WAM:-p teraz dwójeczkę musi Twój organizm nosić więc ostrożnie!!!

AgnieszkaR my w drugim cyklu dwa razy:-) nie spodziewałam się że taka płodna jestem -szczególnie z problemami hormonalnymi i bez leków, ale widać los chce zebym miała swoją kruszynkę przy sobie i żadne hormony nie są przeszkodą:-) co do obecnego samopoczucia -póki co znadzwyczaj dobrze się czuję!!!:tak: choć nie zapeszam bo ostatnio od 6 tc to była męczarnia z nudnościami -nie nadawałam się do życia!

Kasiulek czyli jeszcze troszke potrwa zanim bóle przejdą? ja się troszkę ich boję choć już wczoraj po południu lżej mi było i lepiej się czułam. Każda z Nas jest inna...

Toola
ja również mam nadzieję że to jednorazowy incydent z tym plamieniem . U mnie było raz w 32dc i dzięki bogu sie nie powtórzyło. Mam nadzieję że u Ciebie będzie tak samo i nie bedziesz się więcje niepokoiła. W razie wątpliwości jedź do lekarza albo szpitala -oni mają obowiązek Cię zbadać i uspokoić ale mam nadziję że nie będzie takiej potrzeby. Odpoczywaj i nie martw się na zapas:tak:

Ja czuję sie dziś świetnie i oby tak dalej!
Pozdrawiam Was ciężarówki i do napisania:-)
 
Do góry