reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Kurcze z telefonu piszę i posta mi urwało :(
Agnieszka zdrówka dla Jasia :)

Aniam ja dla siebie w lumpkach szukać nie umiem ;)

Moja baletnica kończy zajęcia więc idę na nią popatrzeć.

Miłego popołudnia!
 
reklama
Cześć Dziewczyny, zajrzałam tu więc się witam i pozdrawiam Was serdecznie. Cieszę się, że u Kittek wszystko w porządku. Aniam współczuję sytuacji z kotem, widziałam wpis na fb. Agnieszka - zdrówka dla Janka!
U nas wszystko dobrze, matka się spełnia, dzieci rosną, M. kwiaty co sobotę przynosi, Lucjan namiętnie ucieka ale wraca (albo go sąsiedzi do chaty transportują), więc cieszymy się życiem.
 
Kot niestety uśpiony :-:)-(
Przez ostatnie dwa dni ataki miał co 10 min leki nie pomagały , do tego sikał pod siebie .
Kazdy dotyk sprawiał mu ból nie miałam siły go męczyć .
To prawdopodobnie coś genetycznego , bo jeden kot z miotu też już nie żyje .
Szkoda zwierza ale nie miałam sumienia go męczyć :-:)-(
 
Dzień dobry :)

Aniam przykro mi z powodu kotka ale postąpiłaś prawidłowo :tak: Jak dzieciaki się trzymają?
Jeszcze raz dziękuję wszystkim za życzenia zdrówka dla J. Wczoraj poszedł do szkoły pomimo lekkiego jeszcze bólu a wieczorem już nic go nie bolało... także ufff wreszcie. Do tego i apetyt mu wrócił więc jestem i spokojniejsza i szczęśliwa :-)

Wczoraj był trudny dzień dla mnie... dawno nie byłam tak wykończona :no: Dałam jakoś radę to ogarnąć ale nie chcę tego szybko powtarzać ;-) niestety z tego co wiem to czeka mnie to w poniedziałek bo A. na szkoleniu będzie w Krakowie i nie zdąży dojechać na czas do domu ...
Angielski J. zmienili ze środy na poniedziałek bo nazbierało się sporo dzieciaków i utworzyli 2 grupy. We środowej są 1klasiści którzy jeszcze nie piszą i J. się nudzi tam a w poniedziałki są 2klasiści (czysty przypadek że tak wyszło) dlatego mamy zmianę dni zajęć...


Pozdrawiam wszystkie i miłego dnia!


Edit...
Wróciłam do poprzednich postów i też widzę że mojego ostatniego ucięło w połowie :eek: :eek: i podobnie jak Kittek pisałam z telefonu... hmmm
 
Ostatnia edycja:
wpadam na szybko się odmeldować

Aniam czasem tak bywa:-( teraz biega po niebiańskich łączkach.
Kittek i jak tam po wizycie?
Elvie ja jestem na bieżąco bo śledzę "zabieganą";-)

uciekam
 
Dzień dobry:-)

Wpadam się przywitać. Ale widzę że niewiele się tu ostatnio dzieje.
U nas M. się pochorował... ma ciężki kaszel tylko i nic więcej. Syropki zapodajemy i czekamy na koniec kaszlu ;-)
Dzisiaj mam szalony dzień bo muszę J. zawieźć na angielski i zaraz potem na taekwon-do... Ale damy radę... zmykam do zadania z J. go przypilnować...
 
reklama
dzieciaki ok , mamy teraz małego kociaka , nie mogę nie mieć skoro tyle biedaków do zabrania ze schronu .
Białasa mi tylko szkoda , bo łazi i nie raz prawie dobę go nie ma , poluje chyba na coś , bo nawet średnio głodny jest .
Ja myślę że on tęskni za bratem i tak nie bardzo ma motywator żeby przyleźć :-(
szkoda mi kota , bo on i tak na wpół dziki , tylko mi się dawał głaskać ... ehhhh .. no ale jak takie życie wybiera , to ja go na siłę trzymać w domu nie będę :no: jak był czarny to był w domu kilka razy dziennie , mimo tego że też łaził
 
Do góry