reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
Aga, ja się piszę na pierogi. Od kiedy moja babcia zmarła nikomu się nie chce lepić. Jedynie na święta moja mama robi.
Ja dzisiaj piwkuję, a więc zdrówko :-)
Zdrówko:-) zazdroszcze tego piwkowania:tak:
Onka, spróbuj kiedyś zrobić. Pierogi są tak śmiesznie proste i szybkie do zrobienia, ze dziwie sie ze ich wczesniej nierobilam, bo u mnie kazdy ja lubi:happy2: Ciasto robisz w 5 min (maka, maskl, woda), nadzienie w drugie 5, zagniatasz i gotujesz. Po 20 min masz obiadek:-D

dzien dobry, upał leje się z nieba, wytrzymać się nie da :baffled: obaj młodociani odczuwają tę pogodę:-( miłej niedzieli zyczę:tak:
 
A u nas upał plus deszcz :baffled: a chciałam smażing uprawiać .

Szukam mega wielkiej lodówki . Ktoś coś posiada ? Bo w mojej to już klocki lego trzeba ustawiać żeby wsio weszło
 
hej,
pusto coś....
u nas bez zmian. Hanka z Matim dziś cały dzień na golasa latali, bo upał niemiłosierny. Dawał się dzieciom we znaki, bo marudne były jak czort:(
Jutro ma być jeszcze cieplej, więc będzie wesoło!
Aniam, dobrze, że już po. W kwestii lodówki nie pomogę, bo sama mam ten problem.
Kittek, leż i odpoczywaj, jeszcze będziesz za tym tęskniła:) Wakacji, to ja nie mam, od jutra pracuję w projekcie. Prowadzę szkolenia. Może w sierpniu odpocznę.

pozdrawiam wszystkie mamuśki
 
Aga2010 - woooow dopiero zobaczyłam pierogi... woooow :szok:

kittek - dzięki, Q całkiem dobrze od razu się zaadaptował. kilka razy jęczał, że nie chce iść, ale bez scen i płaczu. Już ma kolegów których rozstawia ;-) a najwięcej to ma fanek :-D wszystkie dziewuchy go adorują i próbują przytulać i całować... a co do twojego brzucha, to najważniejsze aby lokator zdrowo rósł :-)

Onka - w odpowiedzi do kittek powyżej napisałam o przedszkolu :-) powiem Ci że dla mnie najgłupsze jest to, że przedszkola mają tylko dwa tygodnie dyżury... no więc druga połowa lipca będzie znowu w innym przedszkolu. na szczęście mój Gnom szybko i dobrze się adaptuje, a cały sierpień będzie miał wakacje, więc liczę, że wszystko będzie dobrze :-) a Karola już lepiej? już nie gorączkuje?

Aniam - to dobrze, że już wróciłaś do domu i że warunki dobre. Co do lodówki to pewnie mój P by Ci jakąś pomógł wybrać bo on uwielbia takie sprzęty przeglądać i dobierać ;-) on choruje na taką dwu drzwiową... im większa tym lepsza... :-p

Gosia23s - plus taki, że od czwartku ma być troszkę chłodniej, te upały wykańczają.

Witam się poniedziałkowo, oczywiście z nad kubka z kawą... moja następczyni ma drugi tydzień urlop, więc trochę spokoju mam :-D
 
WItam się...
Nie mogę się dobudzić... ;-) ale imprezka w piątek była przednia :tak:

Aniam dobrze, że już w domu... co do lodówki to my też chorujemy na większa... na domiar złego w mojej lodówce popsuła się dolna półka i teraz mam tylko 2 półeczki i mnie trafia cholera... A marzymy z A. o takiej: RH57H90507F Food Showcase Klasa A+ Metal Cooling - PRZEGLĄD | SAMSUNG :-D
I ta lodówka stanie kiedyś w naszej kuchni...bo nie dość że jest dość niska (a to u nas krytyczne) to miejsca w niej jest dużo :tak:
Aga ile pierogów! Ja leń jestem i mi by sie nie chciało ich robić ;-)

Dobra idę robić śniadanie dla mnie i J. bo dopiero wstaliśmy :-):p
 
Ja już kawkę dopiłam, ogródek podlałam z rana i pranie już wisi.
Wczoraj mieliśmy gości, brat J z dziewczyną i córeczką wpadli, teściowa więc grillowaliśmy ale upał u nas taki, że człowiek nic nie robi i leje się z niego pot. Dobrze że w domku mam chłodno ;-)
Dziś od rana znów upał, młoda już jest na maksa opalona i nawet wysypki dostała (to po mamusi chyba uczulenie:-p). Zaraz napełniam basen świeżą wodą :tak:

Aniam dobrze, ze już po.
Onka mam nadzieję, że z K już lepiej.
Agnieszka szerokość tej lodówki to niewiele mniej niż mam teraz blatu w mojej malutkiej kuchence :-D ale fajna jest... Kiedyś jak się dobudujemy to będę miała dużą kuchnię i dużą lodówkę, ewentualnie zamrażarę sobie kupię na warzywka, owoce i skarby z lasu;-)

Miłego dnia, trzymajcie się jakoś w te upały;-)
 
Agnieszka , kici - no my własnie taką kupimy .
Tylko musimy sajgon w kuchni zrobić i się przemeblować żeby weszła :tak:
I że będzie stała w dziwnym miejscu , to nie może mieć kostkarki ani filtra , bo wody nie doprowadzę , zresztą mam zajebisty filtr więc po co mi za to płacić . a chciałabym żeby miała za to taką klapkę

Lodówka Samsung RSA1ZTMG niska cena i opinie klientów Sklep OleOle

jak ta ma po prawej , no i żeby nie kosztowała 6 koła , bo uważam że przegięcie dać tyle kasy za lodówkę :tak:

My się w zwykłej po prostu nie mieścimy , tym bardziej że ja dużo wekuję i mrożę rzeczy
 
Ostatnia edycja:
Hej
U nas ospa na całego:rofl2:
Dzisiaj dziewczyny zaczeło sypać, Ola ma się dobrze ale Manię trochę temperatura męczy, na szczęście daje się zbić. Kuba jeszcze strupów ma dużo więc cały czas się jeszcze smarujemy
Żeby było śmieszniej wypatrzyłam na swej szyi podejrzane dwie krosty także chyba i mnie tym razem nie ominie:no:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aniam - no ja też uważam, że 6 koła za lodówkę to przegięcie ;-) lodówka dwu drzwiowa przy dużych zapasach jest wręcz niezbędna. Ja dopóki wynajmujemy mieszkanie mam to w d...e :-)

sonia - no to widzę, że macie ospę na całego... 3mam kciuki aby u Ciebie jednak to nie była ospa, a jak to ospa to aby łagodnie poszło.

Witam się z nad kubeczka z kawusią... padam dzisiaj na ryj... dojazd dzisiaj miałam do pracy jakoś strasznie męczący... Miłego dzionka wszystkim
 
Do góry