reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Witam, ja tylko na chwilę, bo mamy mieć gości w weekend więc trzeba nieco chatę odgruzować:zawstydzona/y: Młody został w domu bo okropny katar ma, a nosa wyczyścić nie chce:wściekła/y:

Widzę, że dzieciaki zdrowieją, to super:tak::-D

buziaki, uciekam pranie jeszcze włączyć. Póki słońce świeci może mi trochę przeschnie...

Kici, współczuję ran wojennych. Szacun dla pań z przedszkola, za takie podejście do sprawy. Osobiście zgadzam się z nimi. Nie można dać sobą pomiatać, nawet jeśli ma się tylko 4 lata.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzięki za kciuki.
Maonka, Natka wie, że pójdziemy do szpitala, coś tam jej ogólnie mówiłam, ale nie była jakoś zbytnio zainteresowana. Może dlatego że termin odległy. W poniedziałek mam zamiar jej powiedzieć, że jutro idziemy i będzie to i to. W szczegóły nie będę się wdawać. Wersja jest taka, że pan/pani doktor musi ją zbadać, żeby była zdrowa, że dostanie zastrzyk, przebierzemy się w piżamkę, uśnie itp itd.
Kici, rezolutnego masz synka :-) Bardzo dobrze, bo moja to tylko obrażać się i płakać potrafi.
Aniez, dzięki za rady.
Gosieńko, fajnie że jesteś :-)

Tort u nas zamawiany, a właściwie dwa torty, bo przecież każda musi mieć swój. Bawialnia zamawia ze sprawdzonej przeze mnie cukierni. Ja tylko jakieś ciasto dla dorosłych upiekę.
 
Witam:)

aniez - u nas dziś temperatura praktycznie taka sama jak wczoraj;-) Powodzenia w malowaniu i sprzątaniu po;-)
kici - super, że Q sobie radzi. Mój Maciek mały a tez już oddać umie.Chłopcy to chyba mają we krwi:-D
onka - u nas też dwa torty będą, ale ja chyba sama zrobię.

Siłownię odbębniłam, jeszcze tylko poczta i mogę do piaskownicy się z dziećmi udać. Póki co Maciek śpi, a Lena wycina. Nudzi się potwornie bo już od poniedziałku do przedszkola nie chodzi. Pies nam znów zwariował, dziur w ogrodzie nakopał, przez płot przeskakuje i drzewka oblewa:wściekła/y: będzie go M. wyklinał:/
 
Nie wiem, gdzie to wrzucić... więc będzie tu :p

Ponieważ nie każdy ma dostęp do Gosieńkowych kurczaków, ale może ma blisko P&P albo inny sklep, gdzie można takiego kurczaka kupić, to polecam:

Marka Kurczak Zagrodowy. Dania z kurczaka, potrawy z kurczaka. | Zagrodowy

tu wyszukiwarka:

Gdzie kupić | Zagrodowy

Mięso smaczne i jest nadzieje, że skoro tak deklarują faktycznie nie jest szprycowany. Rosół z niego jest bardzo dobry- Aniam to chyba Ciebie powinno zainteresować :p w Żyrardowie nie ma, ale w Wawce w Tesco jest, to Ci Jarek może zakupić :D

Elvie- ja nie sprzątam po remontach, nie muszę :)
 
Witam z placu boju
zabrałam się za żarełko na jutro, trochę podszykuje to jutro będę mogła na spokojnie ze szmatą polatać
Tort przede mną a muszę jeszcze pomysłu na dekorację w necie poszukać
U mnie z kupnym tortem raczej nie bardzo bo moje dzieciaki nie chcą ich jeść, najlepszy jak mamcia zrobi:-)
Wczoraj wieczorem się strachu najadłam, Mania już spała, próbowałam starszaków do łóżek zagonić ale szanowny tatuś szalał z nimi na całego, w końcu zaczeli się we dwójkę na rolkach po domu ciągać, Kuba ręce miał zajęte bo trzymał Olę i miał bliskie spotkanie twarzy z podłogą, skończyło się na mnóstwie krwi, rozwalonych wargach i nosie...

Zrobię sobie pyszną kawusię i wracam do kuchni :-)
Udanego weekendu życzę wszystkim!
 
Aniez dzieki za kopiuj+wklej. U mnie brak czasu, wiec ulatwilas mi zadanie, wklejajac wszystko w jednym poscie.
Sonia to mialysmy taki sam dzien ;) Jeszcze w sklepie bylam po brakujace produkty. Tort zrobiony, salatki tez. Podszykuje jeszcze rzeczy na zapiekanke i wszystko gotowe. I od rana na szmacie tez moge jechac ;)
 
Aniez my znamy to mięsko :-D
Ten kurak to bardzo często w lidlu jest :tak: za całe 9,90. . Mam ze trzy szt w zamrażalniku :-D
W lidlu tez mozna kupić w dobrej cenie gęś , kaczkę , i nie tylko w całości bo i w cześciach :tak: Ogólnie mięso mają bardzo dobre , no i pewnie deczko taniej niż w PP.


U laryngologa a nic :-D:-D Pan powiedział że poczekać trzeba , a jak dalej będzie nie tak to ew wyciać dziada i tyle w temacie . Na badanie słuchu dał nam też skierowanie :tak:
 
cześć dziewczyny
Trochę mnie nie było, ale Młody się pochorował, oczywiście jak to u niego zaraz szmery w oskrzelach:sorry: Jest poprawa, ale nadal chyrla i katar ma. Za sadystę muszę ja w domu robić, bo B przez dwa dni jak mu nos fridował, to ledwo co i wszystko zostawało i po gardle spływało "bo nie ma sumienia, bo on tak wrzeszczy":crazy:
Choroba Wiktorka pokrzyżowała nasze fantastyczne plany weekendowe:-(, no ale "co się odwlecze to nie uciecze"

Onka mam nadzieje, że kryzys u Karoli jest przejściowy i w następnym tygodniu będzie już dobrze. Trzymam kciuki za zabieg Natalki.
Basia cieszę się, że W robi postępy w swojej diecie. A jak tam na zajęciach?
Elvie moja Nira też kopię dziurska. Chwila nieuwagi i dziursko takie wykopuje, że sama do niego cała wlezie. Walczę rzucając w nią piłką, na razie ze średnim skutkiem:sorry:
Aniez czyli dotrzemy po metamorfozach;-)

Ja mam ambitny plan - zrobić torta, ale jak wyjdzie zobaczymy. Najwyżej będziemy last minute kupować;-)
spadam z psiurem na spacer, bo mnie B samą zostawił:confused2:
 
Dzien dobry. Malo czasu bo remont balkonu i chorobska do tego wciaz i nieustajaco. :( mysle o Was i sle pozdrowienia.

Kciumi trzymam za zabieg Natalki. Julcie to pewnie tez za rok czeka. Musimy termin wyznaczyc...

Aniez no wybieramy sie do Wro na majowke :) Mam nadzieje ze jakos sie uda w ktorys dzien spotkac. A jak nie to spotkamy sie nad morzem ;)
 
reklama
Witam:)

annaoj kce - ja kiedyś na forum psim wyczytałam, że jeśli pies kopie dziury w tym samym miejscu tożeby mu tam nadmuchany balon zakopać. Podobno działa, ale nie testowałam jeszcze.

aniez - a my najczęściej malujemy i sprzątamy razem. Nie miałabym sumienia leżeć i pachnieć, bo takie malowanie to niezły wycisk (sufitu szczególnie) i po malowaniu człowiek ma już dość. No chyba, że Twój R. ma inaczej;-)

Ella - czekamy na Was, majówka tuż, tuż!

maonka - daj znać czy Ty tez będziesz sama z dziećmi skoro mąż pracuje czy w inny weekend się widzimy.

Jakby ktoś miał ochotę do nas dołączyć to zapraszam! A miejscowe laski może na grilla wpadną?

Miłego weekendu. My mieliśmy zaplanowane prace w ogrodzie, ale pada, wrr...
 
Do góry