reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Witam
i pod kołdrę znikam, bo od rana zdycham z powodu bólu gardła.

mamusia - mam nadzieję, że z Jasiem lepiej i szybko wrócicie do domu. Siły dla Ciebie i zdrówka dla Jasia!

Miłego poniedziałku :)
 
reklama
hej
Dopiero na tyłku usiadłam.
Od rana w przychodni, Dawid po szczepieniu 87cm,11kg , Kacper po bilansie 4-latka : 102cm,15kg, tablica cała przeczytana, i ogólnie wszystko z nim ok. Oczywiście za dzielność musiało być kinder jajo.

Teraz tuż po obiedzie i odstresującym papierosku, taaak ostatnio zaczęłam popalać.

Chorujacym zdrówka życzę. ciesze się ,że urodzinki udane. u nas wypadaja w palmowa niedz. mieliśmy jechac do warszawskiego zoo, ale po tych remontach z kasa krucho, wiec cos sie wymysli , narazie niee mam do tego głowy.

Miłego dnia.
 
Witam po urodzinowym weekendzie, w końcu będę wolniejsza ;-)
Wszystko już ogarnięte po. Jeszcze sąsiadkę chce na kawę zawołać na torcik, bo ona zawsze pamięta o Alusi.
Tortem zaraz się Wam pochwalę ;-) Nie za słodki, fajnie wygląda i sprawia mnóstwo radości dzieciom.
Teraz po tych słodkościach przydało by się odchudzanie ;-)

Kici robiłam to ciasto z coca colą i też super w smaku.

Nawet Aluśka dzisiaj z ochotą poszła do przedszkola, bez oporu weszła na salę, chyba musiała opowiedzieć o wrażeniach.

Elvie Isla 2 dni brana i po bólu gardła, no chyba, że to jakaś angina, albo coś innego
Filonka czyli jednak szczepiłaś Dawida


 
filonka - co za tablice czytaliście? U nas tego na bilansie nie ma. Papierosy - fuj!

aniez - właśnie. a jak Twoja walka z fajami? Mam nadzieję, że konsekwentna jesteś.

maonka - tort wygląda na pyszny! Islę od soboty biorę i nie pomaga:-( Grzańca sobie zapodałam, może skuteczniejszy będzie.

aniam - a jak ten Wasz smakował? Te kolorowe z masy wyglądają cudnie, ale jak się je kroi i jak w smaku? Bo zastanawiam się czy na taki się porywać..?

Mackowi się spanie poprzestawiało, w dodatku wędruje i już 3 razy zdarzyło mi się znaleźć go śpiącego na kocyku na podłodze, więc latam tam częściej i zaglądam, gorzej w nocy. Bramkę w drzwiach już potrafi otwierać cwaniak jeden, więc jakby chciał to by wyszedł, a on koc tuli i na podłodze śpi. Nie wiem czemu tak..
 
Ależ tu pustki weekendowe...
Gratuluje udanych imprez urodzinowych. Maonka, fajowy tort :-) Ja w tym roku po namniejszej linii oporu. Może w przyszłym jak Karola przestanie być upierdliwcem to coś pomyślę :-)
Mamusiu, zdrówka dużo dla Jasia. Mam nadzieję, że wyszliście już ze szpitala.

My jutro na zabieg jedziemy. Mam nadzieję, że nie odroczą, bo Natka kaszleć dzisiaj zaczęła... Jakbym mało się denerwowała :wściekła/y: Zmykam do spania się szykować, bo jutro o jakieś drakońskiej godzinie pobudka. Szpital na drugim końcu miasta, a na 7:30 musimy być.
Dobranoc.
 
Elvie nasz ma w środku śmietanę i owoce robiony w domu , nie z cukierni :tak:
Dobra kobieto a daj przepis na ten rarytas. Ja nie chce zamawiać, więc jeśli to 19go nie urodzę, to z chęcią sama coś upichcę dla Młodego,a owoce + śmietana to jest to, co tygryski lubią najbardziej:tak:

Witam się wieczornie. Spać znowu nie mogę, ale tym razem z powodu przepotwornej zgagi. Najorsze że sama nie wiem po czym :no:

Onka, 3mam kciuki za jutrzejszy dzień

Elvie, zdrówka życzę. Co do nocnych wędrówek syna, to może chce do Was iść, ale biedak zasypia w międzyczasie;-)
 
Witam ja tylko na chwilę wpadam zameldować, że urodziny przeżyliśmy i były udane :tak:

Teraz zmykam bo muszę J. odstawić na rekolekcje a mnie termin zlecenia goni i muszę się z tym uwinąć...
Kciuki za Natalkę i zabieg!!
Mamusiu jak tam??


Dobra spadam. Do miłego!
 
reklama
Do góry