reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

kittek - zdrówka dla Majki i oby ktoś wreszcie zagadkę rozwiązał od czego ona tak kaszle. Za badania kciuki zaciskam, daj nam znać koniecznie!
Ella - Twoje panny tez już limit chorób wyczerpały, więc je wyspaceruj porządnie i zakaz chorowania wprowadź;-)
zielona - powodzenia na lodowisku!
mamusia - ja tu ciągle w garach mieszam, żeby się jednak Jaś ułożył jak trzeba. Powodzenia!
mamoPaulinki - szkoda, że tak daleko mieszkasz, bo bym Ci moich szuflad do mrożenia użyczała. Ja mrożę jedynie pierogi i w małych ilościach. Czasami jakaś mrożonkę kupię. Generalnie staram się świeże rzeczy jeść. No i mnie się nie zdarza na więcej niż 2 dni ugotować.

Konferencję odwaliłam, jeszcze tylko psa wysikać i mogę pod gorący prysznic iść a potem do wyrka. Mam nadzieję, że dzieciaki wybudzać się nie będą i do 7:00 pośpimy spokojnie. Marzenie;-)
 
reklama
na chwilkę wpadłam!

Dziewczyny dziękuję za porady, smski i ciepłe myśli. Niech to cholerstwo się wyjaśni bo mi szkoda mojej pchełki. Boję się tych wyników jutro, ale mam nadzieję, że w końcu się jej poprawi.
Mamusia kciuki zaciskamy i zdrówka wam życzymy! Natalka słodziak z tymi tekstami:-D
Aniez, Gosieńka, Wronka super, że się spotkałyście. Zapas na imprezy widziałam, że był niezły:-D

Elvie zdjęcia na fb widziałam, pięknie mieliście. Zdrówka dla Twoich skarbów!
Maonka widzę, że teraz na ciebie wirus z postami przeszedł:tak::-D Leoś już rok kończy:szok: jak ten czas szybko leci!

Annaoj co fajnego czytasz? Co do zachowania dzieci przy dziadkach to nic mi nie mów. Maja jak ją odbieram to małpiego rozumu dostaje, wcale się nie słucha. Babcia twierdzi, że z nią jest grzeczna, jak jest z nami to też tak nie przegina więc pewnie się popisuje i tyle.
Zielona fajny ten eskimos:tak:
Kici wietrzymy, wręcz wymrażamy w te temperatury:tak:

Gosiu gratki dla Hani, szybko się dziewczyna z pieluszką pożegnała, super!
Gosieńko Maja poszła do przedszkola 7 dni po zakończeniu terapii antybolem. Tylko ten antybiotyk to pewnie g***o dał:wściekła/y:
Bidulko wymarzłaś się pewnie, bo ty ciepło lubisz z tego co pamiętam. Mogę ci kominek pożyczyć bo my na tydzień odpuszczamy z paleniem i zobaczymy czy to ma jakiś wpływ na ataki Mai.
Aniam twój J baaardzo dobre pasty twarogowe robi, też się piszę. Pamiętam jakie on smakołyki przywiózł:tak:
Ja mogę bigosu i gołąbków narobić to się wymienimy :) Jak Ola i jej policzki?

Nata gratki dla twojej łyżwiarki, super się obie prezentowałyście
MamoPaulinki grunt to sobie teściową ustawić;-) Narobiłaś mi meeega smaka na sałatkę jarzynową, mniami:tak:

Pozostałe kwietnióweczki pozdrawiam bo mniej ciekawe zajęcie wzywa, sprawdzanie rozpraweczek i opisów. Chętnie się nim podzielę jak któraś ma ochotę, Oby do ferii bo wraca kumpel z wychowawczego i będę miała mniej godzin, te 1,5 etatu to dla mnie kosmos.

ps. Dziewczyny kciuki za Judysię i dzidzisia zaciskamy bo się nam martwi Judysia i czarne myśli ma !!!

Spokojnej nocki!
 
Ostatnia edycja:
Za Judysię i maluszka kciuki zaciskam mocno &&&

gosia - brawa dla Hani, mój jak kupę chce to się chowa i mówi "nie ma kupa, chowam" i już wiemy kiedy ale z sikaniem gorzej. Przyjdzie wiosna, cieplej będzie to go z gołym ptaszkiem na ogród puszczę i migiem załapie;-)
 
oj zimno u Nas zimno - ale co tam jak nie ma co się lubi, to się lubi co się ma - także majty z golfem i do przodu :)

Gosieńko - smacznego - jak zasmakujecie to mogę Wam dostawy regularnie robić :)
Patelnia, Gary, a ja co mam zabrać - bo siebie jako degustatora dobrego to wiem :)

Ja rozumiem, ze wcześnie wstaje, ale dzisiaj to już pobiłam rekordy - o 4:40 Małż mnie obudził stwierdzeniem, że nie może spac i kawę mi już zrobił :)
 
Dzieńdoberek

Emil się rozłożył:no: gilposampas, kaszel, na szczęście nie ma temperatury. Leki dostał, inhalację zrobiłam i zobaczymy co będzie.
Dzisiaj mam wizytę z Mateuszem u dentysty, stresa mam bo jeszcze nigdy nie miał zęba wyrywanego a dzisiaj trzeba będzie jednego się pozbyć :-( Pojedziemy busem bo S musi Helkę z przedszkola odebrać a potem do Emila. Nic to damy radę sami trójeczkę ogarnąć :tak:

Wczoraj poszłam Helenkę usypiać i obudziłam się rano ;-) trzeba odespać nocne pogaduchy :-D

W domu już znośnie, dzisiaj powinniśmy dobić do normalnej temperatury ;-)

Aniez ty chyba w zuchach jednak nie byłaś ;-):-D Jak tam gardło?

Zielona Na pewno czytałaś o tzw. Miłości do swojego oprawcy , kiedy dziecko pomimo tego że rodzic się nad nim znęca, kocha go nad życie:no: Tego samego dnia może dostać lanie a za chwile pójdzie i się do niego przytuli i nawet powie że go kocha i tylko wprawne oko terapeuty może ale wcale nie musi dostrzec że coś jest nie tak :-( ile ludzi tyle historii...
Jeśli chodzi o dyskomfort to ja szału dostaję własnie jak mam nos zimny, ręce i nogi też ale to w mniejszym stopniu ;-)

Dorotko wiem że pewnych rzeczy nie przeskoczycie, ale chciałabym jak najwięcej tych spokojnych dni dla was :tak:

Mamusia chyba Jasiek nie ma ochoty się przekręcić ;-) Helenka też na pupie siedziała:tak:

Kittek zdrówka dla Mai i czekam na wieści czy prześwietlenie coś pokarze. Przekaż Judysi , że &&&&&&& za nią i dzidzię trzymamy i niech czarne myśli odgoni daleko.

Nata o matko to ci M pobudkę zrobił :szok: i tylko kawę dostałaś , mam nadzieję że buziak też :-pNajważniejsze że wy przyjdziecie nic więcej nie musicie zabierać :tak:

Miłego dnia kobietki
 
Witam i ja po wreszcie spokojnej niczym nie przerwanej nocy. Jak milo :) Dzis klaki jedziemy przyciac zbiorowo i to wlasciwie jedyny plan poza codziennymi obowiazkami.

Gosia gratulacje dla Hani za taki sukces!

Zielona ten trener fajtycznie wydaje sie fajny ;) szkoda ze wczoraj nie wypalilo.

Nata no Twoj M szalony z ta godzina ale jaki mily z kawa za to ;)

Judysiu &&&& musi byc dobrze!!!

Udanego dnia.
 
Hejka na chwilkę...

Wściekla jestem bo T pojechał z Wercią do ortdonty i trafili na konowała jakiegoś. Podobno stary dziad, robił na siłę odcisk Werci, a jak ta zaczęła płakać to ją mocno za ręcę złapał...no żesz:wściekła/y::wściekła/y:. W efekcie dziecko płacze i mówi ,ze ją teraz ząbek boli. Miała isć do szkoły ale w tej sytuacji T ją do mojej mamy zawozi. Co za konował pieprzony, podobno jeszcze na pielęgniarki się wydzierał i jak tu nie mieć później traumy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. Sama przez konowała w dzieciństwie mam traumę i przechodzę wielkiego stresa jak mam do stomatologa isc...ech
 
reklama
Do góry