reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

dziewczyny, czy którąś z was też bolą plecy w na wysokości piersi,żeber???bo wszędzie jest wspominane tylko o bólu krzyża w ciąży...ja już nie mogę wytrzymać momentami.od 3 tygodni kaszlę i zastanawiam się czy to nie od tego...piersi aż tak bardzo mi nie urosły...:-)
 
reklama
cześć
ja na chwile , chć napisanie tego posta zajmie mi chwile :wściekła/y: Mam zrąbany internet tzn. modem chodzi jak chce a raczej prawie wogóle , przerzucenie strony zajmuje mu 20 min. więc.......a od marca zmieniamy adres i nie mam zamiaru ciągnac ze sobą tego złomu

I tak ja czuje sie w miarę , młody też was jak tylko jestem u znajomych tez pocztuję ale odpisywac nie będę bo nie wiem kiedy znowu , bedzi okazja cos npisać
Więc do marca kochane tzn. mam nadzieję ,że juz od połowy lutego zmienimy "lokal" i będę mogła znowu uczesniczyc na penych prawach ;-) w naszym forum
Buziaki
Tęsknie za wami :-(
 
cześć
ja na chwile , chć napisanie tego posta zajmie mi chwile :wściekła/y: Mam zrąbany internet tzn. modem chodzi jak chce a raczej prawie wogóle , przerzucenie strony zajmuje mu 20 min. więc.......a od marca zmieniamy adres i nie mam zamiaru ciągnac ze sobą tego złomu

I tak ja czuje sie w miarę , młody też was jak tylko jestem u znajomych tez pocztuję ale odpisywac nie będę bo nie wiem kiedy znowu , bedzi okazja cos npisać
Więc do marca kochane tzn. mam nadzieję ,że juz od połowy lutego zmienimy "lokal" i będę mogła znowu uczesniczyc na penych prawach ;-) w naszym forum
Buziaki
Tęsknie za wami :-(

My też teskniłyśmy:tak: i zastanawiałysmy sie co z tobą.
Witaj kochana super że u ciebie i maleństwa wszystko ok:-)
Miłej przeprowadzki :tak:
 
Witajcie Kwietniówki
nie mam czasu ostatnio Was nawiedzać :(, ale do wejścia tu teraz natchnęły mnie kurde mega mocne skurcze!!
Wzięłam właśnie swoją pierwszą nospę tej ciąży i czekam na ciąg dalszy.

Boli mnie jak na okres, tylko mocniej. W przeciągu 15 minut naliczyłam już 3 albo 4 skurcze, zaliczyłam toaletę, a teraz koncentruje się na kopniakach synka.
Ała!! znów boli!!!!!!!!!!!

Powiedzcie mi czy mam zacząć się martwć?? Nie chcę wydzwaniać po lekarzach teraz, bo głupio wyjść na przewrażliwioną ciężarówkę
 
Witajcie Kwietniówki
nie mam czasu ostatnio Was nawiedzać :(, ale do wejścia tu teraz natchnęły mnie kurde mega mocne skurcze!!
Wzięłam właśnie swoją pierwszą nospę tej ciąży i czekam na ciąg dalszy.

Boli mnie jak na okres, tylko mocniej. W przeciągu 15 minut naliczyłam już 3 albo 4 skurcze, zaliczyłam toaletę, a teraz koncentruje się na kopniakach synka.
Ała!! znów boli!!!!!!!!!!!

Powiedzcie mi czy mam zacząć się martwć?? Nie chcę wydzwaniać po lekarzach teraz, bo głupio wyjść na przewrażliwioną ciężarówkę

Jesli nospa nie pomaga ja bym na twoim miejscu zadzwoniła.
 
Również bym zadzwoniła !!:tak:

A ciepłą kąpiel/prysznic testowałaś? Też rozluźnia, relaksuje i może pomoże:tak:
Oczywiście nie ma co szaleć z temperaturą, bo mamy zabronione, ale z umiarem to można;-)
 
Również bym zadzwoniła !!:tak:

A ciepłą kąpiel/prysznic testowałaś? Też rozluźnia, relaksuje i może pomoże:tak:
Oczywiście nie ma co szaleć z temperaturą, bo mamy zabronione, ale z umiarem to można;-)

no właśnie z tymi kąpielami jest problem u mnie...bo jeśli z prysznica leci woda zimniejsza niż wrzątek to ja marznę :tak:.
Uwielbiam gorące kąpiele :tak:.
Zobaczymy co będzie jutro :sorry2:
 
reklama
Do góry