reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Cześć mamusie;-)witamy się w mroźny syberyjny niemal poranek:wściekła/y:
wrr....zima aż się nie chce nosa wynurzać- i chyba nie wynurzę bo padł mi akumulator i auto nie chce odpalić:-(
Wczoraj zaliczyliśmy 126 km wycieczkę do mojej babci i chrzestnej i wróciliśmy z wózkiem dla Antosia:-)kilkoma ubrankami, ręczniczkiem i poszewką na podusie do wózka:-)Ale wymęczyła mnie ta podróż strasznie- dooopa mnie bolała od siedzenia w aucie.
Wesoła- świetnie wyglądasz
Trzymajcie się kochane, śle Wam po kubeczku gorącej herbatki z pomarańczą i goździkami:cool2:albo jak kto woli po drinku bezalkoholowym z parasolką- tak ciepło i egzotycznie oo!
 
reklama
wesola - slicznie wygladasz, ladna mamcia z ciebie:tak:
u nas tez zimno jak .... chyba -10, nigdzie dzis nie wychodze, mam gosci na 15 i upieklam wczoraj ciasto:szok: znowu:szok::-D z migdalam....
milej niedzieli:-) zycze wszystkim
 
do wózka:-)Ale wymęczyła mnie ta podróż strasznie- dooopa mnie bolała od siedzenia w aucie.
!

Mnie boli jak nie prowadze , a jak ja jade to wtedy mogę siedziec w aucie przez ostatni tydzień ponad tysiaka sama zrobiłam , bo jak wsiadł mój mąż to od razu zarobił 300 i 8pkt:wściekła/y: tak więc został wyproszony zza kierownicy

Witam was kwietnióweczki w ten mroźny poranek.
No młody dalej mi kaszle ale po dzisiejszej nocy doszłam do wniosku że to raczej wina spływającego śluzu z noska i tego że musi oddychać przez usta. Nie jest to jakiś głęboki kaszel tylko taki płytki, że się tak wyrażę. Więc inhalacje wykrztuśne by go tylko zmęczyły. Dlatego pytanie. A jakieś inhalacje ulatwiające oddychanie? Coś na rozrzedzenie wydzieliny w nosie? Wiem że można sterimarem ale to mu nie pomaga bo zamiast działać w nosku spływa mu do gardła...

O skończyłam 30 tygodni :-)

Właśnie jak mu to spływa to musi to wykrztusić , póki się dziecko nie nauczy dobrze smarkać nosa to tak jest:-( Frida odciągaj ten katar .

Witam piękne:-)

Dziewczynki mąż porobił mi wczoraj zdjęcia na ten mój 30 tc:-D:-D:-D Więc załączam.
]

Piękne fotki:tak:

gosienkag76 to ja mam tak samo uwielbiam gorące kompiele, tyle ze juz od poczatku ciązy stosuje ciepłe prysznice i własnie przy nich to marzne, heh nie moge sie doczekać kiedy znów wskocze w taki wrzątek:-) mój K mówi że jakby on wszedł do wanny w taki ukrop to "jajka" od razu na twardo :-D:-D:szok:

Ja tez lubie taki ukrop:tak:

Coś mnie gardło boli i troszkę głowa . :-( Oby szybko przeszło
 
DzieńDobry Mamy :-)

Ja znów średnio wyspana i jeszcze jakieś niskie ciśnienie mam więc bedę zaraz pić kawke- któras chce się przyłączyć do towarzystwa? :-D zapraszam :-)

Mała kopie i chyba jej dobrze:cool2:, gorzej, że od wczoraj chyba mi coś uciska w prawym boku w talii (albo raczej, gdzie talia była parę miesięcy temu :-D) i kurcze boli jka nie wiem :szok: ale chyba nic "groźnego" tam nie ma, nie?:confused: Ból jak przy "kolce" np.przy biegach no i przewracam się z boku na bok jak robot obolały :sorry2:

Sospettosa
- no i jak tam dzisiaj???:confused: Bo objawy, które opisałaś nie wyglądały zaciekawie :confused: mam nadzieję, że jednak no-spa pomogła i wszystko przeszło??? Odezwij się do nas bo się martwimy! :confused::confused::confused:

Miłego dnia kochane :tak:
 
Sorpettosa, jak się czujesz?

Wesoła - ślicznie Ci z brzuszkiem:tak:

Nam dziś Lenka spać nie dała, do 3.00 kopała jak szalona a ja od tych kopniaków co chwilę biegałam siusiu.
Nawet opowiadanie bajek przez tatusia nie pomagało. Uparciuch z tej naszej dziewuszki:tak:
Obudziłam się o 9.00 i zasnęłam jeszcze na 1,5h. A co, przecież niedziela;-)
 
Witam was kwietnióweczki w ten mroźny poranek.
No młody dalej mi kaszle ale po dzisiejszej nocy doszłam do wniosku że to raczej wina spływającego śluzu z noska i tego że musi oddychać przez usta. Nie jest to jakiś głęboki kaszel tylko taki płytki, że się tak wyrażę. Więc inhalacje wykrztuśne by go tylko zmęczyły. Dlatego pytanie. A jakieś inhalacje ulatwiające oddychanie? Coś na rozrzedzenie wydzieliny w nosie? Wiem że można sterimarem ale to mu nie pomaga bo zamiast działać w nosku spływa mu do gardła...

O skończyłam 30 tygodni :-)

Wczoraj napisałam ci dwa rodzaje inhalacji:tak::tak::tak: może przoczyłaś tego posta.Mój młodszy synuś ma tak samo całą noc oddycha przez usta a potem rano mocno kaszle:no: Osłuchowo jest czysty:tak:
 
gosienkag76 możliwe bo miałam trochę do nadrobienia i mogłam coś przeoczyć ale zaraz poszukam uważniej :-)

Edit
Faktycznie przeoczyłam. Kurcze nie mam nic z tego co pisałaś w domku... bedę musiała i tak z inhalacjami poczekać do jutra popoludnia... ktoś musi to kupić bo ja już się za kierownicą nie mieszcze...
 
Ostatnia edycja:
Witam dziewczyny:-):-):-) u nas tylko -15:-D
Mężuś trochę wkurzony bo autko rano musiał pchać:wściekła/y: bidulek.

Sospetossa odezwij sie kochana jak się dzisiaj czujesz bo od wczoraj martwie się o ciebie:-(

Waniliowa teraz pewnie odsypiasz nocne dolegliwości;-) bidulko mam nadzieję że dzisiaj bedziesz się czuła lepiej;-)

Wesoła niezła sesja zdjeciowa no i sukienka sliczna:tak:

Filonka -24:szok::szok::szok:.
Miłej podrózy do rodzinki:tak:

Kamisia to ja poproszę herbatkę:-)

Justa udanej imprezki:tak::tak::tak:

Ella ja własnie piję kawkę bo też jakaś senna jestem i cisnienie słabiutkie:tak:

Elvi nasza mała tez w nocy dokazuje:tak: dzisiaj miała taką czkawkę że:szok:

Ba trzymaj się kochana będzie dobrze:tak: odpoczywaj sobie i pogłaskaj brzuszek odemnie:-)

Pozostałe kobietki pozdrawiam gorąco i życze miłej niedzieli:-):-):-)
 
reklama
Do góry