reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Czesc Kochane!

Jestem, w miare wyspana, choc budzilam sie kilka razy ze zdretwialymi rekami, i chyba ze 4 razy do wc.
Spalam jak mumia oblozona poduszkami - bo nogi w gorze i rece w gorze by i z nich woda odplynela. Dretwienia nadal byly, ale przynajmniej skurcze w lydkach nie lapaly. Dzis z Polski dostalam przesylke gazetkowo - ksiazkowa, wiec na 2 tygodnie L4 jak znalazl, bo to co mialam z paczki swiatecznej juz wszystko przeczytalam.

Piszecie jak u Was zimno - dobrze, ze u nas +7 , choc ponuro i brzydko. Ale przynajmniej bez okropnych mrozow.

Posylam buziaki dla Wszystkich, macie racje - juz tak niewiele mamy do mety, damy rade - wszystkie bez wyjatku:tak::tak::tak::tak:
 
reklama
heh nie raz coś tam zapytałam ! Ale walić to taka burza hormonów po prostu wiecie jak to .Nieraz się pisze co ślina na język przyniesie i tyle heh.Sorry za moje zachowanie ;-)
 
no to ja pozwalam sobie taki wątek załozyc jak coś to najwyzej Wronka bedzie miała co robic żeby go usunąc jak sie sprzeciwy posypia :-)

Ella polec mi jakąs ciekawą książke też bym coś poczytała ale nie mam co ... a nie umiem szukac książek ..ja oglądam własnie uwolnic orke 2 :-)

Paulka jak nie masz co czytać, to zapraszam na mój blog czytelniczy
Na pewno coś Ci się spodoba
ja czytam bardzo dużo
Moja Biblioteczka
 
To jest specjalny mucosolwan do inhalatorów jest na recepte , miesza się go z sola fizjologiczna a inhalator mam taki
INHALATOR MEDEL FAMILY SOFT TOUCH + gratis (881393613) - Aukcje internetowe Allegro
spytaj może można u ciebie w przychodni wypożyczyć . Bo czasami jest taka możliwość . Mi to poleciła przyjaciółka która ma córcie z astmą i to mała od antybiotyku ratuje . leki tak podane bardzo dobrze i szybko działają :tak:

ja kupilam w sklepie medycznym inhalator firmy OMRON i też jest super
 
:-)
sa tu jakies kwietniowki ktore nie pracuja i nie maja jeszcze dzieci i siedza calymi dniami w domu?

jak tak to powiedzcie mi co WY robicie? bo ja juz nie wiem co mam ze soba zrobic...nie chce mi sie dzis sprzatac mojej chalupki wiec to sobie daruje..., na obiad mam pierogi wystarczy je tylko odgrzac i nie wiem co robic...
siedze na wp i gram w bilard i bingo ale ile mozna,... pomocy...
jakas praca chałupnicza by m sie przydała :-)

ech. az z ciekawosci pognaam na Twojego bloga i mi sie czytac zachcialo:-) na szczescie mam w domu cala serie "zmierzch" , j.c. Somozy "zyg zak", p. coelho "czarownica z portabello" i "jedenascie minut"... wiec moge zaczac walke z kartkami;-)

a ze swojej strony polecam ksiazki jonathana carolla i williama whortona - ja przeczytalam wszytko co napisali. no i ann rice - to taki "zmierzch" ale w wersji oldskulowej czyli "wywaid z wampirem" "wampir lestat" "krolowa potepionych"
hmmm.... oooo umberto eco "zapiski na pudelku od zapalek"

jak mi sie jeszcze cos przypomni to dopisze:tak:
 
no to ja pozwalam sobie taki wątek załozyc jak coś to najwyzej Wronka bedzie miała co robic żeby go usunąc jak sie sprzeciwy posypia :-)

Ella polec mi jakąs ciekawą książke też bym coś poczytała ale nie mam co ... a nie umiem szukac książek ..ja oglądam własnie uwolnic orke 2 :-)

Ja polecam ksiązki Jodi Picoult, uwielbiam je czytać, choc dopiero kilka mialam okazję ale np. Bez mojej zgody to po prostu jak dla mnie rewelka tylko nie wiem czy w ciąży odważylabym się to przeczytać.

Kwiatuszku widze że faktycznie maniaczka z ciebie z tym czytaniem :-) musze popodczytywać tego twojego bloga.

Katik to super, że się dobrze czujesz. Oby tak dalej. i chyba zazdroszcze tego +7, kiedy u nas będzie takie ciepło....?

Wesoła cieszę się, że z Tobą też wszystko dobrze po założeniu krążka. I gratulacje z 30tc:-)

Kurde a ja dzis fioła dostane, siedze zamknięta w jednym pokoju, bo nie chce w ten kurz się pchać i gęby nie mam do kogo otworzyć, chyba z radiem zaczne gadać zaraz:baffled: dobrze, że choc neta mam to jakoś czas mija. A jeszcze dzisiaj czeka mnie sprzątanie tego syfu jak skończą kuć, tylko ciekawa jestem o której mają zamiar to zrobić:confused:
 
Mi sie ten miesiac strasznie dluzy,ale juz dochodzimy do konca stycznia wiec dam rade.Ja lubie miec wypelniony czas,np ten tydzien do czwartku mam wypelniony roznymi sprawami,wiec mi to jest jak najbardziej na reke bo lubie miec zajecie:tak:

Ja nie mam w domu zadnego polskiego kanalu telewizyjnego i czesto ogldam filmy na stronie Strony - welcome i tu tez sa fajne seriale jak np 13 posterunek Śmieszne Filmy, Filmiki, Gry Online -milanos.pl)
 
reklama
A ja polecam wszystkim nie tylko Paulce90 książki Moniki Szwai. Jak dla mnie dawka niezłego humoru. Mam wszystkie jej książki i czytam już któryś raz... i za każdym razem rycze ze śmiechu.

Co do inhalatorów to mam nawilżacz powietrza z możliwością inhalacji więc też się pewnie sprawdzi :-) teraz nic tylko inhalacje robić całej rodzince...

Brrr - 20 za oknem i leci w dół ...
 
Do góry