reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Czesc wszystkim, mam termin na 22 kwietnia i czekam na zośke :) Czy wasze brzuszkowe pociechy tez tak was kopia caly dzien wiercac sie non-stop :)??
 
reklama
hej widze ze w terminie porodu mamy roznice 4 dni i obie czekamy na zośki :) Pozdrawiam :) ps. Polecam ksiazke "niemowle i male dziecko" wyd. olesiejuk, latwo sie czyta i odpowiada na wiekszosc pytan.
 
sa tu jakies kwietniowki ktore nie pracuja i nie maja jeszcze dzieci i siedza calymi dniami w domu?

jak tak to powiedzcie mi co WY robicie? bo ja juz nie wiem co mam ze soba zrobic...nie chce mi sie dzis sprzatac mojej chalupki wiec to sobie daruje..., na obiad mam pierogi wystarczy je tylko odgrzac i nie wiem co robic...
siedze na wp i gram w bilard i bingo ale ile mozna,... pomocy...
jakas praca chałupnicza by m sie przydała :-)

Paulka serdecznie zapraszam - mam mnóstwo ciuchów dla Młodej do wyprasowania :-):-):-)
Ja też jestem na zwolnieniu, ale mówiąc szczerze, nie wiem w co ręce wsadzić. Do grudnia pracowałam z domu, a teraz zajmuję się takimi bardziej naukowymi sprawami. Bardzo dużo pracuję na kompie, prawie w ogóle nie oglądam tv (czasem jak któraś napisze, że coś ciekawego o dzieciakach w Dzień dobry TVN to lecę włączyć tv i zazwyczaj jest już za późno :-p:-p:-p)
Bardzo dużo czytam, ale nie tylko o ciąży. Generalnie mówiąc brzydko ja mam wrażenie że czas mi po prostu zapiepsza :-D

Aniam ja mieszkam na drugim końcu miasta i nie mam pojęcia o jakim lumpeksie mówisz. Nawet nie wiedziałam, że takie duże istnieją, myślałam że lumpeksy są tylko takie małe. Jak on się nazywa?

Siwa_a witaj ;-)
 
AgnieszkaSz-r Na katarek ja stosuję tez inhalacje.Wsypuję do miseczki nasiona kopru włoskiego do tego kilka kropel olbasu jak nie mam to może być amol zalewam wrzątkiem przykrywam ręcznikiem no i chłopaki moga robic inhalacje:tak:
Jeśli katar jest bardziej zatokowy to mozna zrobić inhalacje z: 2 saszetki rumianku+ 1 łyzka macierzanki + 3 krople olejku z drzewa herbacianego to wszystko też trzeba zalać wrzątkiem:tak: Naprawdę pomaga:tak:
Macierzankę rumianek i olejek kupisz w sklepie z ziołami.
 
Aniam ja mieszkam na drugim końcu miasta i nie mam pojęcia o jakim lumpeksie mówisz. Nawet nie wiedziałam, że takie duże istnieją, myślałam że lumpeksy są tylko takie małe. Jak on się nazywa?

Siwa_a witaj ;-)

Jeśli dobrze wypatrzyłam to ulica się nazywa 29 listopada to jest własnie trasa wylotowa na radom kielce , to jest wielka hurtownia i sa napisy że sprzedaż hurtowa i detaliczna , nie jest może to jakies super miejsce z ładnie ułożonymi rzeczami ale sztuka jest po 4 zł a jak się pogrzebie to rzeczy sa bardzo ładne :tak: Ale nature grzebacza trzeba tam mieć :-D

A w domu istne kamieniołomy :szok: wczoraj to tyle gruzu wynieśli, że szok, a dzisiaj od 8 mąz znowu się tam tłucze jak szalony. Bosz a kurzu to już mam z 2 cm grubości. :baffled: eh zachciało się remontu...

Ale potem jak bedziesz miała ładnie:tak:

aniam141 dzięki... popytam, poszukam...

Nie mam za co uważam że to opłacalny wydatek tym bardziej jeśli u ciebie np. takie katarki , kaszelki kończą sie czasem antybiotykiem:tak: Bo pewnie z dwóch takich leków jest już na inhalator , dwa zaraz drugie dziecie będzie to się przyda . Zresztą sami Ty czy mąż przy kaszlach itp możecie robić sobie inhalacje . taka rzecz dla całej rodziny;-)

Odkurzyłam i się zmęczyłam :-(
 
Witam was kochane w piękną, mroźną sobotę:-)
Tak na szybkiego napiszę tylko, że czuję się dobrze, krążek założony od środy i nadal go nie czuję ani żadnych upławów nie zauważyłam:-) Mała bardzo mi się pręży, chyba ma mało już miejsca, jak wczoraj mi się z lewego boku wyprostowało to mnie tak zabolało, że szok, ale cóż, to przecież moja córeczka:-)

Dzisiaj i jutro mamy wizyty znajomych, także dzisiejsze do południa spędziłam w kuchni - sałatki i placuszek zrobione:tak: Cieszę się, że będą goście bo chociaż mi się trochę rozerwie:-)

A tak na koniec to chciałam się pochwalić, że dzisiaj mam 30 tc:tak: Jak to szybko zleciało:tak:
ŻYCZĘ UDANEGO WEEKENDU!!!!!!!
 
Witam was kochane w piękną, mroźną sobotę:-)
Tak na szybkiego napiszę tylko, że czuję się dobrze, krążek założony od środy i nadal go nie czuję ani żadnych upławów nie zauważyłam:-) Mała bardzo mi się pręży, chyba ma mało już miejsca, jak wczoraj mi się z lewego boku wyprostowało to mnie tak zabolało, że szok, ale cóż, to przecież moja córeczka:-)

Dzisiaj i jutro mamy wizyty znajomych, także dzisiejsze do południa spędziłam w kuchni - sałatki i placuszek zrobione:tak: Cieszę się, że będą goście bo chociaż mi się trochę rozerwie:-)

A tak na koniec to chciałam się pochwalić, że dzisiaj mam 30 tc:tak: Jak to szybko zleciało:tak:
ŻYCZĘ UDANEGO WEEKENDU!!!!!!!

Wspaniale że sie dobrze czujesz :-) i ze krążek trzyma i nie ma infekcji:tak:
Gratuluję 30tc:-):-):-)
Udanej imprezki:tak::happy2:
 
reklama
Ha ha Paulka, udalas sie Kochanienka z tym pytaniem...

Ja od grudnia tez siedze w domu...
Tyle ze zupelnie sie nie nudze. Poza tym, ze pomalowalam sypialnie i walcze z Ukochanym coby farba olejna gdzieniegdzie pociagnal co chwila robie cos w domu. A jak mi sie juz znudzi, odpowiadam na maile, albo wycztuje, coscie popisaly ;)
Jest jeszcze jedna rzecz: nie mamy samochodu, wiec wszedzie trzeba na nogach zapieprzac - pewnie dzieki temu jestem tylko 4kg na plusie hahha.

No i najwazniejsze: czytam. A ze nie mam nic po polsku (poza kilkoma pozycjami dotyczacymi ciazy i czasu tuz po porodzie, ktore kiedys nawet zaczelam czytac, ale pieprznelam po chwili w kat), czytam po hiszpansku i dzieki temu sie ucze. Mozg pracuje, jest git. Znajomym mowie, ze leze ladnie pachne, bo moge ;)
 
Do góry