reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
heeej kobietki...dziś ja pierwsza...
sospetossa,przeszło ci?już wszystko w porządku?

nie mogę spać.kaszlę i bolą mnie plecy.:-:)-:)-(pięknie po prostu zaczyna się ta niedziela...oby u was było lepiej!!!!!!!!!!!!!!!!!
miłego dziomka
 
Witam was kwietnióweczki w ten mroźny poranek.
No młody dalej mi kaszle ale po dzisiejszej nocy doszłam do wniosku że to raczej wina spływającego śluzu z noska i tego że musi oddychać przez usta. Nie jest to jakiś głęboki kaszel tylko taki płytki, że się tak wyrażę. Więc inhalacje wykrztuśne by go tylko zmęczyły. Dlatego pytanie. A jakieś inhalacje ulatwiające oddychanie? Coś na rozrzedzenie wydzieliny w nosie? Wiem że można sterimarem ale to mu nie pomaga bo zamiast działać w nosku spływa mu do gardła...

O skończyłam 30 tygodni :-)
 
Witam piękne:-)

Dziewczynki mąż porobił mi wczoraj zdjęcia na ten mój 30 tc:-D:-D:-D Więc załączam.
DSC01531.jpg
DSC01532.jpg
DSC01536.jpg
 
WESOŁA24 piękny ciążowy brzuszek :-) Fajna sukienusia.

Ostatnio czytałam "Dom nad rozlewiskiem" ile miałam przy tym uśmiechu. A wczoraj pożyczyłam Zawitkowskiego "Co nieco o rozwoju dziecka" i biorę się za czytanie w nowym tygodniu.
 
hej dziewczynki!!

sospettosa przeszło?? mam nadzieje ze wszystko juz dobrze, a zadzwonic do gina nigdy nie zaszkodzi, przynajmniej bedziesz pewna ze wszystko dobrze...

katik bidulko trzymaj się, już naprawdę bliżej jak dalej, do miesiąca po porodzie te opuchlizny pewnie zejda, wiem jakie to straszne, choc mnie tylko meczyly nogi...

Wesoła super ze wszystko u Ciebie dobrze, a brzuszek sliczny!!

waniliowa zdrowiej szybko!!

aniash nie denerwuj sie, tylko spokoj moze nas uratować:) a hormonki normalna sprawa, kazda tak ma:-)

mnie dziś humorek dopisuje bo synuś dał mi się wyspać:) nie licząc tego stresa co mi wczoraj na wieczor zafundował, nie wiem jak to zrobił, ale wylazł na parapet i na szczescie zaczal sie denerwowac ze nie moze zejsc zamiast kombinować...

pozostałe mamusie i brzusie pozdrawiam:)
 
witam :) wesoła ślicznie wyglądasz:tak:
oj mroźno mroźno.... u nas - 24*
dziś wybieramy się na obiadek do rodziców na 13.00 :) super bo już steskniłam się za swoim domkiem i rodzinką....
ktoś tu pisał o bólach pleców.... ja też tak mam i to nie tylko ból samego kregoslupa, nie ma miejsca gdzie mnie nie boli:szok: choć wczoraj i dziś jest mała ulga. ja na to mam pewien sposób : kłade sie na płasko na łużku z nogami uniesionymi ku górze,najlepiej ułożyc na poduszkach nogi lub na co kolwiek aby były wyżej niz cale ciało....mi to daje ogromną ulge....:tak:
gosienkag76 to ja mam tak samo uwielbiam gorące kompiele, tyle ze juz od poczatku ciązy stosuje ciepłe prysznice i własnie przy nich to marzne, heh nie moge sie doczekać kiedy znów wskocze w taki wrzątek:-) mój K mówi że jakby on wszedł do wanny w taki ukrop to "jajka" od razu na twardo :-D:-D:szok:
 
reklama
Do góry