reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

Kurcze chyba spróbuje z tymi inhalacjami... mówisz mukosolvan lub sól fizjologiczna...A ten mukosolvan to normalny syrop jest czy coś innego? Bo mam w domu ale syrop... Trzeba spróbować bo nie mam już serca dawać mu antybiotyku ...

To jest specjalny mucosolwan do inhalatorów jest na recepte , miesza się go z sola fizjologiczna a inhalator mam taki
INHALATOR MEDEL FAMILY SOFT TOUCH + gratis (881393613) - Aukcje internetowe Allegro
spytaj może można u ciebie w przychodni wypożyczyć . Bo czasami jest taka możliwość . Mi to poleciła przyjaciółka która ma córcie z astmą i to mała od antybiotyku ratuje . leki tak podane bardzo dobrze i szybko działają :tak:
 
reklama
Aniash2 A o co pytałaś? Albo o co chcesz zapytać? Na pewno, ktoś udzieli odpowiedzi na Twoje pytania. Niestety już dziś nie zajrzę na forum, bo wybieramy się właśnie na parapetówkę do rodzinki. Więc, życzę wszystkim udanego mroźnego weekendu.
PS. U nas podskoczyła temp z -17 do -12.
 
Wronka - no to kiedy pijemy to pikolo? :-D

Aniash2 no my tutaj jako kwietniówki przeciez tworzymy grupę trzymającą władzę :-D;-)

Katik męzula masz kochanego, że tak się martwi o żonę, a chyba Aniam dobrze napisała, że faceci jak nie widzą, nie mają czegoś namacalnie to cięzko sobie im coś wyobrazić, dlatego pewnie nie wspomniał o dzidzi, ale znając życie napewno o nią też się martwi. Głowa do góry, będzie dobrze.

A u mnie - 18. Ale naubierałam się i poszlam na zakupy i jakoś wróciłam cala i nie zamrożona :-D
A w domu istne kamieniołomy :szok: wczoraj to tyle gruzu wynieśli, że szok, a dzisiaj od 8 mąz znowu się tam tłucze jak szalony. Bosz a kurzu to już mam z 2 cm grubości. :baffled: eh zachciało się remontu...
 
sa tu jakies kwietniowki ktore nie pracuja i nie maja jeszcze dzieci i siedza calymi dniami w domu?

jak tak to powiedzcie mi co WY robicie? bo ja juz nie wiem co mam ze soba zrobic...nie chce mi sie dzis sprzatac mojej chalupki wiec to sobie daruje..., na obiad mam pierogi wystarczy je tylko odgrzac i nie wiem co robic...
siedze na wp i gram w bilard i bingo ale ile mozna,... pomocy...
jakas praca chałupnicza by m sie przydała :-)


Kochana jak się nudzisz to zapraszam do mnie na odgruzowanie mieszkania :-D
 
Witajcie kochane ja wczoraj was czytałam na bieżąco ale po poście aniołka ręce i nogi mi opadły.dlatego aniołku prosze nie pisz tu takich rzeczy bo po przeczytaniu tego nie spałam pół nocy a nawet nie wspomne co mi się później śniło. Ja wiem co to znaczy strata maleństwa i nikomu tego nie życzę bo tego bólu nie da się opisać, myślę że jesteśmy na tym etapie ciąży że każda już myślami jest jak będzie wyglądał poród i żeby wszystko było dobrze. Po za tym dużo z nas ma naprawdę poważne problemy z ciążą i uwierz czytanie takich smutnych rzeczy napewno nam nie ułatwia życia. Sama się borykam co chwilę z nowymi problemami i staram się myśleć pozytywnie.

katik uważaj kochana na siebie , odpoczywaj dużo i bardzo dobrze ze poszłaś do lekarza.

paula pytałas jak się czuje? To w zależności od dnia co raz częściej boli mnie nerka i ból przeszywa na plecy i nie wiem co z tego wyniknie. Przypatruje się małej czy tak samo się rusza bo jeśli tylko bym dostała gorączki lub mała by mniej szalała to mam od razu jechać do szpitala ale mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. 8lutego mam wizytę u ginki i zobaczymy co się okażę mam nadzieję że nie będę musiała jechać wcześniej bo mam teraz sesje na studiach i chciałabym zaliczyć wszystkie te egzaminy.

paula ja jestem sama prawie całe dnie w domu. Teraz akurat się trochę ucze i staram pisac pracę magisterską ale uwierz że jest ciężko , często mam doły i sobie popłkauje bo przez te wszystkie problemy nie mam już siły. Ale wierzę że wszystko musi być dobrze bo nie ma innej opcji.

życzę wam kochane miłego wekendu i ślemy z zuzią ogromne buziaczki:-):-).
 
reklama
sa tu jakies kwietniowki ktore nie pracuja i nie maja jeszcze dzieci i siedza calymi dniami w domu?

jak tak to powiedzcie mi co WY robicie? bo ja juz nie wiem co mam ze soba zrobic...nie chce mi sie dzis sprzatac mojej chalupki wiec to sobie daruje..., na obiad mam pierogi wystarczy je tylko odgrzac i nie wiem co robic...
siedze na wp i gram w bilard i bingo ale ile mozna,... pomocy...
jakas praca chałupnicza by m sie przydała :-)

Hahaha :-) Witaj w moim świecie :-D jak to co robić?- na BB siedzieć :-D:-D:-D a na serio to ja czasem też już mam momenty że mi się nudzi, ale raczej jednak ciągle coś się dzieje... wcześniej jak byłam w pełni że tak powiem sprawna (bez przeróżnych bóli brzucha) to żyłam normalnie, a teraz- wyszukiwanie wyprawki przez internet głównie, teoretyczna edukacja nad ostatnimi miesiącami ciąży i opieką nad maluszkiem, a poza tym, TV, DVD, Książeczki, krótkie spacerki, a popołudniami z Mężusiem, albo też znajomi czasem wpadają umilić mi czas i tak leci...:tak: chociaż wcześneij prowadziłam zdecydowanie aktywniejsze życie, za którym tęsknie troche :sorry2: ale teraz najważniejszy mój mały Skarb pod sercem :-D

Co do NOWEGO WĄTKU- jestem za! ;-)
 
Do góry